Busy do Niemiec Białogard

Coziennie jeździmy do Niemiec z Białogardu. Wysyłamy nasze busy codziennie w trasę, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogą się tam sprawnie z nami dostać. Każdego dnia docieramy do środkowych Niemiec, a we wszystkie poniedziałki i piątki obsługujemy wszytskie miejscowości w DE. Transport w naszej firmie odbywa się pojazdami odznaczającymi się znakomitymi parametrami technicznymi, dzięki czemu są one bezpieczne dla naszych pasażerów. Przejazdy z Białogardu na Zachód obsługiwane są przez doświadczonych kierowców, w związku z czym podróż mija bez "przygód". Zachęcamy do składania rezerwacji pod numerem +48 600-629-301

Każdy nasz bus wyrusza w trasę będąc wcześniej poddany ozonowaniu, dzięki czemu usuwamy 99% wirusów i bakterii. Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawną, odgrzybianą klimatyzację, w związku z tym panują w nich komfortowe warunki. Komfort wzmagają również wygodne fotele w które je wyposażyliśmy, dziękli czemu można w nich spokojnie usnąć i uciąć sobie drzemkę. Nasze Renówki pochodzą z serii Traffic i posiadają dziewięć miejsc (w tym jedno dla kierowcy), dzięki czemu podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Układamy również krótkie trasy, co niewątpliwie sprzyja pasażerom gdyż szybciej docierają do celu. Przewozy busem do Niemiec z Biłogardu codziennie dostępne są ww najlepszej ofercie na naszej stronie.

busy do Niemiec Białogard

bus Białogard Niemcy


Przewóz osób Białogard - Niemcy


Zagraniczne przewozy wykonujemy realizując założenia systemu"door to door", dzięki czemu podróżujemy z naszymi pasażerami od drzwi do drzwi. Codziennie pokonujemy międzynarodowe trasy europejskie jadąc z adresu na adres, dzięki czemu nasi pasażerowie nie są narażeni na psikusy pogody. W czasie przewozu zatrzymujemy się w bezpiecznych miescach, dzięki czemu nasi klienci mogą się wyprostować czy zapalić sobie papierosa. Najczęściej zatrzymujemy się busami na stacjach benzynowych, gdyż na nich istnieje możliwośc zakupu jedzenia czy skorzystania z toalety.

Wykonujemy również przewozy pracownicze dla białogardzkich i zagranicznych firm, dzięki czemu z naszych usług korzystają agencje pracy. Firmy cenią nas punktualność i terminowość, dzięki czemu jeśli tylko mają wysłać pracownika na Zachód to wybierają naszą firmę. Firmy korzystają również z usługi przewozu paczek jaką dedykujemy wszystkim naszym klientom, dzięki czemu pomagamy im w sprawnym obiegu dokumentów. Umożliwiamy codziennie możliwość nadania małych paczek, dzięki czemu przesyłki nadane w Białogardzie w 24h trafiają do adresata. Zachęcamy do skorzystania z naszej firmy, co umożliwi Państwu zakup najlepszych usług w rozsądnych cenach!


Dodatkowe usługi transportowe i informacje turystyczne


Sporadycznie naszymi busami przewozimy większe gabaryty, ale taką sposobność umożliwiamy jeśli obłożenie luku bagażowego nam na to pozwala. Umożliwiamy również wynajęcie naszych pojazdów, w związku z czym obsługujemy transfery na lotnisko czy prowadzimy transport na uroczystościach rodzinnych. Bardzo często nasze busy obsługują wesela, chrzciny, stypy, przejazdy na lotniska, mecze, (w tym mecze w Niemczech). Wynajmując pojazd w naszej firmie umożliwiają Państwo jednakową zabawę dla wszystkich biesiadników, w związku z czym każdemu można polach kielicha! Zachęcamy osoby z Białogardu do ustalenia szczegółów tej usługi na naszej infolinii -> +48 600-629-301

przewozy do Niemiec Białogard

Do Białogardu docierają naszymi pojazdami liczni turyści, dzięki czemu mogą oni zgłębić tajniki tego pięknego miasta. Na każdym kroku czai się tu jakiś zabytek, w związku z czym na prawdę jest tu co oglądać. Główną atrakcją miasta jest stare miasto, które jest komplekesem wielu znakomitych zabytków architektonicznych. Niedaleko rynku znajduje się kościół parafialny pod wezwaniem Narodzenia NMP, któy został wybudowany w 1310 roku w stylu gotyckim. Do XIX wieku był kościół rzymskokatolicki należący pod tutejszy dekanat. Kolejnym zabytkiem który naszym zdanie jest wart odwiedzin jest kościół filialny pod wezwaniem św. Jerzego Na uwagę zasługują również pozostałości murów obronnych, znajdujące się przy ul. Matejki i pochodzące z XIV/XV wieku. Chciałbyś to wszystko zobaczyć? Skorzystaj zatem z naszych usług na tanie busy do Niemiec Białogard.