Busy do Belgii Wielkopolska

Szukasz busa do Belgii z Wielkopolski? Znakomicie! Codziennie oferujemy kompleksowe przewozy do Belgii z Wielkopolski w korzystnych cenach. Rezerwacje dostępne są pod nr tel:+48 600-629-301. Z nami dotrzesz szybko, bezpiecznie i zawsze na czas, podróżując z adresu na adres (te adresy które nam wskażesz). Wykonujemy transport pomiędzy adresami wskazanymi przez klienta - jeden w Wielkopolsce, a drugi w Belgii. Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi busami, które starannie czyścimy i dezynfekujemy przed każdym wyjazdem. Nasi kierowcy prze każdą trasą solidnie wypoczywają by bezpiecznie dowieźć Ciebie i Twoich bliskich do wybranej destynacji. Rezerwacji dokonaj kontaktując się na nasz numer telefonu w godzinach od 8 do 22, co znacznie ułatwia kontakt.


Do tego kraju nasze auta docierają codziennie przywożąc pracowników i turystów z Polski. Z województwa wielkopolskiego wyruszamy kiedy kury wstają, co umożliwi Ci dotarcie do celu w południe. Powroty do województwa odbywają się również każdego dnia od godziny 17. Obsługujemy północne i centralne województwa. Trasę tą obsługujemy jadąc pod wskazane adresy. Już wcześniej o tym pisaliśmy. Odbieramy Cię z miejsca w którym się obecnie znajdujesz i zabieramy Cię pod adres do którego chcesz się przedostać, co eliminuje konieczność opłacania innych form przemieszczania się.


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


busy Polska Belgia WielkopolskaPrzewozy do Belgii Wielkopolska

Przejazdy z Wielkopolski do Belgii w komfortowych warunkach wykonujemy codziennie. Przejazdy w naszej firmie odbywają się wypasionymi busami. Posiadają one sprzęt DVD, wygodne fotele i sprawnie działającą klimatyzację. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Ci bezpieczny przejazd do celu. W ramach zakupionego biletu można zabrać ze sobą dwie walizki do 40kg i bagaż podręczny. Do bagażu powinny być przymocowane etykiety, z jasnym wskazaniem ich właściciela.

W naszych pojazdach zabraniamy pić alkoholu. Pasażer pod wpływem alkoholu, lub innych substancji może zostać wystawiony z busa na jego koszt. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, w których można dokupić napoje czy przekąski. Czas postoju można przeznaczyć także na skorzystanie z WC, zapalenie papierosa czy rozprostowanie kości. Bardzo prosimy, aby stawić się przy busie w czasie wyznaczonym przez kierowcę. Pozwoli to aby wszyscy pasażerowie dojechali w wybrane miejsca i to w wyznaczonym czasie.

Busy z Wielkopolski do Belgii - Informacje turystyczne


Do województwa wielkopolskiego docierają naszymi pojazdami liczni zagraniczni turyści. Każdy z nich znajdzie tu hotel o kategoryzacji na jaką go stać. Prym wiodą tu hotele średnio-budżetowe oraz tanie. Z niższych kategorii korzystają młodsi Belgowie. Wielkopolska położona jest na terenie Pojezierza i rozległej niziny Jest to kraina wszechobecnych pól i łąk. W dolinach są one przedzielone wielkimi połaciami lasów. Lasy przyciągają oczywiście amatorów zbierania grzybów. Ziemia jest tu urodzajna w czarnoziemy na wschodnich połaciach. Województwo posiada 73 pojazdy kolejowe, w których są 43 elektryczne zespoły trakcyjne oraz 26 spalinowych zespołów trakcyjnych i autobusów szynowych. W województwie jest okręg wyborczy nr 7 do Parlamentu Europejskiego, którego siedziba okręgowej komisji wyborczej znajduje się w stolicy. Chcesz to zobaczyć? Wybierz przewozy naszej firmy!