Busy do Danii Świebodzin

Każdego dnia oferujemy wygodne przewozy i tanie busy ze Świebodzina do Danii. Jesteśmy weteranem przewozów, gdyż od ponad 20 lat obsługuje naszych Klientów, dzięki czemu oferujemy wysoki standard usług. Dla osób zamieszkujących w mieście przygotowaliśmy ofertę na komfortowe busy wiozące naszych klientów na Zachód – w tym do Danii! Świadczymy usługi w najlepszej korelacji jakości i ceny, dzięki czemu wszyscy podróżujący z nami zyskują pewność wyboru najlepszej oferty! Transportujemy naszych klientów od drzwi do drzwi, pomiędzy dwoma wskazanymi przez każdego klienta adresami (door to door). Codziennie od rana do wieczora umożliwiamy bezproblemowe rezerwacje możliwe po skontaktowaniu się z naszą infolinią -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Świebodzin znany jest przede wszystkim z olbrzymiej figury Jezusa z rozpostartymi ramionami i złotą koroną. Chęć zobaczenia rzeżby przyciąga do miasta lixcznych duńskich turystów, któzy docierają tu naszymi busami. Do najważniejszych pod wzgędem turystycznych obiektów należą: kościół parafialny pod wezwaniem św. Michała Archanioła oraz zamek joannitów z XVI wieku. Pierwszy obiekt pochodzi z późnego gotyku (XV wiek), a do jego dużej przebudowy doszło w 1541 roku. Po pożarze w 1541 r. trzynawową budowlę powiększono dostawiając czwartą nawę i rząd kaplic. We wnętrzach można podziwiać efektowne sklepienie siciowe, a w kaplicy mamy sklepienie gwiaździste i niezwykle rzadkie sklepienie kryształowe. Musicie to zobaczyć!

WYJAZDY ZE ŚWIEBODZINA: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

świebodzin.jpg

busy do danii świebodzin

Przewozy Świebodzin - Dania


Przewozy ze Świebodzina do Danii
rozpoczynamy w godzinach porannych w każdy poniedziałek i piątek, a powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Każdego dnia naprawiamy nasze pojazdy, a dzięki nim i doświadczonym kierowcom jesteśmy pewni o bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w wygodne fotele, a dzięki nim można zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. Prosimy o dokonywanie rezerwacji poprzez kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, a infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

Z naszych usług korzystają najczęściej pracownicy którzy wyjeżdżają ze Świebodzina w poszukiwaniu lepszych zarobków. Wśród naszych klientów spotkać można również agencje pracy, które wysyłają swoich pracowników m.in. do Danii. Bardzo często jadą z nami członkowie rodzin, którzy chcą spotkać się ze swoimi krewnymi. Poza wspomnianymi kategoriami osób do naszych klientów należą również sportowcy, muzycy i wiele więcej. Busy do Danii Świebodzin? Skorzystaj z naszej oferty!