Chojnice

W każdy poniedziałek i piątek jeździmy "od drzwi do drzwi" z Chojnic do Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Przewozy "door to door" są najwygodniejszą formą przewozu osób. Podróżujący w ten sposób Klienci odbywają podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Jest to oszczędność pieniędzy - brak konieczności przesiadania się na inne formy transportu oraz pieniędzy, gdyż w naszej firmie układamy krótie trasy. Z takich krajów jak: Dania, Luksemburg (Luxemburgh) czy szwajcaria do Chojnic wracamy na przełomie poniedziałki i wtorku oraz piątku i soboty (nocne kursy). Oferowane przez nas cena za przewozy jest bardzo konkurencyjna, a jej korelat z jakością usługi jest zdecydowanie najlepszą ofertą na rynku? Wahasz się? Skontaktuj się z naszą infolinią na wskazany poniżej nr telefonu.

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Transgeniczny przewóz osób busem z Chojnic do Szwajcarii Danii i Luksemburga oraz pozostałe usługi


Przewozy osobowe jakie oferujemy odbywają się naszymi sprawnymi busami marki Renault Traffic. Z Polski na Zachód Europy wyruszamy codziennie, ale nie we wszystkich kierunkach. Naszą flotę tworzą pojazdy diagnozowane w naszym prywatnym warsztacie - przez co jesteśmy pewni, iż zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Prowadzą je doświadczeni kierowcy - zawsze wyspamni przed nową trasą. Nasze busy ozonujemy - usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii. Podczas podróży możesz uciąć sobie drzemkę w wygodnych fotelach lub obejrzeć ciekawy film na sprzęcie audiowizualnym dostępnym w każdym z naszych busów. Nie wahaj się i wybierz najlepszą opcję na tanie busy z Chojnic. cenę za swój przejazd ustal na naszej infolinii. Oferujemy również transgeniczne przewozy dla pracowników oraz transport przesyłek, któe ekspresowo trafią w wybrane miejsce.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO POLSKI: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy tomy 3.jpg


Nasz terminarz - dni w których nie jeżdzimy


Szwajcaria, Dania i Luksemburg obsługiwane są przez z nas w wyznaczone dni (więcej informacji wyżej). Pozostałe kraje obsługujemy codziennie (NL, DE, BEL). Nie wykonujemy połączeń w okresie Świąt Wielkanocnych, Świąt Bożonarodzeniowych oraz w Sylwestra. W tym mczasie nasi pracownicy odpoczywają ze swoimi rodzinami. Każdego dnia wkładają całe serce w to aby zapewnić Państwu bezpieczne przewozy i fachową obsługę. Zadzwoń, zamów swój przejazd. My gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych przez nas przewozów.

szwajcaria.jpg


Chojnice - miasto otwarte dla turystów z Zachodu


Turyści z Zachodu docierają do Chojnic naszymi busami. Turystów z Danii, Szwajcarii bądź Luksemburga są wymagającymi turystami, a przyciąga ich do miasta bogata architektura oraz wsopaniałe walory krajobrazowe. Isnieje tu wiele zabytków - głównie gotyckich, w tym: Bazylika pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela z XIV wieku, barokowe kolegium pojezuickie z kościołem pw. Zwiastowania NMP z XVIII wieku, średniowieczne, XIV-wieczne mury miejskie okalające Stare Miasto od zachodu, czy średniowieczny układ przestrzenny Starego Miasta.