Sępólno Krajeńskie

Belgia i Holandia w zasięgu Twojej ręki. Nasza firma jest gwarantem bezpieczeństwa Twojej podróży

Wybierasz się w podróż do Holandii lub Belgii. Interesuje Cię tani i przewóz osób oraz bezpieczne i w pełni sprawne busy? Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu. Firma TOMY-ZLOTÓW codziennie od wielu lat oferuje tani przewóz osób z Sępólna Krajeńskiego do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), busy do Belgii i nie tylko. Obsługujemy wiele krajów na zachód od granicy Polski. Zabierzemy Cię z Sępólna w podróż od drzwi do drzwi (door to door) do wskazanego przez Ciebie adresu w Holandii. Przewóz osób z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa. Codziennie oferujemy Państwu wypasione busy i kierowców o nienagannej kulturze jazdy.

Przed każdym nowym kursem sowicie wypoczywają abyś dotarł bezpiecznie z Sępólna Krajeńskiego do Holandii, do Belgii lub w przeciwną stronę. W naszych busach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Rezerwacji możesz dokonać kontaktują się z nasza infolinią na podany nr telefonu. Pracujemy codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Sępólno Krajeńskie, a może przewozy do Belgii? Wybierz przewóz jaki oferuje nasza firma. Polaków przyciąga Holandia jak magnes. Tu są znacznie wyższe zarobki i ludzie jakby bardziej uśmiechnięci. Z usług naszej firmy korzystają Klienci indywidualni, agencje pracy, muzycy jak i turyści. Chcesz do nich dołączyć wybierz naszą firmę!

WYJAZDY DO HOLANDII I BELGII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Samolot, pociąg czy bus - jaki środek transportu wybrać jadąc do Holandii lub Belgii

Odpowiedź na to pytanie spędziła sen z powiek nie jednemu który wybierał się do obcego kraju. Nie jest to może dylemat odnośnie praprzyczyny wszystkiego, ale jednak pytanie to stanowi bardzo ważny problem. Analizując go powinniśmy wziąć pod uwagę nasze miejsce zamieszkania, koszty jakie chcemy ponieść oraz wygodę jakiej oczekujemy. Najszybszą formą transportu jest oczywiście samolot. Samolot jest również najdroższą formą transportu. Sępólno Krajeńskie nie posiada swojego lotniska, więc ponosimy dodatkowe koszty jadąc na lotnisko. Przylatując do wybranego kraju (może to być Holandia lub Belgia) bardzo często zmuszeni jesteśmy do zakupu biletu na dodatkowy środek transportu który zabierze nas pod wybrany adres.

Pociąg posiada bardzo podobne ograniczenia - dodatkowo jest to zdecydowanie najmniej komfortowa forma transportu. Busy wydają się być zatem idealną formą transportu. Busy naszej firmy przyjadą po Ciebie we wskazany adres w Sępólnie Krajeńskim i zawiozą pod drugi adres w Holandii lub Belgii. Dzięki temu nie musisz wykupywać dodatkowych biletów. W ramach biletu zakupionego w naszej firmie mogą Państwo przewieźć aż dwie duże walizki - i to za darmo. Linie lotnicze w tym aspekcie są zdecydowanie bardziej rygorystyczne. Nie wahaj się i zamów swojego busa do Belgii lub Holandii już dziś na naszej stronie!

Czego w Sępólnie szukają turyści


Miasto przyciąga wielu turystów z Zachodu jak i tych z Polski. Jeśli chciałbyś wybrać się z grupą znajomych w dowolne miejsce w Polsce zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zoorganizowanych. Wybierz się na weekend z rodziną i poznaj uroki Sępólna. Miasto usytuowane jest pomiędzy trzema jeziorami: Sępoleńskim, Piaszczynkiem (Pierścionkiem) oraz Niechorz (Niechorskim) w dolinie rzeki Sępolny. Rzeka i jeziora zapewniają frajdę dla całęj rodziny. Dzieci mogą pływać w czystych jeziorach, ich ojcowie wędkować (oczywiście przy posiadaniu uprawnień), a mamy opalać na czystych plażach. Rejony te przyciągają fascynatów ptactwa wodnego. Do miasta i okolicznych wsi ściągają co roku liczni ornitolodzy. Występuje tu wiele rzadkich gatunków ptaków.

Powiat sępoleński – powiat województwa kujawsko-pomorskiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest oczywiście Sępólno, ale niektóre jednostki organizacyjne powiatu mieszczą się w Kamieniu Krajeńskim i Więcborku.

W skład powiatu wchodzą:

  • gminy miejsko-wiejskie: Kamień Krajeński, Więcbork
  • gminy wiejskie: Sośno

Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.