Choszczno

Busy z Choszczna do Niemiec? Bingo! Mamy dla Ciebie ofertę. Codziennie prowadzimy przewóz osób busem door to door. W ramach usługi od drzwi do drzwi pojedziesz z nami busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Z nami jedziesz bezpośrednio pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Wskazujesz nam, dwa adresy i Twoja podróż busem odbywa się pomiędzy nimi (jeden adres w Choszcznie, a drugi w Niemczech). Co centralnych Niemiec jeździmy codziennie, a na południe i północ tego kraju w każdy poniedziałek i piątek Posiadamy klimatyzowane busy wyposażone w wygodne fotele i sprzęt DVD. Robimy wszystko aby Twój przewóz osób z Choszczna do Niemiec minął szybko i przyjemnie. Posiadamy wielu stałych Klientów przez co układamy krótkie trasy. W ramach zakupionego nbiletu możesz przewieźć, aż trzy sztuki bagażu! Do luku bagażowego możesz umieścić dwie walizki o młacznej wadze 60 kg. Dodatkowo mna swoich kolanach lub pod fotelem naszego busa jadącego z Choszczna moźesz umieścić bagaż podręczny.


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Choszczna do Niemiec - zobacz co oferujemy każdego dnia

Cennik? Nie posiadamy stałego cennika. Cena Twojego przewozu osób busem ustala nasz pracownik infolinii na podstawie odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Nasze ceny zadowolą każdego Klienta. Busy z Choszczna jadące w stronę Niemiec oferujemy ze względu na dużą liczbę podróżujących z nami Klientów. Podróż busem z TOMY-ZŁOTÓW minie Tobie zawsze szybko i bezpiecznie. Gwarantami bezpieczeństwa są nasze wypasione busy oraz kierowcy, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Możesz zadzwonić do nas do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń właśnie teraz i ustal szczegóły wybranej przez Ciebie usługi z jednym z naszych pracowników. Busy do Niemiec Choszczno? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem w najlepszych cenach na rynku

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg

Busy z Choszczna do Kolonii

W naszej firmie każdego dnia wysyłamy w trasę czyste i pachnące busy jadące z Choszczna do Kolonii w Niemczech. Kolinia jest jednym z miast pasa centralnego Niemiec, które nasza firma obsługuje codziennie. Kolonia to nie lada gratka dla wszsytkich fanów muzeów. Znajduje się tu ich niezliczona liczba. Rozstrzał tematyczny mkuzeów jest przeolbrzumi - każdy znajdzie wsród nich tematykę która go zainteresuje. Poniżej przedstawiamy muzea, które naszym zdaniem są najlepszymi w Kolonii. Wallraf-Richartz-Museum - zawiera arcybogate zbiory malarstwa mistrzów kolońskich. Prym w tym temacie wiodą zbiory mistrza pędzlaStephana Lochnera. Na uznanie zasługuje równie bogaty zbiór malarstwa europejskiego z XV-XIX w. Museum Schnütgen przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym sztuką sakralną. Dodatkowo muzeum posiada bogate zbiory związane z rzeźbą, sztuką złotnictwa oraz liczne wyroby z kości słoniowej. Na nas olbrzymie wrażenie wywarły zbiory wuitraży. Mieszkasz w Choszcznie, chciałbyś dotrzeć do Kolonii? Wybierz naszą firmę przewozową i busy któymi bezpiecznie i szybko dostaniesz się do celu. Busy do Niemiec, busy do Kolonii? Postaw na naszą firmę!