Świebodzin

Jedziesz ze Świebodzina do Holandii lub Belgii? Szukasz najlepszej oferty na przewóz osób? Firma TOMY ze Złotowa codziennie oferuje tanie busy ze Świebodzina do Holandii oraz busy do Belgii. Codziennie zaskakujemy naszych Klientów naszymi cena i zdecydowanie pro konsumenckimi rozwiązaniami jak zaimplementowaliśmy w naszej firmie. Jeździmy codziennie – od poniedziałku do niedzieli. To Państwo decydują kiedy i gdzie jadą jednym z naszych busów. Strzelce Krajeńskie to miasto woj. lubuskiego – jedno z wielu jakie obsługujemy. Stąd prowadzimy w pełni bezpieczny i ubezpieczony przewóz osób do wybranych zachodnich destynacji. Dodatkowo umożliwamy ekspresowy i tani przewóz przesyłek z punktu "A" do punktu "B". Przewóz osób z lubuskiego do Holandii i Belgii odbywa się w systemie door to door. Jadąc „od drzwi do drzwi” (czyli z adresu pod adres) odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech zagraniczny adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów). Ze Świebodzina w stronę Holandii i krajów Beneluksu wyruszają każdego dnia nasze wypasione busy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


Wyjazd z Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Powroty do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Nasze busy - Twoje bezpieczeństwo. Dbamy o każdy detal podczas przewozu do Belgii i Holandii

Zaopatrzyliśmy je w bardzo wygodne fotele oraz sprzęt DVD, a klimatyzacja jest w pełni sprawna i często odgrzybiana. Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych busów, a przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy nasze busy. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. Sprawne busy, ich odgrzybianie i ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa. Nasze busy oddajemy tylko i wyłącznie w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu i komplecie niezbędnych dokumentów uprawniających ich do przewozu osób. Nasze wygodne fotele pozwolą Państwu wykorzystać czas przejazdu busem z Polski do Holandii na sen. Top samo tyczy się przewozów do Belgii i innych krajów. Od wielu stale udoskonalamy oferowane przez nas usługi, co sprawia iż każdy nowy Klient zostaje naszym stałym Klientem. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Świebodzin? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Świebodzin - perła lubuskiego


Swiebodzin jest zdecydowanie perłą woj. lubuskiego. Znajdują się tu niezliczone zabytki. Wystarczy wejść na Wikipedię i zobaczyć jak wiele znajduje się tu zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Bogactwo to przyciąga rok w rok niesamowite ilości turystów. Tych z Holandii, Belgii, Japoni, USA i z całego świata. W mieście znajdują się również cenne pod kątem turystycznym obiekty (są one każdego dnia fotografowane przez tysięce turystów. Należą do nich: figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Pomnik według projektu Mirosława Pateckiego ustawiony został kopcu o wysokości 16 m. Postać ma 33 m wysokości (bez korony) i ramiona o rozpiętości 25 m. Kolejnym obiektem jest ławeczka Czesława Niemena – powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięci Czesława Niemena oraz przy dużej pomocy władz lokalnych oraz osławione sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.