Busy do Niemiec Gniezno

Busy do Niemiec z Gniezna


Szukasz busa z Gniezna dzięki któremu dostaniesz się sprawnie do Niemiec? Przewozy na tej trasie organizujemy codziennie, dzięki czemu można obrać dowolny termin. Przewóz osób z Gniezna wykonujemy pod wskazane drzwi w Niemczech codziennie rano. Wyjazdy na adres odbywają się bez zbędnych przesiadek można dostać się do celu. Usługa transportu pod drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami oraz oszczędność jego czasu i zarobionych wcześniej funduszy. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony obsługujemy każdego dnia. Przejazdy ze wskazanego adresu w Gnieźnie do wskazanego niemieckiego adresu można rezerwować na naszej infolinii ZADZWOŃ +48 600-629-301

Transportujemy z Gniezna do Niemiec osoby prywatne i pracowników naszych kontrahentów, a także niewielkie paczki i dokumenty. Dzięki ominięciu centrów logistycznych nasze paczki ekspresowo trafiają do adresata. Wszystkie nasze pojazdy są w pełni sprawne, monitorujemy ich stan bardzo często by sprostać naszym własnym standardom bezpieczeństwa. Jako jeden z nielicznych przewoźników, co dwa lata wymieniamy nasze pojazdy na nowe. Sprawna i odgrzybiana klimatyzacja, fotele w których można smacznie się zdrzemnąć i zawsze starannie wyczyszczona tapicerka to nasze znaki rozpoznawcze. ZAPRASZAMY!

bus Gniezno Niemcy

600629301

Przewozy z Gniezna do Niemiec


W ramach przejazdów na trasie z Gniezno - Niemcy wykonujemy również relokację pracowników. Z tej usługi korzystają przede wszystkim agencje pracy tymczasowej, wynajmujące swoich pracowników do pracy. W naszej urozmaiconej ofercie posiadamy również usługę błyskawicznego nadania i dostarczenia paczki, dzięki czemu trafiają w mgnieniu oka do celu. Cena ten usługi wynosi około 150-200 zł (stan na 10.12.2021), a dzięki niej pakunki trafiają często w tym samym dniu do jej odbiorcy.

Nasze auta są bogato wyposażone, co znacznie ułatwia podróż i sprawia, ze jest ciekawym przeżyciem. Nasze pojazdy mieszczą do ośmiu pasażerów, którzy zasiadają w wygodnych fotelach z pasami bezpieczeństwa. Dla czytelników wyposażyliśmy je w lampki nad głową, a kinomani mogą obejrzeć firm na sprzęcie DVD. Jeśli potrzebujesz wi-fi lub energii dla swojego urządzenia, to poproś o to naszego kierowcę.


Co tu robią turyściNaszymi pojazdami z roku na rok dociera coraz więcej turystów z Niemiec. Gniezno to piękne miasto i wielowiekową historią i wieloma atrakcjami turystycznymi. Nam najbardziej spodobała się Katedra św. Wojciecha. Jest to jeden najważniejszych zabytków w Gnieźnie i miejsce, gdzie odbywały się koronacje pierwszych polskich królów. Katedra jest imponującym budynkiem gotyckim z pięknym wnętrzem. Jeśli uwielbiasz przebywać na łonie przyrody, warto wybrać się na spacer w okolicach Jeziora Winiary. Znajduje się ono niedaleko centrum Gniezna. Można tu również korzystać z różnych atrakcji wodnych. Wybierz nasze usługi jadąc do Gniezna!