Busy do Niemiec Goleniów

Z Goleniowa do Niemiec jeździmy każdego dnia. Coziennie wykonujemy tanie przewozy, sprawny przewóz osób oferując tanie i wygodne busy. Codziennie wozimy naszych klientów po Europie w systemie „door to door”, dzięki czemu podróż odbywa się bez męczących przesiadek. Do środkowych Niemiec docieramy codziennie, a na północ i południe tego państwa jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Czwartki w naszej firmie są szczególnym dniem gdyż wykonujemy dodatkowe kursy nocne, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią porę na wyjazd z naszą firmą. Z Goleniowa wyjeżdżamy we wczesnych godzinach porannych, a powroty do niego rozpoczynają się od godziny 20 i trwają kilka godzin.ZADZWOŃ +48 600-629-301

Każdego dnia zapewniamy naszym pasażerom pełne bezpieczeństwo gwarantowane przez sprawne busy i doświadczonych kierowców. Przed wyjazdem z Polski nasze Renówki poddajemy ozonowaniu, dzięki czemu usuwamy niemal wszystkie bakterie i wirusy. Nasze pojazdy poddajemy systematycznym kontrolom, w związku z czym jesteśmy pewni o ich stan techniczny. Pozwala to nam na unikanie wielu nieprzyjemnych sytuacji w trasie, w związku z czym niemal każda podróż kończy się w wyznaczonym czasie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najlepszą jakość obsługi klienta, a więc skorzystaj już dziś z naszej oferty na tanie przewozy busem do Niemiec z Goleniowa.


busy z Goleniowa do Niemiec

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy busem z Goleniowa do Niemiec


W ramach zagranicznego przewozu osób Goleniów - Niemcy wykonujemy również przewozy pracowniczne do pięciu krajów wspólnotowych UE. Ofertę tą stworzyliśmy z myślą o firmach i pośrednictwach pracy, dzięki której podmioty te mogą tanio wysyłać swoich pracowników za granicę. W naszej bogatej ofercie transportowej posiadamy również usługi kurierskie, dzięki którym niewielkie pakunki trafiają w mgnieniu oka do celu. Koszty tej usługi wahają się w granicach 150-200 zl (stan na 07.01.2022 r.), a dzięki niej pakunki trafiają często w tym samym dniu do jej odbiorcy.

Obsługujemy również grupy o zorganizowanej strukturze i umożliwiamy im możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą i bez niego. Wynajmujemy dziewięcioosobowe busy marki Renault Traffic, dzięki którym sprawnie obsłużymy każdą imprezę okolicznościową, transfer na lotnisko czy wyjazd na koncert. Wielokrotnie nasze busy przewoziły w Goleniowie weselników, osoby udające się na pogrzeb czy grupy znajomych udające się na mecze. Zachęcamy do składania rezerwacji w dniu dzisiejszych, gdyż to jedyna sposobność zagwarantowania obecnej ceny przewozowej. W celu ustalenia szczegółów tej oferty prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Przewozy z adresu na adres Goleniów - kraje UE


Przewozy w naszej firmie wykonywane są z adresu na adres, dzięki czemu to nasi klienci są królem i władcą wybierając dwa adresy pomiędzy którymi wykonujemy transport. Jest to obecnie najbardziej wygodna forma transportu, w związku z czym to jedyny system w którym dokonujemy transportu naszych pasażerów. W ramach tej usługi pozwalamy wskazać dowolny land i dowolny adres, a nasze busy ich tam po prostu przewożą. W ten sam sposób przewozimy naszych sąsiadów zza Odry, dzięki czemu ogą oni poznać Goleniów i inne miasta w Polsce.

Najważniejszym zabytkiem w Goleniowie jest Kościół św. Katarzyny, dzięki czemu to wlaśnie ten obiekt jest najczęściej odwiedzanym w mieście przez turystów. Jest to wspaniały kośiół który posiada trzy nawy i sklepienie krzyżowe oparte na ośmiu filarach. Budowla pochodzi z XV wieku i zostałą zbudowana na fundamentach kościoła romańskiego. W 1534 roku kościół został przejęty przez protestantów, a podczas wojny został zniszczony (odbudowano go w latach 1957–1959). Co ciekawe parafia zarządzana przez księży chrystusowców. Innym ciekawym obiektem jest Brama pochodząca z tego samego wieku co kościół. jeśli chciałbyś zobaczyć te obiekty, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na tanie busy i przewozy.