Busy Mrocza

BUSY MROCZA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA


Planujesz zagraniczny wyjazd i szukasz busa z Mroczej? Oferujemy Państwu wyjazdy pod drzwi, a więc Państwa podróż rozpoczyna się pod dowolnie wskazanym adresem (np. w miejscowości Mrocza). Przewozy z Mroczy ruszają z samego rana, aby mogli Państwo późnym popołudniem dostać się do wybranej destynacji. Codziennie jeździmy naszymi czystymi i ozonowanymi pojazdami do Niemiec, do Holandii, do Belgii. Z kolei do mroczej wracamy popołudniu z dwóch pierwszych krajów i wieczorem z landów. Nasze auta posiadaj wygodne fotele w których można zasnąć lub uciąć sobie drzemkę. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacji na miejsce w jednym z naszych pojazdów można dokonać kontaktując się z naszą infolinią na widoczny powyżej numer telefonu. Podaj naszemu konsultantowi miejsce odbioru i destynację do której chcesz się dostać, swoje imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu oraz datę wyjazdu. I to wszystko - możesz cieszyć się usługami w najlepszych cenach na rynku. W podróż z Mroczej mogą Państwo zabrać trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). Umożliwiamy także transport z Mroczek paczek małych i średnich pod wskazany holenderski adres - ekspresowo. Wybierz przewóz osób i transport pakunków w naszej firmie!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY:
codziennie rano - poniedziałęk, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela


POWROTY: codziennie popołudniu lub wieczorem


holandia 1.jpg


Informacje o Mroczej


Dane GUS-u pochodzące z 31 grudnia 2019 r. wskazują, iż Mrocza liczy 4332 mieszkańców. W Mroczej urodził się Adrian Zieliński który został mistrzem olimpijskim. Na Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie w podnoszeniu ciężarów w wadze do 85 kg zdobył złoty medal. Uzyskał on w dwuboju 385 kg. Do Znajduje się tu uroczy park miejskie imienia Władysława Jagiełły czy pięcionawowy kościół z 1932. Nas urzekły również kamieniczki z końca XVIII, XIX i początku XX wieku, oraz zabytkowa szkoła podstawowa wybudowana w latach 1901-1903. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzin Mroczej. Wybierając się do Mroczej skorzystajcie z naszej oferty przewozowej i tym samym z naszych komfortowych aut.