Busy do Holandii z Wałcza

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Firmy która oferuje busa z Wałcza codziennie rano jadącego na wskazany adres do Holandii? Znajdą Państwo u nas tani przewóz osób z Wałcza jadąc bezpośrednio pod dom do Holandii. Duża baza stałych klientów pozwala nam układać krótkie trasy, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Wyjazdy pod wskazane drzwi, to także brak konieczności opłacenia dodatkowych środków lokomocji. Rezerwacje przejazdów z Wałcza do Holandii można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią lub wysyłając wiadomość SMS (data, godność pasażera, dokładne adresy, telefon kontaktowy)-> ZADZWOŃ +48 600-629-301.

Powroty do Wałcza startują z Holandii od godziny 14-17. Przejazd zawsze odbywa się naszymi sprawnymi i kompleksowo wyposażonymi pojazdami. Każdy z nich posiada sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Nasze fotele pozwolą Ci wygodnie usiąść lub uciąć sobie drzemkę. Dodatkowo możesz skorzystać z gniazdka ładującego, lampek umieszczonych nad głową czy sprzętu DVD. Naszych rodaków przyciągają tam wyższe zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę czy po prostu żeby odwiedzić ten kraj. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży.

WYJAZDY:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Wałcz Holandia


Przewozy do Holandii z Wałcza


Wybierając transport z Wałcza do Holandii w TOMY, otrzymują Państwo najlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Każdego dnia dbamy o naszych klientów, dzięki czemu czują się przez nas zaopiekowani. Codziennie oferujemy im sprawne i tym samym bezpieczne pojazdy, za których kierownicami znakomici, doświadczeni kierowcy. Przed nowym kursem solidnie wypoczywają by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie od rana do wieczora, co umożliwia kontakt nawet tym zapracowanym ponad miarę. Układamy krótkie trasy, a dobra logistyka związana jest z dużą ilością klientów. Krótkie trasy dla Ciebie oznacza oszczędność czasu, a dla nas pewność że będziesz zadowolony z naszej firmy! Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek i 5 kg bagażu podręcznego. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się kilkukrotnie, aby móc skorzystać z WC czy przewietrzyć się.

Usługami komplementarnymi są:

  • przewóz pracowników (oferta dla firm i pośrednictw pracy),
  • możliwość nadania niewielkich paczek (ekspresowe dostarczenie przesyłki.

Informacje o mieście


Miasto posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, dzięki czemu przybywa tu wielu turystów. Miasto odwiedzają turyści z wielu zakątków świata - w tym turyści z Holandii. Nad jeziorem Raduń działa MOSIR, który oferuje, m.in. wynajem: motorówkami, kajakami, rowerami wodnymi oraz statkiem spacerowym Delfin. Właśnie to miejsce w Wałczu służy jako punkt wypadowy do wycieczek pieszych i rowerowych (wycieczki rowerowe uwielbiane są przez mieszkańców Holandii). Tu rozpoczyna się tzw. Pętla Wałecka – szlak kajakowy przebiegający przez sześć jezior. Przy MOSIR-ze swój początek mają szlaki piesze i rowerowe prowadzące aż do wsi letniskowej Strączno. Olbrzymią atrakcją dla odwiedzających miasto jest most wiszący nad Jeziorem Raduń.

Znajdują się tu okazałe dwustuletnie buki i dęby, których obwód wynosi ponad 5 metrów. Do innych ciekawych pod kątem turystycznych obiektów miasta należą m.in.: Park Linowy w Rudnicy – jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, pozostałości schronów i umocnień Wału. Chcesz zobaczyć miasto? Koniecznie skorzystaj z nasze oferty!