Busy do Holandii z Myśliborza

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szukasz busa z Myśliborza, który codziennie rano zabierze Cię pod wskazane drzwi i adres do Holandii? Skorzystaj z najlepszej oferty w sieci dostępnej na naszej stronie. Wykonamy transport z Myśliborza do Holandii jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Pozwoli to oszczędzić Państwa czas, a brak konieczności opłacenia dodatkowych środków lokomocji zatrzyma Ciężko zarobione euro w Państwa portfelach. Wiele firm przemierza pół kraju aby odebrać swoich klientów ze wskazanego miejsca. My posiadamy wielu klientów, przez co kursy odbiorcze po kraju trwają krótko. Przewóz osób i transport paczek zarezerwować codziennie można pod numerem telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301

My pozyskujemy klientów poprzez różne kanały - nasza strona internetowa, Facebook, ulotki, nasi konsultanci odwiedzają pośrednictwa pracy oraz prowadzimy różne działania promocyjne. Wszystko po to aby zdobyć jak najwięcej klientów i dzięki temu układać krótkie trasy. Dzięki temu oszczędzamy Państwa i nasz czas, a podróż z nami mija szybko i przyjemnie. Staramy się dbać o nasze środowisko naturalne, a im krótszy czas wyjazdu, tym mniej zużywamy benzyny. Mniej zużytej benzyny, to mniej gazów cieplarnianych w naszej atmosferze. Bądź eko i skorzystaj z naszych usług. Z nami przewozy się opłacają -

WYJAZDY:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Myślibórz Holandia


Przewozy do Holandii z Myśliborza


Rezerwacji na przejazdy z Myśliborza do Holandii można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią na wskazany na stronie nr telefonu lub poprzez SMS-a. Wystarczy że wyślesz do nas SMS-a lub skontaktujesz się z nami na nasz adres e-mail. Zarezerwuj swój wyjazd już dziś! W wiadomości należy wpisać adres początkowy i końcowy podróży, dane pasażera, nr telefonu do kontaktu oraz datę wyjazdu. Każdy pojazd wyposażyliśmy w sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Ergonomiczne fotele pozwolą Państwu na komfortową podróż i umożliwią ucięcie sobie drzemki.

flaga

Poza klientami indywidualnymi obsługujemy również agencje pracy w zakresie przewozu ich pracowników. Prowadzimy również porzewóz osób niepełnosprawnych oraz prowadzimy transfery na lotnisko dla grup zorganizowanych. Polaków do tego kraju przyciągają głównie wysokie zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Poznałeś naszą ofertę. Teraz czekamy na Twój ruch! Do zobaczenia!


Ciekawostki o Myśliborzu


Na terenie Myśliborza odbywają się cykliczne, liczne imprezy kulturalne. Ściągają one ludzi z okolicznych miast, ale również zza naszej zachodniej granicy. Do najciekawszych imprez o charakterze corocznym należą: Koncert Charytatywny (okolice marca); Dni Myśliborza (przełom maja i czerwca) - odbywaj a się wtedy liczne zawody sportowe oraz koncerty ludzi show biznesu, Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych (przełom lipca i sierpnia); Dożynki (okolice września) oraz SMAK czyli Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów.

W Myśliborzu istnieją liczne zabytki. Nas zainteresowały te troche mniej znane. Wszystkim osobom wierzącym polecamy odwiedzenie Kapliczki Jerozolimskiej w Myśliborzu. Jest to niewielka, zbudowana z otynkowanej cegły kapliczka którą w 1514 roku poświęcił Biskup Marcin. Stanowiła ona część Drogi Krzyżowej. Znajdowałą się ona tuż przed murami miasta, przez co byłą najprawdopodobniej ostatnią stacją. Godnym polecenia jest również Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z kościołem św. Krzyża z 1905 r. Masz grupę znajomych, mieszkasz w Polsce i chciałbyć odwiedzić Myślibórz? Skorzystaj z naszej oferty!