Czarnków

Dobra oferta na przewóz osób? Interesują Cię tanie przewozy i busy z Czarnkowa do Szwajcarii? Jeśli tak to firma TOMY-ZLOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Czarnkowa do Szwajcarii i innych krajów na zachód od naszej granicy. Wyjazdy i powroty ze Szwajcarii odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Czarnków jest stałym punktem na trasie naszych busów. Wszystkim mieszkańcom tego miasta polecamy usługi naszej firmy transportu międzynarodowego. Kliknik i połącz się z naszą infolinią ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

Naszym Klientom oferujemy sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak konieczności przesiadania się na inne formy transportu). Podróż z nami w większości przypadków odbywa się bez jakichklolwiek przesiadek

Przewozy do Szwajcarii

Szwajcaria jest rzecz jasna górzystym krajem położonym w Europie Zachodniej. Ze wszystkich stron otoczona jest innymi państwami, przez co nie posiada dostępu do morza. Szwajcaria graniczy m.in. z Lichtensteinem, Włochami i Austrią. Jest jednym z najmniejszych państw w Europie, ale przy tym jednym z najbogatszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów zwłaszcza podczas okresu zimowego. Alpy zimą działają na Polskich i turystów z innych regionów świata jak magnes. Gro z naszych rodaków udających się naszymi busami do Szwajcarii podejmuje w tym kraju pracę. Zapraszamy do zakupu biletu do tego pięknego kraju!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na wskazany nr telefonu. Pracownicy naszej infolinii przyjmą Państwa zlecenie na przejazd w wybranym przez Państwa terminie. To Państwo decydują o dacie wyjazdu – nam pozostaje wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Podczas transportu z do Szwajcarii mogą Państwo przespać się na naszych wygodnych fotelach lub skorzystać z naszego sprzętu DVD oglądając film. Busy do Szwajcarii Czarnków? Zamów swój przejazd w naszej firmie!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

CZARNKÓW.jpg


Czarnków jest miastem powiatowym leżącym w Kujawach. W jego skład wchodzą gminy miejskie: Krzyż Wielkopolski, Wieleń oraz gminy wiejskie: Drawsko, Lubasz i Połajewo. Na terenie miasta znajduje się bogaty w walory przyrodnicze Drawieński Park Narodowy. Zachęcamy do odwiedzin miasta i poznaniu jego wszystkich uroków.