Busy lubuskie - Szwajcaria

Szukasz najlepszej oferty na tanie busy z lubuskiego do Szwajcarii z adresu na adres lub w przeciwną stronę? Interesuje Cię przewóz osób z Lubuskiego do Szwajcarii”? Chcesz znaleźć firmę oferującą przewóz w systemie „door to door”? Z TOMY ZŁOTÓW udasz się w podróż od drzwi do drzwi. Szwajcarię obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Busy z Polski wyruszają w godzinach wczesnoporannych. Ze Szwajcarii wyruszamy w nocy z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę. Obsługujemy północne i centralne terytorium województwa lubuskiego w tym rzecz jasna stolicę województwa oraz liczne miasta powiatowe. Szczegółowy zakres terytorianlny znajdziesz w zakładce "rejon obsługi"

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Niskie ceny za komfortowe i bezpieczne busy do Szwajcarii

Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo najlepszą korelację jakości do ceny jaką można spotkać na rynku. Bezkompromisowa dbałość o bezpieczeństwo o niskie ceny to nasze znaki rozpoznawcze. Gwarantem bezpieczeństwa są nasze w pełni sprawne busy oraz kierowcy posiadający niezbędne umiejętności i kwalifikacje. W razie jakichkolwiek pytań skorzystaj z naszej infolinii. Nasi pracownicy dostępni są do Państwa dyspozycji codziennie od wczesnych godzin porannych do godziny 22, a często i dłużej. Weź swój telefon i złóż rezerwację na przewóz osób busem do Szwajcarii z Lubuskiego w najlepszej ofercie dostępnej na rynku! Do Szwajcarii przyciąga do siebie Polaków ze względu na znakomite zarobki, najlepsze stoki narciarskie i widoki zapierające dech w piersiach. Busy do Szwajcarii Lubuskie? Postaw na TOMY ZŁOTÓW.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Tu znajdziesz więcej informacje odnośnie województwa lubuskiego

Województwo lubuskie dzieli się na 12 powiatów, oraz 2 miasta na prawach powiatu. Łącznie funkcjonują na jego terenie 82 gminy w tym 9 gmin miejskich, 34 gminy miejsko- wiejskie oraz 39 gmin wiejskich. W województwie lubuskim 43 miejscowoście posiadają status miasta. W województwie lubuskim największym powiatem jest powiat żarski, najmniejszym zaś powiat wschowski. Największą gminą w tym regionie jest gmina Drezdenko, zaś najmniejszą gmina miejska Łęknica. W tym regionie mieści się wiele ośrodków administracyjnych, które znajdują się w takich miastach jak: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Sulechów, Zielona Góra, Żary, Żagań i kilka pojedynczych w Strzelcach Krajeńskich, Międzyrzeczu i w Drezdenku. W regionie są dwa parki narodowe: Drawieński Park Narodowy oraz Park Narodowy Ujście Warty. Według danych z 2019 roku w województwie jest 67 rezerwatów przyrody. Najstarszym z nich jest Bukowa Góra .