Kostrzyn nad Odrą - Szwajcaria


Busy do Szwajcarii z Kostrzyna nad Odrą


bus w TOMY


Szukasz oferty na tanie przewozy dzięki którym pojedziesz na wskazany adres z Kostrzyna do Szwajcarii? BINGO! Transport na tej trasie wykonujemy od ponad 20 lat, oferując mieszkańcom przejazdy busem pod wskazany dom i drzwi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zabierają naszych klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Przewóz osób i transport paczek na trasie Kostrzyn nad Odrą - Szwajcaria codziennie zamówisz na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do wspólnej podróży do Szwajcarii z Kostrzyna nad Odrą.

Miasto jak i cała okolica usłana jest pięknymi zabytkami, a samo miasto położone jest w w malowniczych terenach leśnych. W mieście znajdują się zabytki które przyciągają wielu turystów. Do wartych uwagi zabytków należą m.in.: fortyfikacje twierdzy, zamek w ruinie z połowy XVI wieku czy ruiny Kościoła Mariackiego z 1396 roku.