Busy Polska - Szwajcaria

W naszej obsłudze znajduje się zarówno Polska jak i Szwajcaria. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu.

Twoje komfortowe przewozy do Szwajcarii


rejon obsługi.png

W naszej firmie znajdziesz przejazdy busem do Szwajcarii w korzystnej ofercie. W ramach poniesionej opłaty możesz nieodpłatnie zabrać swój bagaż. Busy z Polski do Szwajcarii jadą z adresu pod adres. Oznacza to, że zabierzemy Cię na trasie Polska - Szwajcaria od drzwi do drzwi, czyli pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi miejscami. Zajmujemy się także dostarczaniem paczek i dokumentów, które ekspresowo trafiają do adresata. Tanie busy do Szwajcarii wyruszają z Polski w każdy poniedziałek i piątek. Przejazdy często wykonujemy bez przesiadek (zazwyczaj), co ma szczególne znaczenie zimą i jesienią. Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii. Nasi konsultanci dostępni są codziennie w godzinach -> +48 600-629-301

Zakupiony bilet na busy na trasie Polska - Szwajcaria umożliwia bezpłatne zabranie Twojego bagażu, a podróż mija w gronie siedmiu współpasażerów i doświadczonego kierowcy. Każdy nasz pojazd ma sprawne podzespoły, klimatyzację, sprzęt DVD, wygodne fotele, a także punkt ładowania. Wszystkie te udogodnienia sprawią, że podczas podróży można się odprężyć, uciąć sobie drzemkę lub miło spędzić czas. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Ci spokojne dotarcie do wskazanej destynacji.


REZERWACJE


SMS:

 • godność pasażera i telefon kontaktowy,
 • adres początkowy i końcowy,
 • data wyjazdu.

Jak zarezerwować przewóz osób do Szwajcarii


Wybierz nasze busy z Polski do Szwajcarii. Sprawdź jak łatwo zarezerwować przejazd

 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
 2. Rezerwacje przyjmujemy od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel: +48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest pod adresem: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę podróży i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej polski),
 5. Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
 6. Dzień przed podróżą otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu docelowym kierowca będzie z Tobą w kontakcie!
 8. Zaplanuj z nami cały wyjazd!

Wybierz bus do Szwajcarii w dobrej cenie


Przejazdy w 2022 roku kosztowały około 600 zł. W naszej firmie poruszamy się pomiędzy adresami, z punktu A do punktu B. Jadąc na wskazany z adres oszczędza się czas i zarobione pieniądze i unika kaprysów pogody. Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w docelowym dniu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Jadąc z Polski do wybranej destynacji można się rozluźnić i przespać w fotelu, gdyż po przyjeździe we wskazane miejsce nasz kierowcą Cię obudzi.

W czasie pokonywania trasy zatrzymuje się na stacjach benzynowych, na których można skorzystać z WC i zakupić jedzenie. W naszych autach obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów wyskokowych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy pozostałych pasażerów! Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowane przed kursem.


Obszar obsługi - odbierzemy Cię z miejsca pobytu


TOMY to przewoźnik, który zabierze Cię od domu pod dom z dowolnego adresu w Polsce. Na mapce obok wskazujemy obszar na jakim działamy w kraju i poza nim. Dokładność mapki wynosi około +/- 30 km. Jeśli miejscowość z której chcesz pojechać nie znajduje się w części granicznej, to możesz być pewnym, że przyjedziemy po Ciebie pod dom. Na tym obszarze obsługujemy wszystkie miasta wsie i wioski, z dojazdem pod drzwi.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem


Przed podróżą do warto zapoznać się z wymogami wizowymi i innymi ważnymi kwestiami. Większość obywateli krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), w tym także obywatele Polski, nie potrzebują wizy, aby podróżować do tego kraju. Dotyczy to pobytu krótkoterminowego (do 90 dni w okresie 180 dni). Jeśli jesteś obywatelem kraju spoza obu stref, to koniecznie zapoznaj się z wymogami wizowymi. Jadąc w te rejony zabierz ze sobą dowód osobisty, który potwierdzi Twoją godność w trakcie kontroli policyjnej lub straży granicznej.

Szwajcaria oferuje wiele pięknych atrakcji, takich jak Alpy, jeziora, zabytkowe miasta, muzea i wiele innych. Warto wcześniej zaplanować, co chciałbyś zobaczyć i przeżyć. Zawsze warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie podróżne, które może chronić cię w przypadku nagłych sytuacji medycznych, straty bagażu czy innych niespodziewanych wydarzeń. Jeśli planujesz duże zakupy, zwróć uwagę na program zakupów tax-free. Możesz ubiegać się o zwrot części podatku VAT na lotnisku lub w innych wyznaczonych miejscach.


Przydatne linki:

Informacje ministerialne odnośnie wyjazdów do Szwajcarii

Napisz do nas na FBWyjazdy z darmowym bagażem


bagaż.png

W ramach biletu każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych aut. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach).

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.

W ramach udogodnienia podróży wszystkie nasze mikrobusy posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, światełka, sprzęt DVD a także gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze pojazdy wyposażone są także w wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Zapraszamy do wspólnej podróży!