Kujawsko-Pomorskie

Wybierasz się w podróż do Luksemburga? Chcesz bezpiecznie dotrzeć we wskazane miejsce wybierając najlepszy przewóz osób? Interesują Cię tanie busy z Kujawsko Pomorskiego do Luksemburga? Jeśli tak, to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. TOMY ZŁOTÓW oferuje tani przewóz osób busem z Kujawsko-Pomorskie do Luksemburga oraz transport w przeciwną stronę. Jadąc z nami zyskujesz pewność dbałości i Twoje bezpieczeństwo oraz najlepsze ceny na rynku.

Nasze sprawne i klimatyzowane busy, mili pracownicy infolinii oraz najlepsi kierowcy zaspokoją wymagania każdego Klienta. Do Luksemburga wyruszamy w w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski busy ruszają z samego rana. Powroty z Luksemburga do Kujaw odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Sprawdź naszą firmę i ciesz się najlepszymi cenamio na rynku. Prostych i bezpiecznych rezerwacji mogą Państwo dokonać pod nr telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jak zamówić busa z kujawsko-pomorskiego

Jak można zamówić u nas busa? Wystarczy zadzwonić na podany przez nas numer telefonu i ustalić z pracownikiem infolinii szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy zachodnie i centralne regiony województwa. Z kujawsko-pomorskiego do Luksemburga jeździmy w systemie „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem z jednego wskazanego przez Ciebie adresu pod drugi. Zainteresowany? Już dziś zamów przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Luksemburga kujawsko-pomorskie?

Skorzystaj z naszej oferty. Luksemburg przyciąga wspaniałymi widokami oraz niesamowitą architekturą sięgającą czasów rzymskich. W Luksemburgu mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. kujawsko-pomorskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Bydgoszcz, Nakło nad Notecią czy Inowrocław. Wiele miast, wiele kierunkó i zawsze bezpieczne przewozy we wskazane miejsce - jednym słowem TO MY! ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Co warto wiedzieć o województwie

W tym regionie występuje przejściowy klimat. Przemysł w tym województwie daje 5.5% krajowego zatrudnienia. W województwie kujawskopomorskim znajduje się wiele siedzib mediów. Między innymi TVP Bydgoszcz, Siedziba Polskiego Radia Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Siedziba Radia Maryja w Toruniu. W województwie jest wiele parków kulturowych: Park Kulturowy Wietrzychowice, Park Kulturowy Kalwaria Pakowska, Park Kulturowy Sarnowo oraz Park Kulturowy „Kościół pw. św. Oswalda” w Płonkowie.

Na kujawach jest bardzo wiele ośrodków religijnych. W województwie znajdują się trzy uzdrowiska. Jan Paweł II jest patronem tego województwa. Z województwem kujawsko-pomorskim graniczy 5 województw. Dąbrówka jest najwyżej położoną miejscowością, a najniżej leżą Rozgarty. Jednym słowem w województwie Kujawsko-Pomorskim każdy znajdzie coś dla siebie. Jadą do województwa warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i wybrać busy w sprawdzonej i renowonaje firmie. Wybierz nas!