Busy do Szwajcarii

Wybierz zaufanego przewoźnika, który oferuje busa do Szwajcarii z adresu pod adres. Jadąc z nami nie musisz znać się na topografii miast, znać języków obcych czy być non stop online na telefonie korzystając z map. Wykonujemy przewozy do Szwajcarii z Polski zabierzemy Cię ze wskazanego miejsca i dowieziemy tam, gdzie tego potrzebujesz. Zajmujemy się także dostarczaniem paczek i dokumentów, które ekspresowo trafiają w powołane ręce. Każdy minibus wyrusza w trasę rano, w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy rano we wtorki i soboty. Jeździmy od domu pod dom i to często bez przesiadek (zazwyczaj), co ma szczególne znaczenie zimą i jesienią. Wyjazdy zarezerwujesz na naszej infolinii. Przejazdy osobowe oraz transport do Szwajcarii z Polski w wersji door to door zarezerwujesz we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8-22 -> +48 600-629-301


bus Szwajcaria

Na runku podróży pasażerskich działamy od ponad 20 lat, dzięki czemu z pełnym przekonaniem można nas mieć za pewny wybór. Po międzynarodowych trasach poruszamy się sprawnymi pojazdami marki Renault. Podczas podroży zatrzymujemy się w bezpiecznych miejscach. Podczas postoju można skorzystać z WC lub zakupić prowiant na dalszą podróż. Jadąc z nami można zabrać dużą ilość bagażu o czym piszemy poniżej.REZERWACJE


SMS:

 • godność pasażera i telefon kontaktowy,
 • ulica i kod miejsca odbioru,
 • data.

Zapraszamy do wspólnej i komfortowej podróży, w gronie ośmiu współpasażerów i miłego kierowcy.

Przewóz osób do Szwajcarii: wybierz bus Polska Szwajcaria w TOMY - dobra cena


Zastanawiasz się w jakiej cenie zakupisz busy z Polski do Szwajcarii? Finalne koszty w 2022 roku wynosiły około 600 zł. W naszej firmie zarezerwujesz tanie busy do Szwajcarii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii. Na trasie poruszamy się z punktu A do punktu B jadąc pomiędzy wskazanymi adresami. Jadąc we wskazane miejsce oszczędza się czas i zarobione pieniądze i unika kaprysów pogody. Wybierz się razem z nami tanimi liniami minibusowymi. Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w docelowym dniu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godzin. Z nami pojedziesz busami na trasie Polska - Szwajcaria, ale zabierzemy Cię także z powrotem. Dzięki temu można zaplanować z nami całą podróż. Jadąc do wybranej destynacji można się rozluźnić i przespać w fotelu, gdyż po przyjeździe we wskazane miejsce nasz kierowcą Cię obudzi.


Jak złożyć rezerwację?


Wybierz nasze usługi i sprawdź jak codziennie łatwo zarezerwować nasze usługi:

 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twoją miejscowość!
 2. Podróż zarezerwujesz od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel: +48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest pod e-mailem: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę podróży i powrotu (ewentualnie), kod i ulica początkowa i końcowa, telefon komórkowy (najlepiej polski),
 5. Płatności można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
 6. Dzień przed podróżą otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu docelowym kierowca busa będzie z Tobą w kontakcie!
 8. Zaplanuj z nami całą podróż!

Komfortowy bus do Szwajcarii z darmowym bagażem we wskazane miejsce


Zabierzemy Cię busem z Polski do Szwajcarii z dowolnie wskazanego adresu jaki obsługujemy. Na mapce obok wskazujemy obszar na jakim działamy w kraju i poza nim. Nasze auta obsługują cały ten obszar. Dokładność mapki wynosi około +/- 30 km. Jeśli miejscowość z której chcesz pojechać nie znajduje się w części granicznej, to możesz być pewnym, że nasze auta przyjadą po Ciebie pod domowy adres. Na tym obszarze obsługujemy wszystkie miasta wsie i wioski, a busiki odbywają podróż do wskazanej destynacji. Obsługujemy północną część tego kraju.

Dzięki ofercie przewozu z adresu pod adres podróż jest prostsza niż kiedykolwiek. W ramach udogodnienia podróży wszystkie nasze mikrobusy posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, światełka, sprzęt DVD a także gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze pojazdy wyposażone są także w wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Zapraszamy do wspólnej podróży!


Bagaż


bagaz.png

W ramach biletu każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych aut. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach). Wybierając nasze usługi możesz być pewnym fachowej obsługi.

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.


Co warto wiedzieć zanim zakupię przejazd


Zanim zakupisz podróż, to warto zapoznać się z wymogami wizowymi i innymi ważnymi kwestiami. Większość obywateli krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), w tym także obywatele Polski, nie potrzebują wizy, aby podróżować do tego kraju. Dotyczy to pobytu krótkoterminowego (do 90 dni w okresie 180 dni). Jeśli jesteś obywatelem kraju spoza obu stref, to koniecznie zapoznaj się z wymogami wizowymi. Jadąc w te rejony zabierz ze sobą dowód osobisty, który potwierdzi Twoją godność w trakcie kontroli policyjnej lub straży granicznej.

Szwajcaria oferuje wiele pięknych atrakcji, takich jak Alpy, jeziora, zabytkowe miasta, muzea i wiele innych. Warto wcześniej zaplanować, co chciałbyś zobaczyć i przeżyć. Zawsze warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie podróżne, które może chronić cię w przypadku nagłych sytuacji medycznych, straty bagażu czy innych niespodziewanych wydarzeń. Jeśli planujesz duże zakupy, zwróć uwagę na program zakupów tax-free. Możesz ubiegać się o zwrot części podatku VAT na lotnisku lub w innych wyznaczonych miejscach.


Przydatne linki:

Informacje ministerialne odnośnie podróży do Szwajcarii

Napisz do nas na FB