Przewóz osób Stargard Szczeciński

Tanie przewozy i wypasione busy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec w najlepszej ofercie na www.tomy-zlotow.pl. Stargard Szczeciński to stały punkt na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE, w tym do Niemiec.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec

Wyróżniamy się podejściem do Klienta. Nasi konsultanci telefoniczni są mili i fachowi, a kierowcy naszych busów są doświadczonymi i odpowiedzialnymi kierowcami. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Systematycznie diagnozujemy nasze busy. Dbamy również o systematyczne odgrzybianie klimatyzacji. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Stargard Szczeciński? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

Dodatkowo wykonujemy:
- wynajem krótko i średnioterminowy busów,
- możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą na dowolnej trasie w Polsce czy Europie,
- możliwość transferu na lotnisko, przewóz osób na imprezy: festiwale, imprezy rodzinne czy koncerty
- przewóz osób o ograniczonej ruchomości,
- obsługę agencji pracy ze Stargardu Szczecińskiegiego i nie tylko w zakresie przewozu pracowników do Niemiec lub innych krajów UE.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

STARGARD SZCZECIŃSKI.webp

Busy do Frankfurtu nad Menem

Nasze busy ze Stargardu Szczecińskiego do Frankfurtu nad Menem wyjeżdzają w pełni gotowe do podróży w każdy poniedziałek i piątek. Powrotu z Frankfurtu do Polski odbywają się w te same dni. Frankfurt nad Menem śmiało można nazwać centrum finansowym Europy. W samym sercu miasta znajdują się siedziby główne licznych niemieckich banków, w tym w Deutsche Bank. Swoje zaterudnienie znajdują tu również Polacy - zwłaszcza Ci z wysokimi kwalifikacjami. Docierają tu również pasażerowie jadący naszymi busami ze Stargardu Sczecińskiego, choć cieżko określić gdzie pracują. Frankfurt jest również siedzibą banków komercyjnych, w tym takie banki jak: ING-DiBA, SEB AG, DZ Bank (i jego spółki-córki: Union Investment, DVB Bank i Reisebank) czy Frankfurter Sparkasse. Wszystkim Polakom i mieszkańcom miasta Stargard Szczeciński polecamy odwiedzić liczne zabytki sakralne miasta. Do najpiękniejszych kościołów należą: Katharinenkirche, Alte Nikolaikirche, Peterskirche czy Dreikönigskirche. Wybierasz się do Frankfurtu nad Menem? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty przewozowej i wybierz najlepsze busy, w najlepszych cenach na rynku.

Stargardzka turystyka

Powiat stargardzki leży w woj. zachodniopomorskiego. Stargard Szczeciński jak i całe województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą wielu krajów Wspólnoty Europejskiej, w tym rzecz jasna z Niemiec. Turyści zza naszej zachodniej granicy docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Korzystają oni z tych samych busów z jakich korzystają nasi Klienci z Polski. Wokół Stargardu znajdu ą się przepiękne lasy usłane jeziorami, a jesienią przyciągają wielu grzybiarzy. Miasto posiada również znakomite zabytki architektoniczne, w tym takie jak: Kolegiata pw. NMP Królowej Świata, kościół św. Jana, Ratusz, zespół zabudowań miejskich pochodzący z XIII wiekui w tym: Brama Pyrzycka czy Brama Wałowa. Są to zabytki wybudowane w głównej mierze w stylu gotyckim. Miasto leży na szlaku gotyckich zabytków, więc turystów z Niemiec jest tu na prawdę dużo.