Szczecinek – przewóz osób do Niemiec

Komfortowe przewozy i busy ze Szczecinka do Niemiec dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl w najlepszej cenie na rynku. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec, a podróż „od drzwi do drzwi to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię czy Luksemburg. ZADZWOŃ +48 600-629-301
Rezerwacja w naszej firmie to bułka z masłem. Aby dokonać rezerwacji na przewozy ze Szczecinka do Niemiec prosimy o kontakt na podany nr telefonu. Podczas rozmowy z naszym konsultantem ustalą Państwo szczegóły swojego przyjazdu. Nasi pracownicy są mili i pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Po rozmowie wyślą Państwo SMS-a z takimi danymi jak: imię i nazwisko, datę wyjazdu oraz adres początkowy i końcowy podróży.
Wyjazdy ze Szczecinka rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych (2-6 rano). Godzina powrotu uzależniona jest od wariantu trasy, adresu z którego Państwo wyruszają i innych czynników. Wyjazdy z Niemiec odbywają się w godzinach 19 – 24, a czasem nawet później. Przewozy zawsze odbywają się naszymi wypasionymi busami. Każdy z naszych busów posiada wygodne fotele, sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Każdorazowo wyjeżdżając z Polski nasze busy są ozonowane. Jest to proces pozwalający nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Szczecinek? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

Busy ze Szczecinka do Niemiec to nie wszystko – czym miasto przyciąga turystów

Powiat szczecinecki przyciąga wielu turystów którzy pochodzą z takich krajów jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Docierają tu często oni naszymi busami wybierając bezpieczny i komfortowy przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Z resztą podobnie jak całe województwo zachodniopomorskie miasto zapiera dech w piersi cudownymi krajobrazami i wszechobecną zielenią. Poza okalającymi miasto lasami w samym mieście znajduje się wiele obszarów zielonych, w tym: Park Miejski, Park Leśników, Lasek Zachodni czy Małpi Gaj.

SZCZECINEK.jpg