Busy Gryfino

Tanie przewozy, sprawny przewóz osób i wygodne busy z Gryfina do Niemiec? Codziennie jeździmy systemie „door to door” czyli „od drzwi do drzwi” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Gryfino to stały punkt na transie naszych busów – docierają tu one codziennie. Wyjazdy z Gryfina rozpoczynają się z samego rana, powroty z Niemiec rozpoczynają się od godziny 20, ale trwają wciąż po północy (uzależnione jest to od adresu z którego jedziesz). Posiadamy grono stałych Klientów, co pozwala nam układać krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu, co pozwoli być wysiadł z naszego busa wypoczęty. Wygodne i ergonomiczne fotele pozwolą Ci zasnąć w czasie jazdy.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów. Przewóz osób odbywa się w pełni sprawnymi busami, zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców, a przed wyjazdem z Polski do Niemiec nasz busy są ozonowanie. Jest to proces który pozwala nam na usunięcie 99% drobnoustrojów. Klimatyzacja w naszych busach jest systematycznie odgrzybiana.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

wojewodztwo-zachodniopomorskie.png


Busy do Niemiec z Gryfina to nie wszystko – pozostałe usługi oraz transport dla turystów


Poza komfortowymi przewozami prowadzimy również przewóz niewielkich paczek, oraz dokumentów. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twoja przesyłka trafi ekspresowo we wskazane miejsce. Możliwość transportu większych paczek nie jest zawsze możliwa. Jest to uzależnione od stanu zapełniania busa bagażami naszych Klientów. Świadczymy również licznym agencją usługę jaką jest przewóź pracowników do Niemiec. Busy do Niemiec Gryfino? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Gryfino jest miastem powiatowym. Powiat gryfiński leży w woj. zachodniopomorskim. Wielu mieszkańców miasta wyjechało w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy do takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Szwajcaria czy Luksemburg. Te kraje poza wyższymi zarobkami oferują również lepszy socjal czy lepszą opiekę medyczną. My oczywiście obsługujemy wszystkie te kraje. Wielu z mieszkańców to nasi stali i zadowoleni Klienci. Z nami zawsze bezpiecznie, tanio i komfortowe docierają na czas we wskazane miejsce. Do Gryfina dociera również wielu zagranicznych turystów. Znajdują się tu liczne szlaki turystyczne: rowerowe, wodne i nie tylko. Miasto posiada również wielkie walory przyrodnicze. Znajdują się tu m.in.: Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, pomnik przyrody „Krzywy Las”.