Bydgoszcz

Busy do Belgii z Bydgoszczy


Szukasz dobrej oferty na busa którym przedostaniesz się do Belgii z Bydgoszczy na wskazany adres? Jeśli tak to znaczy, że idealnie trafiłeś gdyż codziennie obsługujemy tą trasę! Z nami dojedziesz do pracy, rodziny czy po prostu żeby zobaczyć ten kraj, a dzięki dobrej ofercie cenowej zaoszczędzisz pieniądze. Wykonujemy przewóz osób z Bydgoszczy do Belgii pod drzwi. Zabierzemy Cię zatem codziennie do wybranego punktu docelowego. Wykonujemy transport pomiędzy miejscami wskazanymi przez klienta - jeden w Bydgoszczy, a drugi w Belgii. Do tego kraju nasze auta docierają codziennie przywożąc pracowników i turystów z Polski. Z terenów bydgoskich wyruszamy kiedy kury wstają, co umożliwi Ci dotarcie do celu w południe. Powroty do Bydgoszczy odbywają się również każdego dnia od godziny 12.

bus Bydgoszcz Belgia

Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi busami, które starannie czyścimy i dezynfekujemy przed każdym wyjazdem pod dom. Nasi kierowcy prze każdą trasą solidnie wypoczywają by bezpiecznie dowieźć Ciebie i Twoich bliskich do wybranej destynacji. Jadąc z nami możesz nieodpłatnie zabrać 3 sztuki bagażu / per capita. Rezerwacje przyjmujemy w godzinach od 8 do 22 -> -> ZADZWOŃ +48 600-629-301Przewozy do Belgii z Bydgoszczyflaga

Wykonujemy przejazdy z Bydgoszczy do Belgii w komfortowych warunkach. Wyjazdy dostępne są codziennie na naszej stronie. Posiadamy klimatyzowane auta, dzięki czemu zaznasz komfortu podczas jazdy. Twój przejazd z nami będzie miłą i satysfakcjonującą przygodą. Wyjazdy w obie strony- także w piątki, organizujemy każdego dnia, dzięki czemu wybór terminu pozostawiamy naszym klientom. Wypasione busiki, życzliwi kierowcy i konkretni konsultanci to nasze atuty, dzięki którym podróż minie bezproblemowo. Wysoka jakość obsługi klienta wraz z bezpieczeństwem są dla nas najważniejsze. Udostępniamy możliwość kontaktu z naszą infolinią od rana do późnych godzin wieczornych. Transport z nami będzie dla Ciebie miłym przeżyciem.

Dobra logistyka i duża baza klientów pozwala nam na ustalanie krótkich trasy, dzięki czemu nie odbywasz długiej i wyczerpującej podróży. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy wskazanymi przez Ciebie adresami. Zadzwoń do nas i ustal cenę z naszym pracownikiem. Przyjmiemy od Ciebie zamówienie i przekażemy wszelkie niezbędne informacje. Wysoko kwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas podróży, a dzięki temu spokojnie dotrzesz do pracy czy rodziny. Obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy w zakresie transportu ich pracowników.


Informacje dla podróżujących w obie strony


Belgia jest bardzo bogatym państwem - tutaj nawet na wioskach zarabia się znacznie więcej niż w Polsce. Stolica kraju jest siedzibą wielu instytucji UE - warto je zobaczyć! W stolicy przypadły nam do gustu takie obiekty jak: Kościół św. Jana Baptysty zakonu beginek z 1676 czy Dom Victora Horty z 1898 w stylu secesyjnym. Każdy w tym mieście znajdzie coś dla siebie. Parki rozrywki, restauracje, knajpki, muzea, całonocne życie miasta, pełna swoboda w wyrażaniu siebie. Przyjedź tu naszymi pojazdami i przekonasz się o tym sam.

W Bydgoszczy znajduje się wiele interesujących miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić. Jednym z nich jest Muzeum Sztuki Współczesnej, które posiada ciekawe kolekcje dzieł sztuki. Mennica Bydgoska, to miejsce, gdzie można dowiedzieć się więcej o procesie produkcji monet i banknotów. Możesz także obejrzeć numizmatyczne wystawy. Jezioro Koronowskie, to piękne jezioro znajduje się w okolicach Bydgoszczy i jest idealnym miejscem na wypoczynek, wodne sporty i kąpiele. Chcesz tu przyjechać? Zapraszamy do wspólnej podróży busem.