Przewóz osób Stargard Szczeciński

Tanie przewozy i wypasione busy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec w najlepszej ofercie na www.tomy-zlotow.pl. Stargard Szczeciński to stały punkt na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię czy Luksemburg. ZADZWOŃ +48 600-629-301
Wyróżniamy się podejściem do Klienta. Nasi konsultanci telefoniczni są mili i fachowi, a kierowcy naszych busów są doświadczonymi i odpowiedzialnymi kierowcami. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Systematycznie diagnozujemy nasze busy. Dbamy również o systematyczne odgrzybianie klimatyzacji. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Stargard Szczeciński? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

STARGARD SZCZECIŃSKI.webp

Busy Stargard Szczeciński – jak miasto przyciąga turystów

Powiat stargardzki leży w woj. zachodniopomorskiego. Stargard Szczeciński jak i całe województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą z takich krajów jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Turyści zza naszej zachodniej granicy docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Korzystają oni z tych samych busów z jakich korzystają nasi Klienci z Polski. Wokół Stargardu znajduj ą się przepiękne lasy usłane jeziorami, a jesienią przyciągają wielu grzybiarzy. Miasto posiada również znakomite zabytki architektoniczne, w tym takie jak: Kolegiata pw. NMP Królowej Świata, kościół św. Jana, Ratusz, zespół zabudowań miejskich pochodzący z XIII wiekui w tym: Brama Pyrzycka czy Brama Wałowa.