Busy do Belgii Bydgoszcz

Szukasz dobrej oferty na busy z Bydgoszczy do Belgii? Jeśli tak to znaczy, że idealnie trafiłeś gdyż codziennie obsługujemy tą trasę! Z nami dojedziesz do pracy, rodziny czy po prostu żeby zobaczyć Belgię, a dzięki dobrej ofercie cenowej zaoszczędzisz pieniądze. W ramach usługi „door to door” nasze busy codziennie zabierzemy Cię do wybranego punktu docelowego jadąc od drzwi do drzwi. Przewozimy naszych klientów z adresu X do adresu Y (oba muszą znajdować się na trasie naszych przejazdów, a zarówno punkt X i Y są to dwa dowolne adresy jakie wskażą nam klienci. Rezerwacje przyjmujemy w godzinach od 8 do 22 -> -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

W Belgii obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka niezależnie od ich wielkości. Belgia jest bardzo bogatym państwem - tutaj nawet na wioskach zarabia się znacznie więcej niż w Polsce. Nasze busy zabiorą Cię m.in. do takich belgijskich miast jak: Aalst, Aalter, Aarschot, Aartselaas, Affligem, Aiseau-Presles czy Alken. Oczywiśćie obsługujemy z Bydgoszczy połączenia do największych miast w Belgii w tym: Antwerpia, Gandawa, Charleoi, Liege czy Bruksela. Bruksela jest siedzibą wielu instytucji UE - warto je zobaczyć! W stolicy przypadły nam do gustu takie obiekty jak: Kościół św. Jana Baptysty zakonu beginek z 1676 czy Dom Victora Horty z 1898 w stylu secesyjnym. Bruksela to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Parkli rozrywki, restauracje, knajpki, muze, całonocne życie miasta, pełna swoba w wyrażaniu siebie. Przyjedź do Brukseli naszymi busami i przekonas się o tym sam. Busy do Belgii Bydgoszcz w najlepszych cenach na naszej stronie!

WYJAZDY Z BYDGOSZCZY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy z Polski do Belgii

Przewozy z Bydgoszczy do Belgii

przewozy Bydgoszcz Belgia

Posiadamy kllimatyzowane busy dzięki czemu zaznasz komfortu podczas jazdy. Twój przewóz osób z Bydgoszczy do Belgii oraz w przeciwną stronę, będzie miłą i satysfakcjonującą przygodą. Przewozy od drzwi do drzwi z Bydgoszczy w naszej firmie organizowany jest każdego dnia, dzięki czemu wybór terminu pozostawiamy naszym klientom. Wypasione busy, życzliwi kierowcy i konkretni telepracownicy to nasze atuty, dzięki którym podróż minie bezproblemowo. Wysoka jakość obsługi Klienta wraz z bezpieczeństwem są dla nas najważniejsze, dlatego udostępniamy możliwość kontaktu z naszą infolinią od rana do późnych godzin wieczornych.

Dobra logistyka i duża baza Klientów pozwala nam na ustalanie krótkich trasy, dzięki czemu nie odbywasz długiej i wyczerpującej podróży. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy wskazanymi przez Ciebie adresami. Zadzwoń do nas i ustal cenę z naszym pracownikiem. Przyjmiemy od Ciebie zamówienie i przekażemy wszelkie niezbędne informacje. Wysoko kwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas podróży, a dzięki temu spokojnie dotrzesz do pracy czy rodziny. Twój przejazd z Bydgoszczy w systemie “od drzwi do drzwi” z pewnością Cię usatysfakcjonuje!