Busy do Holandii Wałcz

Szukasz dobrej oferty na busa do Holandii z Wałcza? Znajdą Państwo u nas ofertę na przewozy w obie strony wykonywane każdego dnia. Duża baza stałych klientów pozwala nam układać krótsze trasy od naszej konkurencji, co pozwoli na zdecydowaną oszczędność czasu. Wybierając nasze busy otrzymują Państwo przewóz osób pod wskazane drzwi, dzięki któremu podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi adresami. Brak konieczności opłacenia dodatkowych środków lokomocji pozwoli na zatrzymanie euro w Państwa portfelach. Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią -> ZADZWOŃ +48 600-629-301.

Na trasie Wałcz - Holandia ruszamy z samego rana. Powroty do miasta startują na terenie Królestwa Niderlandów od godziny 17. Przejazd zawsze odbywa się naszymi sprawnymi i kompleksowo wyposażonymi pojazdami. Każdy z nich posiada sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele, dzięki którym można przysnać w w nich wygodnie. Naszych rodaków przyciągają tam wyższe zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę czy po prostu żeby odwiedzić ten kraj. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Holandii wałcz

busy Wałcz Holandia

Miasto posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, dzięki czemu przybywa tu wielu turystów. Miasto odwiedzają turyści z wielu zakątków świata - w tym turyści z Holandii. Nad jeziorem Raduń działa MOSIR, który oferuje, m.in. wynajem: motorówkami, kajakami, rowerami wodnymi oraz statkiem spacerowym Delfin. Właśnie to miejsce w Wałczu służy jako punkt wypadowy do wycieczek pieszych i rowerowych (wycieczki rowerowe uwielbiane są przez mieszkańców Holandii). Tu rozpoczyna się tzw. Pętla Wałecka – szlak kajakowy przebiegający przez sześć jezior. Przy MOSIR-ze swój początek mają szlaki piesze i rowerowe prowadzące aż do wsi letniskowej Strączno. Olbrzymią atrakcją dla odwiedzających miasto jest most wiszący nad Jeziorem Raduń.


Przewóz osób Holandia Wałcz


Wybierając nasze przewozy busem z Wałcza do Holandii otrzymują Państwo najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Korelacja ceny i jakości przebija wszystkie oferty na rynku. Każdego dnia dbamy o naszych klientów, dzięki czemu czują się przez nas zaopiekowani. Codziennie oferujemy im sprawne i tym samym bezpieczne busy, za których kierownicami znakomici, doświadczeni kierowcy. Przed nowym kursem solidnie wypoczywają by zapewnić Ci bezpieczny i komfortowy przejazd. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie od rana do wieczora, co umożliwia kontakt nawet tym zapracowanym ponad miarę. Układamy krótkie trasy, a dobra logistyka związana jest z dużą ilością klientów. Krótkie trasy dla Ciebie oznacza oszczędność czasu, a dla nas pewność że będziesz zadowolony z naszej firmy!

Znajdują się tu okazałe dwustuletnie buki i dęby których obwód wynosi ponad 5 metrów. Do innych ciekawych pod kątem turystycznych obiektów miasta należą m.in.: Park Linowy w Rudnicy – jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, pozostałości schronów i umocnień Wału. Chcesz zobaczyć miasto? Koniecznie skorzystaj z nasze oferty przewóz osób! Dobry i niezawodny bus? TOMY!