Trzcianka

Szukasz oferty na przewóz osób do Niemiec? Oferty na Busy z Trzcianki do Niemiec? Jeśli odpowiedziałeś tak, to oferta TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Trzcianka jest stałym punktem na trasie naszych busów, dzięki czemu wyjedziesz z trzcianki w dogodnym dla siebie terminie. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy z Trzcianki do Niemiec to zadanie które warto powierzyć profesjonalnej i doświadczonej firmy. My przewozimy naszych Klientów niezawodnymi i sprawnymi busami już od ponad dwudziestu lat. Codziennie odbieramy Państwa telefony i tym samym zamówienia na przejazdy do Niemiec od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Wyjazdy z Trzcianki do Niemiec odbywają się we wczesnych godzinach porannych. Jadąc z nami wybierają Państwo usługę „od drzwi do drzwi”. W ramach usługi „door to door” jadą Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami.

Przed wyjazdem z Trzcianki nasze busy są ozonowane co pozwala nam usunąć 99% bakterii i wirusów. Mila obsługa telefoniczna, sprawne busy i zawsze wypoczęci kierowcy to tylko niektóre z naszych atutów. Sprawdź co mamy jeszcze dla Ciebie do zaoferowania. Busy do Niemiec Trzcianka? TOMY-ZLOTÓW Ci pomoże! Wszystkie osoby, które często lubią zmieniać strój zapewne zadowoli fakt, iż maksymalna waga Pańśtwa bagażu wynosi w naszej firmie aż 60 kg. W ramach ten wagi mogą Państwo zabrać ze sobą dwie duże walizki. Ilość ta pozwoli Państwu na zabranie wszystkich niezbędnych rzeczy i wielu kilkogramów naprogramowych. Opłata za przewóz bagażu zawarta jest w cenie bilety!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

Tanie przewozy z Trzcianki do Niemiec

Twoje bezpieczeństwo to nasz obowiązek i priorytet. Jako legalnie działający przewoźnik jesteśmy zobligowani do troski o Państwa bezpieczeństwo. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań oferując Państwu systematycznie diagnozowane busy. Nasza firma posiada własny warsztat i własnych mechaników. Nasi kierowcy wyruszając w trasę są wyspani, a ich kultura jazdy z pewnością uspokoi Wasz podczas jazdy i pozwoli na zaznanie snu lub ucięcie sobie drzemki w jednym z naszych wygodnych foteli. Busy Niemiec z Trzcianki? TOMY-ZŁOTÓW jest odpwoiedzą na Twoje potrzeby. Zachód Europy jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Pierwsze wzmianki o miejscowości Trzcianka pochodzą jeszcze z XIII wieku, co potwierdzają liczne badania arecheologiczne. Powstanie osady związane było z traktem łączączym Poznań i Kołobrze. Nasze busy obsługują również oba miasta. Było to miejsce, w którym krzyżowały się drogi lokalne, stąd nazwano je Rozdróżką. W XVI wieku miejscowość zwana była Trzcianna Łąką o i Trzciana Łąka - nazwę tą osada zawdzięczała okolicznym łąkom porośniętych trzciną. W XVII wieku nazwa miejscowości uległa skróceniu do formy Trzcionka. Następnym krokiem było przyjęcie w 1751 roku nazwy Trzcianka. trzcianka nie zawsze była Polska. Za czasów kiedy miasto należało do Prus Wschodnich (1772–1945 używano nazwy Schönlanke (od słowa schön, czyli ładny). Rok 1946 jest powrotem do dawnej nazwy miejkscowości - było to związane z powrotem miasta w administracyjne granice Polski. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z historią Trzcianki i do zobaczenia jej na własne oczy. Przyujeźdżając do miasta skorzystajcie z usług transportowych jakie oferuje nasza firma.