Szamotuły

Tanie busy z Szamotuł do Danii w najlepszej cenie na naszej stronie. Oferujemy przewozy w systemie „door to door”. Przewóz „od drzwi do drzwi” odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Szamotuły są stałym punktem na trasie naszych busów. Przewóz osób z Szamotuł do Danii odbywa się w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Danii do Polski wieczorem. Nasza infolinia czynna jest codziennie od godziny 8 rano do 22-23. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na podany poniżej nr telefonu. Busy do Danii Szamotuły? Skorzystaj jak inni z oferty TOMY-ZŁOTÓW!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podróż z Szamotuł do Danii odbywa się naszymi wypasionymi busami. Poddajemy je systematycznej diagnostyce by Twoja podróż była bezpieczna i obyła się bez nieplanowanych postojów. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią Ci również nasi zawsze wypoczęci i co najważniejsze – doświadczeni kierowcy. To nie wszystko co robimy dla Twojego bezpieczeństwa. Nasze busy przed każdym kursem z Polski są ozonowane. Ozonowanie jest procesem, który pozwala na usunięcie z pomieszczeń, aut i nie tylko aż 99% wirusów i bakterii.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SZAMOTUŁY.jpg

Szamotuły są miastem powiatowym woj. wielkopolskiego. Wiele osób z miasta Szamotuły wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. Ich kierunkiem jest m.in. Dania. Kraje bogatego zachodu kuszą wysokimi zarobkami, o niebo lepszą opieką zdrowotną czy po prostu bardziej swobodnym stylem, życia. Do miasta naszymi busami dociera również wielu osób zza granicy. Podziwiają oni m.in. szamotułskie zabytki, w tym: historyczny układ urbanistyczny (XIV-XX wiek), bazylika kolegiacka pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa czy zespół klasztorny reformatów.