Busy do Niemiec ze Stargardu

Codziennie pojedziesz z nami busem ze Stargardu do Niemiec na wskazany adres. Z miasta wyruszamy codziennie z samego rana, a powroty do Stargardu organizujemy wieczorem. Z nami pojedziesz w komfortowych warunkach, sprawnymi pojazdami pod wskazany przez Ciebie adres. Wyjazdy ze Stargardu do Niemiec zarezerwujesz w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Jeździmy z adresu pod adres, pod wskazany dom przez naszych klientów. Rezerwacja udostępniamy codziennie na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto to jest stałym punktem na trasie naszych pojazdów, dzięki czemu docieramy tu codziennie. Jadąc z nami otrzymujesz transport w systemie z dojazdem pod drzwi. Jest to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Siedem dni w tygodniu jeździmy do centralnych Niemiec, a dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium DE. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy no naszego zachodniego sąsiada, dzięki czemu już w południe jest się na miejscu.

Przewozy do Niemiec ze Stargardu cena


Przewóz osób realizujemy codziennie wieczorem na trasie Niemcy-Stargard, a z miasta wyruszamy z samego rana. W naszej firmie znajdziesz korzystną ofertę na transport ze Stargardu do Niemiec dla siebie, dla rodziny, pracownika, a także transport paczek. Orientacyjne koszty przejazdu pod koniec 2023 roku wynosiły 400-450 zł. W ramach poniesionej opłaty za bilet można bez dodatkowych opłat zabrać swój bagaż. Korzystają z usług legalnej firmy masz pewność, że w razie awarii szybko zostanie podstawione auto zastępcze. Przyjmujemy rozliczenia w euro i w złotówkach. Możliwymi formami płatności jest ta w dniu wyjazdu u kierowcy, oraz przelewy bankowe. Zapytaj się naszego pracownika o możliwość uzyskania rabatu.

bus Stargard Niemcy - harmonogram

Przejazdy pod wybrany dom pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób słabo znających języki obce, czy o słabym poczuciu orientacji w terenie.

Wybierz komfortowego busa do Niemiec ze Stargardu w TOMY


Wyróżniamy się podejściem do klienta, gdyż nasi konsultanci telefoniczni są mili i fachowi, a kierowcy naszych busów są doświadczonymi i odpowiedzialnymi kierowcami. Przewozy odbywają się naszymi sprawnymi pojazdami, w związku z czym każda podróż odbywa się w bezpiecznych warunkach. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów, dzięki czemu stanowią neutralne środowisko dla pasażerów. Dbamy również o systematyczne odgrzybianie klimatyzacji, a ponad to posiadamy własny warsztat samochodowy.

Każdy z naszych pojazdów posiada wygodne fotele, sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Każdorazowo wyjeżdżając z kraju nasze pojazdy są ozonowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć niemal 99% wirusów i bakterii.Informacje dla przyjezdnych


Miasto przyciąga wielu turystów którzy pochodzą wielu krajów Wspólnoty Europejskiej, dzięki czemu można tu spotkać wielu Niemców. Turyści zza naszej zachodniej granicy docierają tu wybierając transport osobowy jaki oferuje nasza firma. Wokół miasta znajdują się przepiękne lasy usłane jeziorami, dzięki czemu jesienią docierają tu liczni grzybiarze. Miasto posiada również znakomite zabytki architektoniczne, w tym takie jak: Kolegiata pw. NMP Królowej Świata, kościół św. Jana, Ratusz, zespół zabudowań miejskich pochodzący z XIII wieku, w tym Brama Wałowa. Są to zabytki wybudowane w głównej mierze w stylu gotyckim, co prawdopodobnie przyczynia się do zwiększonej liczby turystów. Miasto leży na szlaku gotyckich zabytków, więc turystów jest tu na prawdę dużo.