Busy do Niemiec Gniezno

Szukasz busa do Niemiec z Gniezna? Przejazdy organizujemy każdego dnia, dzięki czemu z latwością można dostać się do naszego sąsiada za Odrą. Wykonujemy usługi w systemie dojazdów pod drzwi, dzięki czemu bez zbędnych przesiadek można dostać się do celu. Usługa dojazdu pod drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami oraz oszczędność jego czasu i zarobionych wcześniej funduszy. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony DE obsługujemy każdego dnia. Dzięki przejazdom w obie strony nasi klienci zyskują pewność bezpiecznego wyjazdu i powrotu do celu.ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyróżnia nas nastawienie na dobrą obsługę klienta, dzięki czemu dbamy o wszystkie detale każdego przejazdu. Udostępniamy infolinię czynną od rana do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu każdy znajdzie chwilę na kontakt. Nasi mili i kompetentni konsultanci przyjmą Państwa zlecenie na przewozy busem z Gniezna do Niemiec. Wszystkie nasze pojazdy są w pełni sprawne, monitorujemy ich stan bardzo często by sprostać naszym własnym standardom bezpieczeństwa. Jako jeden z nielicznych przewoźników co dwa lata wymieniamy nasze pojazdy na nowe, dzięki czemu jesteśmy pewni za ich sprawność. Sprawna i odgrzybiana klimatyzacja, fotele w których można smacznie się zdrzemnąć i zawsze starannie wyczyszczona tapicerka to nasze znaki rozpoznawcze.

busy Gniezno Niemcy

busy Gniezno Niemcy

Przewóz osób Gniezno - Niemcy


W ramach naszej oferty na przewozy wykonujemy również transport pracowników do kilku krajów należących do Wspólnoty Europejskiej. Rzecz jasna jeździmy do Niemiec. Z tej usługi korzystają przede wszystkim agencje pracy tymczasowej, wynajmujące swoich pracowników do pracy w DE. W naszej urozmaiconej ofercie posiadamy również usługę błyskawicznego nadania i dostarczenia paczki, dzięki czemu trafiają w mgnieniu oka do celu. Cena ten usługi wynosi około 150-200 zł (stan na 10.12.2011), a dzięki niej pakunki trafiają często w tym samym dniu do jej odbiorcy. Z naszych usług korzystają bardzo często osoby szukające korzystnego cenowo sposobu przedostania się do Hamburga.

Dla grup zorganizowanych przewidzieliśmy również możliwość wynajmu pojazdu wraz z naszym pracownikiem. Ofertę tą dedykujemy biesiadnikom, osobom udającym się na koncert czy lotnisko, ale także tym potrzebującym bezpiecznego transportu dla swojej rodziny. Wielokrotnie nasze auta wykonywały usługi dla żalobników, gości weselnych czy grupy znajomych udające się na mecze. Zachęcamy do składania rezerwacji w dniu dzisiejszych gdyż to jedyna sposobność zagwarantowania obecnej ceny przewozowej.


Busy z Gniezna do Hamburga


przewóz nosób gniezno niemcy

Każdego dnia jeździmy do Hamburga. W tym mieście zawsze coś się dzieje, gdyż dbywają się tu liczne koncerty, działają liczne dyskoteki i muzea, dzięki czemu w mieście obowiązuje zasada "dla każdego coś dobrego. Park miejski jest popularnym terenem rekreacyjnym jego mieszkańców, gdyż posiada bogatą infrastrukturą wypoczynkową, w tym: rowery wodne, łodzie wiosłowe. W lecie odbywa się tu wiele koncertów "pod chmurką" z udziałem artystów z całego świata. Znajduje się tu jedno z najstarszych planetariów na świecie, które wyposażone jest w nowoczesne projektory. Innym ciekawym obiektem jest cmentarz Ohlsdorf o powierzchni 405 hektarów, który jest drugim co do wielkości cmentarzem na świecie. Znajdują się tu niezliczone ilości alejek i ścieżek spacerowych prowadzących pośród malowniczych terenów. Skorzystaj z wyjazdów z Gniezna do Niemiec już dziś. Zapraszamy!