Busy do Holandii i Belgii - Drezdenko

Busy z Drezdenka do Holandii i Belgii opuszczają nasz kraj codziennie. Pozwala to naszym Klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu. Wyjazdy z Polski odbywają się z samego rano. Powroty rozpoczynają się od godziny 17 w jednym z dwóch wspomnianych krajów. Drezdenko to jedno z wielu miast jakie obsługujemy. Naszym Klientom oferujemy przewóz osób w systemie door to door. System od drzwi do drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej miejsca i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. Nasze nowoczesne busy wyjeżdżające codziennie z Drezdenka do Holandii i Belgii. Systematycznie diagnozowanie busów oraz ich ozonowanie przed każdym wyjazdem z Polski zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa.Zainteresowany? Skontaktuj się z naszą infolinią na numer telefonu widoczny poniżej (wystarczy kliknąć).


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas przewozu osób do Holandii i Belgii

Naszwe busy przed każdym wyjazdem z Polski do Belgii i Holandii poddajemy ozonowaniu. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie większości bakterii i wirusów. Nasze busy prowadzą mili i uśmiechnięci kierowcy. Posiadają oni wszelkie nieodzowne dokumenty i badania umożliwiające im zajmowanie tego stanowiska pracy. Wyruszając w przewóz osób busem do Holandii z Drezdenka pamiętajmy o tym, że dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania tego czasu na sen. Dzięki dbałości o potrzeby Klienta, korzystają oni wielokrotnie z naszych usług. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Drezdenko? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Busy do Holandii i Belgii to nie wszystko - pozostałe usługi i osoby korzystające z naszych usług

W naszym cenniku znajdą Państwo ofertę na przewóz pracowników dedykowany pośredniakom oraz firmą które chcą by ich pracownicy dotarli bezpiecznie i na czas we wskazaną destynację. Z Drezdenka zawozimy ich do Holandii czy też Belgii. Wielu naszych rodaków zasila szeregi Holendrów i Belgów pracując z nimi ramie w ramie w fabrykach, szklarniach, w usługach, ale także wielu Polaków pewłni funkcje kierownicze - wszystko zależy od wykształcenia i posiadanych kwalifikacji. Prowadzimy również ekspresowy i w pełni bezpieczny transport przesyłek o niewielkich rozmiarach - usługa ta zaczyna się od 100 zł. Sporadycznie mamy możliwość przewozu większych gabarytów. Zapytaj naszego konsultanta o taką możliwość. Organizujesz chrzciny, komunie, wesela stypy lub dowolną imprezę? Możey wynająć Ci busa z kierowcą lub bez niego. Dla dużych grup prrowadzimy również transport z Drezdenka na lotnisko - np. to w Poznaniu. Krto korzysta z naszych usług? Wszyscy! Są to lekarze, hydraulicy, pracwnicy, kasjerki, osobą chccące zwiedzić Holandię lub Belgię, pracownicy firm produkcyjnych czy rodziny jadące zobaczyć innych członków swoich rodzin. Dołącz do naszego grona Klientów również i Ty. Przewozy do Holandii i Belgii z Drezdenka w najlepszej cenie na naszej stronie. Zapraszamy!

Jak wybrać firmę przerwozową / obsługiwane miasta


Firmy działające od x-lat na rynku przewozowym z pewnmością wzbudzają większe zaufanie. Jeśli dbasz o swoich Klientów oni wracają, a tym samym Ty zarabiasz i utrzymujesz się na rynku. Omijajcie szerokim łukiem firmy o których Klienci rozpisują się w samych superlatywach. Każda firma - nawet ta najlepsza ma niezadowolonych Klientów. Klienci mają też tendencję do oczerniania firmy kiedy coś poszło jednorazowo nie tak - nie zwracając uwagi na to że kilka poprzednich przejazdów obyło się bez żadnych kłopotów. Nie daj się nabić w butelkę i porównaj ceny - w najszej brażny łatwo przepłacić (w okresie Bożego Narodzenia wielu przwoźników winduje ceny - my tego nie robimy). Z nami dostaniesz się do Belgii i Holandii nie tylko z Drezdenka. Powiat drezdenecki znajduje się w województwie lubuskim i obejmuje również: gminy miejsko-wiejskie: Dobiegniew, Strzelce Krajeńskie oraz gminy wiejskie: Stare Kurowo i Zwierzyn. Ze wszystkich tych miejscowości zabioerzemy Cię do takich krajów jak Holandia i Belgia. Do zobaczenia w naszych busach.