Człuchów

Busy do Szwajcarii, Danii lub Luksemburga? Przewozy "door to door" z Człuchowa? Nasza firmą obsługuje Człuchów i wspomniane kraje wożąc naszych Klientów "od drzwi do drzwi". Przewóz osób w tym systemie odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Jeden z nich znajduje się w Polsce, a drugi w wybranej miejscowiści w Luksemburgu, Danii bądź Szwajcarii. Transport z Polski odbywa się ranem w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do Człuchowa startują wieczorem na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi telefonicznymi konsultantami dostępnymi od ósmej do godziny dwudziestej drugiej, a nawet do dwudziestej trzeciej. Ich fachowość pozwoli Państwu na zaznajomienie się z naszą pełną ofertą. Wahasz się? Po prostu zadzwoń i dowiedz się co jeszcze możemy Ci zaoferować.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Międzynarodowe przewozy busem z Człuchowa na Zachód - usługi dodatkowe, cennik. Zobacz jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo jadąc do Szwajcarii, Danii bądź Luksemburga.


Poza przewozem Klientów indywidualnych, którzy stanowią ponad dziewięćdziesiąt procent naszych Klientów obsługujemy również agencje pracy, grupy zorganizowane oraz prowadzimy transport przesyłek o niewielkich gabarytach. Pośrednictwa pracy obsługujemy w zakresie przewozu pracujących dla nich pracowników z lub do Polski. Nasza fachowość przyciągnęła wiela takich agencji - są one pewne, iż pracownicy sprawnie i bezpiecznie dotrą we wskazane miejsce. Może to być Luksemburg, Szwajcaria bądź Dania czy też po prostu Człuchów. Prowadzimyt również krótko i średnioterminowy wynajem busów. Dla chętnych obsługujemy również imprezy okolicznościowe (wesela, chrzciny etc.) oraz prowadzimy transport na lotnisko dla grup zorganizowanych. Twoje listy, dokumenty czy niewielkie paczki dzięki naszej firmie mogą trafić z Człuchowa (lub do miasta) w ekspresowym tempie. Ceny zaczynają się od 100 zł. O szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów.

Twoje bezpieczeństwo to nasz obowiązek i priorytet. Jako legalnie działający przewoźnikjesteśmy zobligowani do troski o bezpieczeństwo naszych busów. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań oferując Państwu systematycznie diagnozowane busy. Nasza firma posiada własny warsztat i własnych mechaników. Nasi kierowcy wyruszając w trasę są wyspani, a ich kultura jazdy z pewnością uspokoi Wasz podczas jazdy i pozwoli na zaznanie snu lub ucięcie sobie drzemki w jednym z naszych wygodnych foteli. Busy do Szwajcarii, Danii bądź Luksemburga? TOMY-ZŁOTÓW jest odpwoiedzą na Twoje potrzeby. Zachód Europy jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO POLSKI: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy tomy 2.jpg


człuchów.jpg


Turyści w mieście - co warto zobaczyć


Człuchów jest miastem woj. pomorskiego i jest położony w malowniczych rejonach usłanych jeziorami, rzekami i lasami. Walory przyrody ożywionej oraz bogata gotycka i wcześniejsza architektura przyciągają turystów, w tym tych z takich Państwa jak: Dania, szwajcaria i Luksemburg. Docierają oni tu często naszymi busami korzystając z oferty na przewozy jakie oferujemy. najbardziej cennymi pod kątem historycznym obiektami architektonicznymi w mieście są: zamek pokrzyżacki, barokowy kościół parafialny pw. św. Jakuba z XVII wieku, park miejski „Lasek Luizy” z XIX w., dwór murowano-szachulcowy z 1 poł. XIX w., układ urbanistyczny dawnego śródmieścia. Zapraszamy do przyjazdu do miasta - oczywiście naszymi busami!