Gniezno

Sukasz oferty na busy z Gniezna do Niemiec? Firma TOMY-ZLOTÓW to najlepszy wybór! Gniezno jest stałym punktem na trasie naszych busów jeżdżących codziennie w systemie „door to door”. Usługa od drzwi do drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami oraz oszczędność jego czasu i pieniędzy (brak dodatkowych środków transportu). Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co wyróżnia nas na tle innych firm? Zdecydowanie prokonsumenckie nastawienie oraz bezkompromisowa dbałość o bezpieczeństwo. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi mili i kompetentni konsultanci przyjmą Państwa zlecenie na przewozy z Gniezna do Niemiec. Nasze busy są w pełni sprawne (systematycznie poddajemy je diagnostyce w prywatnym warsztacie samochodowym), posiadają sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, a za ich kierownicami zasiadają kompetentni i doświadczeni kierowcy.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

bus2.jpg

Busy z Gniezna do Niemiec

Udając się do Niemiec koniecznie musicie zobaczyć Wyspę Muzeów w Berlinie (Museumsinsel), która obejmuje północną część Spreeinsel. Jest to niewielka wyspa znajdująca się na przepływającą przez centrum Berlina rzekę Sprewę. Jest to jeden z najbardziej rozległych, rozbudowanych i najważniejszych pod względem wartości kompleksów muzealnych. W ramach Wyspy Muzeów można podziwiać eksponaty prezentowane w muzeach: Muzeum im. Bodego (niem. Bodemuseum), Muzeum Pergamońskie (niem. Pergamonmuseum), Nowe Muzeum (niem. Neues Museum), Starą Galerię Narodową (niem. Alte Nationalgalerie) oraz Stare Muzeum (niem. Altes Museum). Na nas jawiększe wrazemnie zrobiło Muzeum Pergamońskie kiedy siadaliśmy na schodach starożytnej świątyni. Cały obiekt w 1999 roku został wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Każdy kierowca naszych busów posiada odpowiedni czas na regenerację przed każdym nowym kursem z Gniezna do Niemiec lub z Niemiec do Gniezna. Pełnię Twojego bezpieczeństwa dopełni fakt, iż przed każdą trasą z Polski ozonujemy nasze busy. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować. Busy do Niemiec Gniezno? Wybierz się w bezpieczną i komfortową podróż z TOMY-ZLOTÓW!Skorzystaj z naszej oferty - tak jak tysiące Klientów każdego roku.