Busy do Szwajcarii pomorskie

Interesuje Cię najlepsza oferta na busa do Szwajcarii z pomorskiego? W wyszukiwarce wpisałeś frazę „przewozy z pomorskiego do Szwajcarii” lub podobną? Jeśli odpowiedziałeś choć raz tak, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty . Z nami pojedziesz pod drzwi między dwoma interesującymi Ciebie adresami. Nasze pojazdy marki Renault Traffic odjeżdżają z Polski w każdy poniedziałkowy i piątkowy poranek. Kursy powrotne wyruszają po północy lub wczesnym porankiem. Powroty odbywają się w każdy poniedziałek i piątek wieczorem. Obsługujemy południowe regiony województwa.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy do Szwajcarii pomorskie


Codziennie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów dbając o stan techniczny naszych pojazdów. Zatrudniamy również najlepszych kierowców. Są to nasze dwa filary bezpieczeństwa. Znajdą Państwo u nas najlepsze ceny na rynku. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z naszej infolinii. Nasi pracownicy odbierają telefony do godziny 22, a często i dłużej. Czekamy na Twój telefon! Szwajcaria jak magnes przyciąga Polaków wysokimi zarobkami, oszałamiającymi widokami oraz najlepszymi w Europie warunkami do uprawiania sportów zimowych. Polacy jeżdżą tu do pracy, do rodziny, do znajomych czy w celach rekreacyjnych. To właśnie w tym kraju wielu z nas znalazło pracę, a także swój drugi dom.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Szwajcarii pomorskie

Jaką formę transportu wybrać?


Samolot, autokar, pociąg czy bus? Wielu z was zastanawiało się jaką formę transportu wybrać. Busy jako jedyne zabiorą Cię z wybranego miejsca i zabiorą pod drugi adres jaki Cię interesuje (nasze auta jeźdżą bezpośrednio z punktu A do B). Pozostałe formy transportu dostępne sa tylko w większych miejscowościach, a więc musisz zapłacić za dojazd na stację czy terminal lotniczy. Wysiadając z tych form transportu musisz przedostać się pod interesujący Cię adres, a to generuje kolejne koszty. Wspomniane koszty całkowicie odpadają gdy jadą Państwo z nami. Samolot jest najdroższy, a reszta form transportu oscyluje w podobnych widełkach cenowych. Największy bagaż możesz zabrać do naszych pojazdów i autokarów. Z nami zabierzesz, aż 60 kg bagażu w maksymalnie dwóch walizkach. Możesz zatem zabrać ze sobą mnóstwo rzeczy. Reasumując wyjazd z nami się opłaca!

przewozy do Szwajcarii pomorskie

Zobacz także: