Trzcianka

Tanie przewozy, komfortowe i bezpieczne busy z Trzcianki do Danii. To tylko jedne z wielu usług jakie oferuje firma TOMY-ZŁOTÓW. Do Danii jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski wyruszamy rano, a powroty do naszego kraju odbywają się w godzinach wieczornych. Naszym Klientom oferujemy usługę „door to door”. W ramach tej usługi każdy jadący z nami Klient podróżuje pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez niego adresami. Trzcianka jest stałym punktem na trasie naszych niezawodnych busów. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Przewozy z Trzcianki do Danii odbywają się naszymi komfortowymi busami. Stale poddajemy je diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają rozsądni i doświadczeni kierowcy. Przed każdym wyjazdem z Polski nasze busy są ozonowane celem eliminacji wszelkich wirusów i bakterii. Każdy nas bus posiada sprawną klimatyzację którą poddajemy cyklicznemu odgrzybianiu.
Poza przewozem osób do Danii oferujemy również transport małych paczek i dokumentów z Trzcianki. Wybierając naszą firmę mogą być Państwo pewni, iż Państwa przesyła ekspresowo i bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Agencjom pracy dedykujemy przewóz ich pracowników na Zachód, w tym do Danii. W przypadku nawiązania stałej i regularnej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować znaczące upusty. Busy do Danii Trzcianka? Wybierz naszą firmę.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

TRZCIANKA.jpg

Trzcianka jest miastem powiatowym województwa wielkopolskiego. Tereny te bogate są we wspaniałe elementy przyrody ożywionej jak i zabytków architektonicznych. W pobliskich lasach zamieszkuje wiele chronionych prawem gatunków flory i fauny. Turystów – chociażby tych ze Danii (docierają tu naszymi busami) przyciąga tu również ciekawa architektura, w tym: Kościół parafialny pw. św. Jana Chrzciciela, park pałacowy z pierwszej połowy XVIII, dom z pierwszej połowy XIX w. przy ul. Żeromskiego 36 a.