Kujawsko-pomorskie

Busy do Luksemburga z kujawsko-pomorskie


Szukasz najlepszej oferty na busa który tanio i bezpiecznie zabierze Cię do Luksemburga z kujawsko-pomorskiego (Luxembourgh)? W naszej firmie znajdziesz przewóz osób z kujawsko-pomorskiego do Luksemburga w najlepszej cenie na rynku. W naszej firmie transport odbywa się pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Ta forma przemieszczania się pozwala na oszczędność czasu u i pieniędzy na dodatkowych środkach lokomocji. Z Kujaw wyruszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Powroty z Luksemburga organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty około północy (wieczorem). Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii. Czynna jest ona codziennie od 8 do 22. ZADZWOŃ +48 600-629-301

W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą dwóch walizek i podręcznego pakunku. Waga obu walizek wspólnie, nie powinna przekroczyć 40 kg. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć przy sobie (na kolanach lub pod siedzeniem). Każdego dnia oferujemy sprawne i bezpieczne pojazdy oraz najlepszych kierowców. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Wszystkie nasze auta są gotowe by bezpiecznie zabrać Cię pod wskazany dom w Luksemburgu ze wskazanego adresu w kujawsko-pomorskim.!

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus kujawsko-pomorskie Luksemburg

Przewozy do Luksemburga z kujawsko-pomorskiego


Transport wykonujemy każdorazowo z wielką sumiennością dzięki czemu sprawnie i bezpiecznie przedostaniesz się z nami do Luksemburga z województwa kujawsko-pomorskiego. Kraj ten przyciąga wspaniałymi widokami oraz niesamowitą architekturą sięgającą czasów rzymskich. Mają tu swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. My w ramach oferowanych usług obsługujemy wszystkie miejscowości w ramach podległego nam terenu. Nie ma tu najmniejszego znaczenia rozmiar i liczebność populacji miejscowości z której zabieramy pasażera. Chciałbyś uzupełnić swoje informacje o wyjeździe? Skontaktuj się z naszym pracownikiem na infolinii. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!