Drezdenko

Interesuje Cię oferta na busy z Drezdenka do Szwajcarii? Na stronie www.tomy-zlotow.pl znajdziesz ofertę na przewóz osób w systemie „door to door”. Twój przewóz odbędzie się pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Wyjazdy z Polski (w tym z miasta Drezdenko) rozpoczynają się rano. Ze Szwajcarii wracamy wieczorami. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na wskazany poniżej numer telefonu. Pracownicy naszej infolinii pracują codziennie od rana do późnych godzin wieczorny. Busy do Szwajcarii Drezdenko? Wybierz nas – tak jak inni!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jadąc z nami z Drezdenka do Szwajcarii otrzymują Państwo najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Korelacja ceny i jakości przebija wszystkie oferty na rynku. Nasi Klienci są przez nas zaopiekowani. Codziennie oferujemy im sprawne i tym samym bezpieczne busy, za których kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Przed każdą nową podróżą mają oni czas na solidny wypoczynek. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie od rana do wieczora. Układamy krótkie trasy. Dobra logistyka związana jest z dużą ilością Klientów. Krótkie trasy dla Ciebie oznacza oszczędność czasu!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

DREZDENKO.jpg

Drezdenko jest wspaniałym miastem do którego ciągną liczni turyści. Pochodzą oni ze Szwajcarii, ale nie tylko. W mieście znajdują się bardzo liczne budynki ważne pod kątem historycznym, w tym: kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafialny pw. Przemienienia Pańskiego, kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa czy mur oporowy z piwnicą .