Busy do Holandii Wałcz

Najlepsza ferta na tanie busy z Wałcza do Holandii lub Belgii codziennie dostępna na naszej stronie. Znajdą Państwo u nas ofertę na przewóz na trasie woj. Wałćz - Holandia (obecnie Królestwo Niderlandów) - Belgia oraz w przeciwną stronę. Duża baza stałych Klientów pozwala nam układać krótsze trasy od naszej konkurencji, co pozwoli na zdecydowaną oszczędność czasu. Wybierając nasze busy otrzymują Państwo przewóz osób „door to door” czyli od drzwi do drzwi, dzięki któremu podróż odbywa się z adresu na adres. Brak konieczności opłacenia dodatkowych środków transportu pozwoli na zatrzymanie euro w Państwa portfelach.

Rezerwacji na busy z Wałcza do Belgii lub Holandii można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią -> ZADZWOŃ +48 600-629-301. Podróż z Wałcza do Holandii lub Belgii zawsze odbywa się naszymi sprawnymi i kompleksowo wyposażonymi busami. Każdy bus posiada sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele, dzięki którym można przysnać w w nich wygodnie. Polaków do Holandii przyciągają wyższe zarobki od tych w Polsce, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Busy do Holandii Wałcz? Postaw na TOMY!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Busy do Belgii Wałcz

Wałcz posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, dzięki czemu przybywa tu wielu turystów. Miasto odwiedzają turyści z wielu zakątków świata - w tym Ci z Holandii i Belgii, gdyż busy z Wałcza do Belgii i w przeciwną stronę kursuja u nas codziennie. Nad jeziorem Raduń działa MOSIR, który oferuje, m.in. wynajem: motorówkami, kajakami, rowerami wodnymi oraz statkiem spacerowym Delfin. Właśnie to miejsce w Wałczu służy jako punkt wypadowy do wycieczek pieszych i rowerowych (wycieczki reowerowe uwielbiane są przez mieszkańców Kraju Tulipanów). Tu rozpoczyna się tzw. Pętla Wałecka – szlak kajakowy przebiegający przez sześć jezior. Przy MOSIR-ze swój początek mają szlaki piesze i rowerowe prowadzące aż do wsi letniskowej Strączno. Olbrzymią atrakcją dla odwiedzających Wałcz jest most wiszący nad Jeziorem Raduń.

Niedaleko Wałcz, w okolicach wsi Golce znajduje się rezerwat leśny o powierzchni około 16 ha. Znajdują się tu okazałe dwustuletnie buki i dęby których obwód wynosi ponad 5 metrów. Do innych ciekawych pod kątem turystycznych obiektów Wałcza należą m.in.: Park Linowy w Rudnicy – jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, pozostałości schronów i umocnień Wału Pomorskiegoczy Muzeum Wału Pomorskiego. Chcesz zobaczyć Wałcz? Koniecznie skorzystaj z nasze oferty przewozowej. Busy z Wałcza do Holandii i Belgii w najlepszej cenie na naszej stronie.

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.