Wągrowiec

Jedziesz do Holandii lub Belgii? Szukasz sprawdzonej oferty na busy? Szukasz firmy która zapewni Ci bezpieczny przewóz osób z Wągrowca do Holandii lub Belgii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś. TOMY-ZŁOTÓW codziennie od wielu lat przewozi swoich Klientów z miasta Wągrowiec na Zachód, w tym do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów). Z naszą firmą jadą Państwo od drzwi do drzwi (door to door). Zabierzemy Państwa ze wskazanego adresu w Wągrowcu i zabierzemy pod drugi holenderski tudzież belgijski adres.

Busy z adresu pod drugi adres - przewozy w komfortowych warunkach

Z Polski wyjeżdżamy z samego rana, a powroty do Wągrowca rozpoczynają się od godziny 17. Bezkompromisowo dbamy o Państwa bezpieczeństwo zatrudniając doświadczonych i rzetelnych kierowców oraz systematycznie dokonując doraźnych napraw naszych busów. Często nasze busy są wymieniane na nowe pojazdy. Rezerwację na przewóz osób możesz sfinalizować kontaktując się z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Wągrowiec? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się usługą premium w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy! Do zobaczenia w naszych busach!


Przewozy "door to door" z Wągrowca do Holandii i Belgii - co jeszcze? Przeczytaj o naszych pozostałych usługach

Przewozy osobowe jakie oferuje nasza firma to nie wszystko. Codziennie obsługujemy również grupy zorganizowane oraz agencje pracy. Dla grup zoorganizowanych oferujemy wynajem busa z kierowcą lub wynajem samego busa. Obsługujemy również agencje pracy, które chcą przetransportować swoich pracowników z Polski na Zachód. Busy z Wągrowca do Holandii w najlepszej cenie dostępne na naszej stronie. Obsługujemy również transport małych paczek i dokumentów. Sporadycznie przewozimy większe gabaryty - uzależnione jest to od stanu zapełnienia luku bagażowego walizkami naszych Klientów.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Wyjazd z Polski do Holandii i Belgii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


Ciekawostki o mieście

Wągrowiec jest miastem powiatowym woj. wielkopolskiego (gmina wiejska). Miasto leży na Pałukach w odległości 60 km od Poznania oraz 70 km od Bydgoszczy. Miasto leży na płaskich terenach usłanych licznymi jeziorami. Miasto stanowi niecałe 2% powierzchni powiatu. Przybywa tu wielu zagranicznych turytsów - w tym z Holandii. Przyciąga ich tu oszałamiająca przyroda. Czyste rzeki, jeziora, wszechobecne lasy - każdy to uwielbia. Przewozy do Holandii z Wągrowca w zdecydowanie najlepszej ofercie dostępne na naszej stronie. Miasto leży terytorialnie na Pałukach. Rzeźba terenu w okolicy miasta jest płaska, z licznymi jeziorami. Dane pochodzące z 2011 roku stanowią, iż powierzchnia miasta wynosiła 17,83 km². Miasto stanowi 1,72% powierzchni powiatu.