Nakło nad Notecią

Szukasz najlepszej oferty na busy które zabiorą Cię do Holandii bądź Belgii? Szukasz najlepszej oferty na tani przewóz osób z Nakła nad Notecią do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) lub tanich busów do Belgii? Jeśli tak to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. Firma TOMY-ZŁOTÓW od kilkunastu lat oferuje codziennie bezpieczne busy i najlepsze ceny przewozu osób na trasie Nakło nad Notecią – Holandia oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi „door to door” zabierzemy Cię od drzwi do drzwi, czyli z punktu A do punktu B. Oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadą z nami zyskują Państwo najlepszą korelację bezpieczeństwa, kosztów przewozu osób i obsługi Klienta.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasze busy są bezpieczne gdyż stale je diagnozujemy, a za ich kierownicami zasiadają zawsze wyspani kierowcy. W celu uzyskania informacji o ofercie na przewóz osób do Holandii prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do późnych godzin wieczornych. Nakło nad Notecią to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Posiadamy pokaźną bazę Klientów, przez co układamy krótkie trasy co skraca czas Twojego przejazdu. Chcesz zobaczyć co jeszcze możemy Ci zaoferować? Po prostu do nas zadzwoń i zamów miejsce w jednym z naszych busów. Busy do Holandii Nakło nad Notecią? TOMY-ZŁOTÓW jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Czekamy na Twój telefon!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Busy do Holandii oraz przewozy do Belgii z Nakła nad Notecią- kiedy jeździmy, a kiedy nie


Do Holandii i Belgiiz Nakła nad Notecią nasze busy jeźdżą niemal każdego dnia. Tylko kilka dni w roku odpuszczamy przewozy - nasi pracownicy spędzają wraz ze swoimi rodzinami święta kwietniowe i grudniowe oraz witają Nowy Rok pijąc szampana z najbliższymi. Z Polski ruszamy we wczesnych godzinach porannych. Czwartki są u nas specjalnym dniem - dodatkowo na Zachód wysyłamy nasze busy w godzinach wieczornych. Poniæej rozpiska ze wskazaniem konkretnych dni w których jedzimy. Powroty do naszego kraju rozpoczynają się w Belgii lub Holandii. Startujemy zazwyczaj w Holandii o 17, gdyż Belgia jest znacznie rzadziej odwiedzana przez naszych Klientów. Busy do Holandii lub Busy d Belgii z Nakła nad Notecią? TOMY-ZŁOTÓW to zdecydowanie najlepsza opcja

Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


Nakło nad Notecią - co słychać w mieście. Jak docierają tu turyści


Zagraniczni turyści docierają do miasta korzystajac bardzo często z naszych busów. Komfort jaki oferujemy zadowoli każdego europejczyka. Nakło nad Notecią przyciąga przede wszystkim walorami krajobrazowymi. Rzeka Narwia jest bogatym ekosystemem w którezamieszkują liczne gatunki ptaków, płazów i gadó - w tym gatunków rzadkich. Jadąc naszymi busami turyści mogą podziwiać dorzecze rzeki które zapiera dech w piersiach . My dostosowujemy naszą predkość do przepisów drogowych i tym samym działamy na korzyść tego ekosystemu. Równomierna jazda to mniejsze spalanie, a co za tym idzie - dbałość o środowiko. W mieście znajdują się również liczne zabutki, które cieszą oczy turystów. Z zabytków wartych uwagi są m.in: Kościół św. Wawrzyńca. Kościół św. Stanisława czy spichlerze z XVIII-XIX wieku.