Myślibórz

Mieszkasz w mieście Myślibórz w woj. Zachodniopomorskim? Szukasz oferty na przewóz osób i tanie busy z Myśliborza do Holandii lub Belgii? Jeśli tak to skorzystaj z najlepszej oferty w sieci dostępnej na naszej stronie. W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę na przewóz na trasie woj. Zachodniopomorskie - Holandia (obecnie Królestwo Niderlandów), busy do Belgii oraz w przeciwną stronę (np. przewóz osób z Holandii do Myśliborza w systemie „door to door”). Zabierzemy Państwa w podróż od drzwi do drzwi jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami.. Pozwoli to oszczędzić Państwa czas, a brak konieczności opłacenia dodatkowych środków transportu zatrzyma Ciężko zarobione euro w Państwa portfelach.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Sprawny przewóz osób busem

Wiele firm przemierza pół Polski aby odebrać swoich Klientów ze wskazanego miejsca. My pozyskujemy Klientów poprzez różne kanały - nasza strona internetowa, Facebook, ulotki, nasi konsultanci odwedzają pośrednictwa pracy oraz prowadzimy różne działania promocyjne. Wszystko po to aby zdobyć jak najwięcej Klientów i dzięki temu układać krótkie trasy. Dzięki temu oszczędzamy Państwa i nasz czas, Państwa pieniądze, a podróż mija szybko i przyjemnie bez złamanych kończyc po wyjściu z busa. Staramy się dbać o nasze środowisko naturalne, a im krótsza czasa tym mniej zuzywamy benzyny. Mniej żużytej benzyny to mniej gazów cieplarnianych w naszej atomsferze. Bądź eko i skorzystaj z naszych usług

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Pozostałe elementy naszej oferty - dokonaj rezerwacji busa już dziś

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią na wskazany na stronie nr telefonu, lub poprzez SMS-A, wysyłąjąc do nas SMS-a lub poprzez kontakt e-mail wskazany w zakładce kontakt. W wiadomo należy wpisać adres początkowy i końcowy podróży, dane pasażera, nr telefonu do kontaktu oraz datę wyjazdu. Podróż z Myśliborza do Holandii i Belgii zawsze odbywa się naszymi sprawnymi busami. Każdy bus wyposażyliśmy w sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD i wygodne fotele. Ergonomiczne fotele pozwolą Państwu na komfortową podróż i umożliwią ucięcie sobie drzemki. Polaków do Holandii przyciągają głównie wysokie zarobki, ale równie często jeżdżą z nami aby odwiedzić swoją rodzinę. My zabierzemy Ciebie w wybrane miejsce niezależnie od celu Twojej podróży. Busy do Holandii Myślibórz? Skorzystaj z oferty TOMY!

Co słychać ciekawego w Myśliborzu

Na terenie odbywają się cykliczne, liczne imprezy kulturalne. Ściągają one ludzi z okolicznych miast, ale również zza naszej zachodniej granicy. Można tu spotkać mieszkańców Holandii i Belgii, którzy docierają tu naszymi busami. Do najciekawszych imprez o charakterze corocznym należą: Koncert Charytatywny (okolice marca); Dni Myśliborza (przełom maja i czerwca) - odbywaj a się wtedy liczne zawody sportowe oraz koncerty ludzi show biznesu, Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych (przełom lipca i sierpnia); Dożynki (okolice września) oraz SMAK czyli Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów.