Busy Mrocza - przewozy do Holandii, Niemiec i Belgii

Codziennie jeździmy na trasie Mrocza - Niemcy -Holandia - Belgia! Oferujemy Państwu wyjazdy pod drzwi, a więc Państwa podróż rozpoczyna się pod dowolnie wskazanym adresem (np. w miejscowości Mrocza), a kończy pod dowolnie wskazanym adresem we wskazanych krajach. Przewozy ruszają z Mroczej z samego rana aby mogli Państwo późnym popołudniem dostać się do wybranej destynacji na zachód od naszej granicy. Przewozy odbywają się naszymi czystymi i ozonowanymi busami (przed wyjazdem z miasta). Nasze busy posiadją wygodne fotele w których można zasnąć lub uciąć sobie drzemkę.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacji na miejsce w jednym z naszych busów można dokonać kontaktując się z naszą infolinią na widoczny powyżej numer telefonu. Podaj naszemu konsultantowi miejsce odbioru i destynację do której chcesz się dostać, swoje imię i nazwisko, nr telefonu do kontatu oraz datę wyjazdu. I to wszystko - możesz cieszyć się busami w najlepszych cenach na rynku. W podróż z Mroczej mogą Państwo zabrać trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). Zainteresowany? Zadzwoń na na naszą infolinię czynną kilkanaście godzin dziennie.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


POWROTY: codziennie popołudniu lub wieczorem


holandia 1.jpg


Przewozy busem z Mrocza do Niemiec, Holandii i Belgii.


Dane GUS-u pochodzące z 31 grudnia 2019 r. wskazują, iż Mrocza liczy 4332 mieszkańców. W Mroczej urodził się Adrian Zieliński który został mistrzem olimpijskim. Na Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie w podnoszeniu ciężarów w wadze do 85 kg zdobył złoty medal. Uzyskał on w dwuboju 385 kg. Do Znajduje się tu uroczy park miejskie imienia Władysława Jagiełły czy pięcionawowy kościół z 1932. Nas urzekły również kamieniczki z końca XVIII, XIX i początku XX wieku, oraz zabytkowa szkoła podstawowa wybudowana w latach 1901-1903. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzin Mroczej. Wybierając się do Mroczej skorzystajcie z naszej oferty przewozowej i tym samym z naszych komfortowych busów.