Lubuskie - Szwajcaria

Busy do Szwajcarii z lubuskiego


TOMY

Szukasz najlepszej oferty na taniego busa którym przedostaniesz się do Szwajcarii z lubuskiego lub w przeciwną stronę? Interesują Cię komfortowe przewóz osób z lubuskiego do Szwajcarii na adres? Znakomicie zatem trafiłeś! Wykonamy transport ze wskazanego miejsca w Wielkopolsce do wskazanego przez Ciebie miejsca w Szwajcarii. Wyjazdy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty we wtorek i sobotę zaraz po północy. Obsługujemy północne i centralne terytorium województwa w tym rzecz jasna stolicę oraz liczne miasta powiatowe. Szczegółowy zakres terytorialny znajdziesz w zakładce "rejon obsługi". Rezerwacje udostępniamy pod numerem telefonu ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

Każdy nasz bus wyjeżdża i powraca się wg. poniższej rozpiski. W dniu przejazdu przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce i przetransportujemy pod drugi adres. Przewozy wykonywane są naszymi sprawnymi busami. Każdy z nich posiada wygodne fotele, sprawną klimatyzacje i wentylacje. Dodatkowo w celach umilenia podróży, w naszych pojazdach zainstalowaliśmy sprzęt DVD. Nasze auta są systematycznie sprawdzane w firmowym warsztacie samochodowym, dzięki czemu doskonale wiemy jaki jest ich stan techniczny. W ramach zakupionego biletu, bez dodatkowych opłat możesz zabrać bagaż. Wykonujemy także transport paczek.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy do Szwajcarii z lubuskiego


Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo najlepszą korelację jakości do ceny, jaką można spotkać na rynku. Bezkompromisowa dbałość o bezpieczeństwo o niskie ceny to nasze znaki rozpoznawcze. Gwarantem bezpieczeństwa są nasze w pełni sprawne busiki oraz kierowcy posiadający niezbędne umiejętności i kwalifikacje. Poza przejazdami z lubuskiego do Szwajcarii osób prywatnych, wykonujemy także kursy dla agencji pracy, a także zabieramy paczki. Pakunki nadane w naszej firmie w ekspresowym tempie trafiają pod wybrany adres. Dla agencji pracy przygotowaliśmy specjalne rabaty za stałą i rozległą współpracę.

W województwie lubuskim obsługujemy wszystkie adresy, na północ od stolicy województwa. Nie ma dla nas znaczenia wielkość miejscowości. Może to być mała wioska, lub duże miasto. Naszym zadaniem jest dostarczyć Państwu bezpiecznych, sprawnych i niedrogich przejazdów. Z nami udasz się do wybranego kantonu szwajcarskiego, pod konkretnie wybrany adres. W większości przypadków transport odbywa się bez przesiadania się.

Informacje o regionie


Region ten jest bogaty w liczne atrakcje turystyczne. Polecamy zobaczyć Zamek Książąt Lubuskich w Łagowie. Jest to piękny zamek wzniesiony na wyspie w jeziorze Łagowskim. Jest to jedna z najważniejszych atrakcji województwa lubuskiego. Park Narodowy Ujście Warty, to obszar chroniony o wybitnych walorach ekologicznych. Jest on rajem dla miłośników ptaków. Możesz tu obserwować liczne gatunki ptaków, zwłaszcza w okresie migracji.

ZOBACZ TAKŻE:
- Drezdenko
- Gorzów Wielkopolski
- Kostrzyn nad Odrą
- Międzyrzecz
- Świebodzin