Busy do Holandii Myślibórz

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Szukasz busa do Holandii z Myśliborza? Skorzystaj z najlepszej oferty w sieci dostępnej na naszej stronie. Zabierzemy Państwa w podróż pod wskazane drzwi z Myśliborza do Holandii jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Pozwoli to oszczędzić Państwa czas, a brak konieczności opłacenia dodatkowych środków lokomocji zatrzyma Ciężko zarobione euro w Państwa portfelach. Wiele firm przemierza pół kraju aby odebrać swoich klientów ze wskazanego miejsca. My posiadamy wielu klientów, przez co kursy odbiorcze po kraju trwają krótko. Rezerwacje przyjmujemy codziennie pod numerem telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301

My pozyskujemy klientów poprzez różne kanały - nasza strona internetowa, Facebook, ulotki, nasi konsultanci odwedzają pośrednictwa pracy oraz prowadzimy różne działania promocyjne. Wszystko po to aby zdobyć jak najwięcej klientów i dzięki temu układać krótkie trasy. Dzięki temu oszczędzamy Państwa i nasz czas, a podróż busem mija szybko i przyjemnie. Staramy się dbać o nasze środowisko naturalne, a im krótsza czasa tym mniej zużywamy benzyny. Mniej żużytej benzyny to mniej gazów cieplarnianych w naszej atomsferze. Bądź eko i skorzystaj z naszych usług.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Holandia Myślibórz


Przewozy do Holandii Myślibórz


Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią na wskazany na stronie nr telefonu lub poprzez SMS-a. Wystarczy że wyślesz do nas SMS-a lub skontaktujesz się z nami na nasz adres e-mail. Zarezerwuj swój wyjazd już dziś! W wiadomości należy wpisać adres początkowy i końcowy podróży, dane pasażera, nr telefonu do kontaktu oraz datę wyjazdu. Każdy bus wyposażyliśmy w sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Ergonomiczne fotele pozwolą Państwu na komfortową podróż i umożliwią ucięcie sobie drzemki. Przewozy z Myśliborza do Holandii w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie!

przewóz osób Holandia Myślibórz

Poza klientami indywidualnymi obsługujemy również agencje pracy w zakresie przewozu ich pracowników. Prowadzimy również porzewóz osób niepełnosprawnych oraz prowadzimy transfery na lotnisko dla grup zorganizowanych. Polaków do tego kraju przyciągają głównie wysokie zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Poznałeś naszą ofertę. Teraz czekamy na Twój ruch! Do zobaczenia w naszych busach.


Ciekawostki o Myśliborzu


Na terenie Myśliborza odbywają się cykliczne, liczne imprezy kulturalne. Ściągają one ludzi z okolicznych miast, ale również zza naszej zachodniej granicy. Do najciekawszych imprez o charakterze corocznym należą: Koncert Charytatywny (okolice marca); Dni Myśliborza (przełom maja i czerwca) - odbywaj a się wtedy liczne zawody sportowe oraz koncerty ludzi show biznesu, Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych (przełom lipca i sierpnia); Dożynki (okolice września) oraz SMAK czyli Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów.

W Myśliborzu istnieją liczne zabytki. Nas zainteresowały te troche mniej znane. Wszystkim osobom wierzącym polecamy odwiedzenie Kapliczki Jerozolimskiej w Myśliborzu. Jest to niewielka, zbudowana z otynkowanej cegły kapliczka którą w 1514 roku poświęcił Biskup Marcin. Stanowiła ona część Drogi Krzyżowej. Znajdowałą się ona tuż przed murami miasta, przez co byłą najprawdopodobniej ostatnią stacją. Godnym polecenia jest również Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z kościołem św. Krzyża z 1905 r. Masz grupę znajomych, mieszkasz w Polsce i chciałbyć odwiedzić Myślibórz? Skorzystaj z naszej oferty!