Busy do Holandii ze Świebodzina

Szukasz busa ze Świebodzina do Holandii? Oferujemy codziennie tanie usługi transportowe na adres, które nie nadwyrężą domowego budżetu. Codziennie rano wykonujemy przewozy ze Świebodzina do Holandii pod wskazany dom. Dojazd pod drzwi umożliwia spokojną drzemkę w trakcie pokonywania trasy, gdyż kierowca budzi pasażerów po dojeździe we wskazane miejsce. Miasto to leży na pięknych terenach które obsługujemy każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. Wybierając nasze usługi otrzymują Państwo bezpieczny przejazd dla siebie lub transport ze Świebodzina do Holandii paczek pomiędzy adresami. REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasze pojazdy wyposażyliśmy w bardzo wygodne fotele oraz dobry sprzęt DVD który umili Państwu podróż.. Klimatyzacja jest w pełni sprawna (co jest istotne zarówno latem jak i zimą), a dzięki starannie czyszczonemu wnętrzu pojazdu można poczuć się na prawdę komfortowo. Nasze auta są jak żylety - dbamy o to aby spełniały nasze wysoko postawione standardy bezpieczeństwa i sprawności technicznej. W dobie Covida każdorazowo je ozonujemy, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystego pojazdu (99% bakterii i wirusów znika bezpowrotnie). Nieodpłatnie zabierzesz w podróż 2 średnie walizki i torbę lub plecak o standardowych wymiarach.

WYJAZDY: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Świebodzin Holandia

Przewóz osób ze Świebodzina do Holandii


flaga

Z naszych przejazdów wykonywanych cyklicznie do Holandii ze Świebodzina korzystają osoby prywatne, a także instytucje i firmy. Korzystają oni z naszych przewozów pracowniczych, a przy stałej współpracy udzielamy konkretnych rabatów. Nasze auta zaopatrzyliśmy w bardzo wygodne fotele oraz sprzęt DVD. Zamontowana w nich klimatyzacja jest w pełni sprawna i często odgrzybiana. Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych aut, a przed każdym wyjazdem ozonujemy je. Ozonowanie busów pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów.

Sprawne pojazdy, ich odgrzybianie i ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa. Nasze auta oddajemy tylko i wyłącznie w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu i komplecie niezbędnych dokumentów uprawniających ich do przewozów. Nasze wygodne fotele pozwolą Państwu wykorzystać czas w trakcie przewozu na sen. Od wielu stale udoskonalamy oferowane przez nas usługi, co sprawia iż każdy nowy klient zostaje naszym stałym klientem. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby, gdyż zapewnia sprawny transport międzynarodowy!


Informacje turystyczne o mieście


Do Świebodzina dociera coraz więcej Holendrów wykupując wyjazdy w naszej firmie. Znajdują się tu niezliczone zabytki. Wystarczy wejść na Wikipedię i zobaczyć jak wiele znajduje się tu zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Bogactwo to przyciąga rok w rok niesamowite ilości turystów. W mieście znajdują się również cenne pod kątem turystycznym obiekty (są one każdego dnia fotografowane przez tysięce turystów). Należą do nich: figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Pomnik według projektu Mirosława Pateckiego ustawiony został kopcu o wysokości 16 m. Postać ma 33 m wysokości (bez korony) i ramiona o rozpiętości 25 m. Kolejnym obiektem jest ławeczka Czesława Niemena – powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięci Czesława Niemena oraz przy dużej pomocy władz lokalnych. Następnym ciekawym budynkiem jest osławione sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Jeśli chciałbyś to wszystko zobaczyć to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!