Busy do Szwajcarii Kostrzyn nad Odrą


Przewozy z Kostrzyna do Szwajcarii


busy z Kostrzyna do Szwajcarii


Tanie przewozy i busy z Kostrzyna do Szwajcarii? BINGO! Jeździmy od ponad 20 lat oferując jego mieszkańcom nasze usługi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zasbierają naszy klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

Miasto jak i cała okolica usłana jest pięknymi zabytkami, a samo miasto położone jest w w malowniczych terenach leśnych. W mieście znajdują się zabytki które przyciągają wielu turystów. Do wartych uwagi zabytków należą m.in.: fortyfikacje twierdzy, zamek w ruinie z połowy XVI wieku czy ruiny Kościoła Mariackiego z 1396 roku.