Czarnków - Niemcy

Interesuje Cię przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na Busy z Czarnkowa do Niemiec? Jeśli tak to oferta firmy TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Czarnków to jedno z wielu miast jakie obsługuje nasza firma. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy do Niemiec - elementy oferty

Przewozy z Czarnkowa do Niemiec organizowany jest przez naszą firmę od ponad 20 lat. Zjeździmy w systemie „door to door”. Dzięki usłudze „door to door”: zyskują Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo wydawać na dodatkowe środki transportu, a podróż z Czarnkowa na Zachód odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwo adresami. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów – wielu z nich to nasi stali Klienci. Usługa jaką oferujemy zadowoli każdego. Miejsce w naszym busie można zamówić kontaktując się z naszą infolinią na podany numer telefonu. Dzień przed Państwa podróżą zadzwonimy aby potwierdzić Państwa przejazd. W dniu wyjazdu kierowca jednego z naszych busów zadzwoni do Państwa informując o przybliżonej godzinie Państwa wyjazdu. Przewóz z Czarnkowa do Niemiec rozpoczyna się we wczesnych godzinach porannych. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób, sprawne i kompleksowo wyposażone busy, infolinię czynną od wczesnych godzin porannych do wieczora oraz zawsze wypoczętych kierowców. Busy do Niemiec Czarnków? Wybierz firmę TOMY-ZŁOTÓW!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

Ciekawostki o mieście

Miasto Czarnków położone jest w północnej części województwa wielkopolskiego. Miasto jest jednym z dwóxch miast tworzących powiat czarnkowsko - trzcianecki. To właśnie w Czarnkowie znajduje się siedziba władz samorządowych: powiatowych, miejskich, jak i gminnych. Czarnków leży na granicy: Pojezierza Chodzieskiego i Kotliny Gorzowskiej, a zdecydowanie bardziej konkretnie w mikroregionie Dolinie Dolnej Noteci. Regiony te charakteryzują się krajobrazami młodoglacjalnymi równin i wzniesień morenowych. Jest to typowy krajobraz polodowcowy. To właśnie walory przyrodnicze sprawiają, iż Czarnków każdego roku przyciąga wielu turystów, w tym tych z Niemiec. Docierają oni do Czarnkowa naszymi busami. W okolicach miasta znajdują się liczne agroturystyki, w których seniorzy niemiecy uwielbiają odpoczywać.