Mrocza

Witamy na naszej stronie. Codziennie oferujemy Państwu tanie busy do Holandii, Belgii i busy do Niemiec z Mrocza. Oferujemy Państwu przewozy w systemie od drzwi do drzwi. Państwa podróż rozpoczyna się pod dowolnie wskazanym adresem (np. w miejscowości Mrocza), a kończy pod dowolnie wskjazanym adresem w Niemczech, Belgii czy Holandii. Busy do Belgii i pozostałych krajów ruszają z Polski (i tytm samej z Mroczej) z samego rana aby mogli Państwo późnym popołudniem dostać się do wybranej destynacji na zachód od naszej granicy. Przewozy do Holandii i pozostałych krajów odbywają się naszymi czystymi i ozonowanymi busami (przed wyjazdem z Polski). Nasze busy posiadją wygodne fotele w których można zasnąć lub uciąć sobie drzemkę.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacji na miejsce w jednym z naszych busów można dokonać kontaktując się z naszą infolinią na widoczny powyżej numer telefonu. Podaj naszemu konsultantowi miejksce odbioru i destynację do której chcesz się dostać, swoje imię i nazwisko, nr telefonu do kontatu oraz datę wyjazdu. I rto wszystko - możesz cieszyć się busami w najlepszych cenach na rynku. W podróż z Mroczej mogą Państwo zabrać trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny). Zainteresowany? Zadzwoń na na naszą infolinię czynną kilkanaście godzin dziennie. Busy do Holandii Mrocza w najlepszej cenie na naszej srtonie. Zapraszamy do kontaktu!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH, HOLANDII I BELGII:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: codziennie od godziny 20

holandia 1.jpg


Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Mrocza to nie wszystko - informacje o mieście


Mrocza jest miastej położonym w województwie kujawsko - pomorskim. Konkretnie w powiecie nakielskim. Miasto jest również siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mrocza. DaneGUS-u pochodzące z 31 grudnia 2019 r. wskazują, iż Mrocza liczy 4332 mieszkańców. W Mroczej urodził się Adrian Zieliński który został mistrzem olimpijskim. Na Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie w podnoszeniu ciężarów w wadze do 85 kg zdobył złoty medal. Uzyskał on w dwuboju 385 kg. Do Mroczej naszymi busami przybywają z Zachodu również turyści z Niemiec, Holandii i Belgii. Znajduje się tu uroczy park miejskie imienia Władysława Jagiełły czy pięcionawowy kościół z 1932. Nas urzekły również kamieniczki z końca XVIII, XIX i początku XX wieku, oraz zabytkowa szkoła podstawowa wybudowana w latach 1901-1903. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzin Mroczej. Wybierając się do Mroczej skorzystajcie z naszej oferty przewozowej i tym samym z naszych komfortowych busów.