Busy do Niemiec ze Szczecinka

Codziennie pojedziesz z nami busem ze Szczecinka do Niemiec na wskazany adres. Z miasta wyruszamy codziennie z samego rana, a powroty do Szczecinka organizujemy wieczorem. Z nami pojedziesz w komfortowych warunkach, sprawnymi pojazdami pod wskazany przez Ciebie adres. Wyjazdy ze Szczecinka do Niemiec zarezerwujesz w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Jeździmy z adresu pod adres, pod wskazany dom przez naszych klientów. Rezerwacja udostępniamy codziennie na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacja w naszej firmie to bułka z masłem, gdyż aby dokonać rezerwacji wystarczy skontaktować się z nami na podany nr telefonu. Podczas rozmowy z naszym konsultantem ustalą Państwo szczegóły swojego przyjazdu. Nasi pracownicy są mili i pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Po rozmowie wyślą Państwo SMS-a z takimi danymi jak: imię i nazwisko, datę wyjazdu oraz adres początkowy i końcowy podróży. Każdego dnia docieramy do centralnych landów, a północ i południe kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki. Jadąc z nami mogą Państwo zabrać państwo trzy sztuki bagażu (bagaż podręczny + dwie średnie walizki).

Przewozy do Niemiec ze Szczecinka cena


Przewóz osób realizujemy codziennie wieczorem na trasie Niemcy-Szczecinek, a z miasta wyruszamy z samego rana. W naszej firmie znajdziesz korzystną ofertę na transport ze Szczecinka do Niemiec dla siebie, dla rodziny, pracownika, a także transport paczek. Orientacyjne koszty przejazdu pod koniec 2023 roku wynosiły 400-450 zł. W ramach poniesionej opłaty za bilet można bez dodatkowych opłat zabrać swój bagaż. Korzystają z usług legalnej firmy masz pewność, że w razie awarii szybko zostanie podstawione auto zastępcze. Przyjmujemy rozliczenia w euro i w złotówkach. Możliwymi formami płatności jest ta w dniu wyjazdu u kierowcy, oraz przelewy bankowe. Zapytaj się naszego pracownika o możliwość uzyskania rabatu.

bus Szczecinek Niemcy

Przejazdy pod wybrany dom pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób słabo znających języki obce, czy o słabym poczuciu orientacji w terenie.


Komfortowy bus do Niemiec ze Szczecinka w TOMY


Godzina powrotu uzależniona jest od wariantu trasy, adresu z którego Państwo wyruszają i innych czynników. Powroty do miasta odbywają się w godzinach 19 – 24, a czasem nawet później. Przewozy zawsze odbywają się naszymi wypasionymi busami. Każdy z naszych pojazdów posiada wygodne fotele, sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Każdorazowo wyjeżdżając z kraju nasze pojazdy są ozonowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć niemal 99% wirusów i bakterii. Jest to szczególnie ważny proces i etap podróży, gdyż zabezpiecza naszych klientów przed zwiększonym ryzykiem zachorowania. Ten etap przygotowań do podróży został uruchomiony w naszej firmie w marcu 2020 roku. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się komfortem w dobrych cenach


Informacje dla podróżujących z Niemiec do Szczecinka


Naszymi busami dociera tu wielu zagranicznych turystów. Miasto to przyciąga wielu turystów którzy pochodzą chociażby z Niemiec. Docierają tu często oni wybierając bezpieczne i komfortowe usługi jaki oferuje nasza firma. Z resztą podobnie jak te tereny miasto zapiera dech w piersi cudownymi krajobrazami i wszechobecną zielenią. Poza okalającymi miasto lasami w samym mieście znajduje się wiele obszarów zielonych, w tym: Park Miejski, Park Leśników, Lasek Zachodni czy Małpi Gaj. Miasto to ma ponad siedemset lat tradycji, dzięki czemu w mieście znajdują się liczne zabytki. Położone jest ono wśród jezior, morenowych wzgórz i pięknych lasów. Miasto położone jest na terenach na któych rok w rok odpoczywa tysiące polskich i zagranicznych turystów. Chcesz to wszystko zobaczyć? Skorzystaj z naszej oferty!