Kostrzyn nad Odrą

Komfortowe i bezpieczne busy z Kostrzyna nad Odrą do Szwajcarii w najlepszej ofercie na www.tomy-zlotow.pl. Przewóz do Szwajcarii to jednaz wielu usług jakie oferujemy. Z Kostrzyna do Szwajcarii jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski wyruszamy rano, a powroty do naszego kraju odbywają się w godzinach wieczornych. Każdego dnia – niezależnie od kierunku podróży oferujemy przewóz osób „door to door”. W ramach tej usługi każdy jadący z nami Klient podróżuje pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Kostrzyn nad Odrą jest miastem do którego nasze busy docierają codziennie. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany poniżej nr telefonu. Infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Poza przewozem osób do Szwajcarii oferujemy również transport małych paczek i dokumentów z Kostrzyna. Przesyłka wysłana za pośrednictwem naszej firmy dotrze ekspresowo i bezpiecznie we wskazane miejsce. Agencjom pracy dedykujemy przewóz ich pracowników na Zachód, w tym do Szwajcarii. W przypadku nawiązania stałej i regularnej współpracy udzielamy korzystnych rabatów cenowych. Busy do Szwajcarii Kostrzyn nad Odrą? Wybierz naszą firmę! Szwajcaria jest bliżej niż myślisz.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

KOSTRZYN.webp

Kostrzyn nad Odrą jak i całą okolica usłana jest pięknymi zabytkami, a samo miasto położone jest w w malowniczych terenach leśnych. W mieście znajdują się zabytki które przyciągają wielu turystów – również tych ze Szwajcarii. Do wartych uwagi zabytków należą m.in.: fortyfikacje Twierdzy Kostrzyn, zamek w ruinie z połowy XVI wieku czy ruiny Kościoła Mariackiego z 1396 roku.