Drezdenko - Szwajcaria


Busy do Szwajcarii z Drezdenka


bus w Tomy

zukasz oferty na tanie przewozy dzięki którym pojedziesz na wskazany adres z Drezdenka do Szwajcarii? BINGO! Jeździmy od ponad 20 lat oferując jego mieszkańcom nasze usługi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zabierają naszych klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Przewóz osób i transport paczek codziennie zamówisz na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301


Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do wspólnej podróży do Szwajcarii z Drezdenka.

Miasto to jest wspaniałym miastem do którego ciągną liczni turyści. W mieście znajdują się bardzo liczne budynki ważne pod kątem historycznym, w tym: kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafialny pw. Przemienienia Pańskiego. Można tu zobaczyć także kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa czy mur oporowy z piwnicą .