Zachodniopomorskie

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wybierasz się w podróż do Belgii? Szukasz taniej i bezpiecznej oferty na przewóz osób? W wyszukiwarce wpisałeś frazę „busy z zachodniopomorskiego do Belgii” lub frazę pokrewną? Jeśli tak, to na naszej stronie znajdziesz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Firma TOMY ZŁOTÓW codziennie oferuje tani przewozy z zachodniopomorskiego do Belgii oraz z Belgii do Polski. Jadąc z nami zyskujesz pewność swojego bezpieczeństwa oraz najlepsze ceny na rynku. Do Państwa dyspozycji przekazujemy sprawne i klimatyzowane busy, miłych pracowników infolinii oraz oraz sztab najlepszych kierowców. Belgię obsługujemy każdego dnia. Z zachodniopomorskiego wyruszamy z samego rana (czasem już po północy). Powroty z Belgii do Polski odbywają się również każdego dnia. Powroty rozpoczynają się od godziny 17.

Skorzystaj z naszej oferty – z pewnością Ciebie zadowoli. Belgia przyciąga Polaków dobrymi zarobkami, miastami bogatymi w piękną architekturę oraz otwartością jej mieszkańców. Jeździmy tu do pracy, w odwiedziny do rodziny i znajomych czy po prostu w celach turystycznych. W Belgii mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. Zachodniopomorskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie. Skorzystaj z najlepszej oferty na tanie przewozy dostępnej na naszej stronie!

Busy z zachodniopomorskiego do Belgii

Chcesz zamówić u nas busa? Zadzwoń na podany przez nas numer telefonu aby ustalić z pracownikiem naszej infolinii czynnej codziennie do 22 szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy południowe tereny województwa. Trasę woj. Zachodniopomorskie – Belgia obsługujemy w systemie „door to door”. W ramach dogodnej dla Klienta usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak to już dziś zamów tani przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Belgii Zachodniopomorskie?

W wiekach przed naszą erą tereny obecnej Belgii były zamieszkiwane przez Celtów - co odzwierciedla się w licznych zabytkach pochodzących z tych czasów. Przez wiele następujących po sobie stuleci tereny te były pod zwierzchnictwem Rzymu. Tereny te były częścią wielkiej prowincji rzymskiej o nazwie Galia. Od roku 486 obszar dzisiejszej Belgii stał się częścią państwa germańskich Franków. Traktat z Verdun ustanowiony w 843 roku podzielił tereny obecnej Belgii pomiędzy państwem Lotara i Francję. Dzisiejsze trudności zespolenia belgijskiego społeczeństwa wynikają ze złączenia różnych regionów, o odmiennych korzeniach historycznych.

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg