Trzcianka

Halo! Trzcianka! Codziennie nasze busy zabiorą Cię z Trzcianki do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) i Belgii oraz w przeciwną stronę. Mamy zdecydowanie najlepszą ofertę na tanie przewozy do Holandii dostępną na rynku. Sprawdź szczegóły poniżej! W ramach usługi door to door (od drzwi do drzwi) zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Tani przewóz osób jaki oferujemy jest w pełni wartościową usługą. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby Klientów. Układamy krótkie kursy na trasie Trzcianka – Holandia, przez co podróż z nami minie znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach.

Trzcianka jest oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Cennik? Nie posiadamy go. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Bezpieczeństwo podczas Twojego przewozu osób zapewnią Ci nasze wypasione busy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Jakieś pytania? Jeśli tak to prosimy o kontakt z naszą infolinią która czynna jest przez cały dzień. Busy do Holandii Trzcianka? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje oczekiwania. nami dostaniesz się również bezpiecznie do Belgii. Czekamy na Twój telefon i Twoją rezerwację!
ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Busy na trasie Trzcianka - Holandia - Belgia to nie wszystko. Co oferujemy poza przewozem "door to door"


Z Trzcianki do Holandii lub w przeciwną stronę prowadzimy również ekspresowy transport małych paczek i dokumentów. Dotrą one całe i bezpieczne w ekspresowym tempie pod wskazany adres, w Polsce lub w Holandii. Oferujemy również tanie przewozy do Holandii z Trzcianki dla pracowników agencji pracy - zarówno pracy stałej jak i tymczasowej. Współpracujemy z agencjami pochodzącymi z Polski, Holandii i innych krajów jakie obsługujemy. Oferujemy również wynajem busa z kierowcą oraz przewóz osób na terytorium Polski dla grup zorganizowanych. W celu ustalenia szczegółów wymienionych usług prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Wyjazd z Polski do Holandii i Belgii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Trochę o mieście

Trzcianka jest miastem powiatowym, które należy do województwa wielkopolskiego. Tereny te bogate są we wspaniałe elementy przyrody ożywionej (lasy rzeki, jeziorsa) jak i zabytków architektonicznych. W pobliskich lasach zamieszkuje wiele chronionych prawem gatunków flory i fauny - w tym ssaki. Turystów – chociażby tych ze Holandii czy Niemiec (docierają tu naszymi busami) przyciąga tu również ciekawa architektura, w tym: Kościół parafialny pw. św. Jana Chrzciciela, park pałacowy z pierwszej połowy XVIII, dom z pierwszej połowy XIX w. przy ul. Żeromskiego 36 a. Jeśli interesujesz się ichtiologą zachęcamy do odwiedzenia Parku Ryb Słodkowodnych, któy znajduje się w pobliżu miasta. Z dala od zgiełku miasta i ruchu ulicznego poznasz anatomię najbardziej charakterystycznych gatunków ryb słodkowodnych. Jeśli masz grupę znajomych z którymi chciałbyś odwiedzić to miejsce to zapraszamy do kontaktu.