Busy do Holandii z Nakła nad Notecią

Szukasz przejazdów busem z Nakła do Holandii na wskazany adres? Od kilkunastu lat oferuje codziennie rano tanie i komfortowe przejazdy pod dom. Przewozy z Nakła do Holandii organizujemy w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela rano. Powroty do Nakła nad Notecią odbywają się od 12-16 (popołudniu - wieczorem). W ramach usługi zabierzemy Cię pod wskazane drzwi, czyli z punktu A do punktu B, a oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami mogą Państwom zabrać dwie średnie walizki i bagaż podręczny. REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasze auta są bezpieczne gdyż stale je diagnozujemy, a za ich kierownicami zasiadają zawsze wyspani kierowcy. W celu uzyskania informacji o ofercie na prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do późnych godzin wieczornych. Miasto to jedno z wielu miast na trasie naszych pojazdów. Posiadamy pokaźną bazę klientów, przez co układamy krótkie trasy co skraca czas Twojego przejazdu. transportujemy także paczki w rozmiarze S i M - nie zabieramy gabarytów.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga


Komfortowy bus do Holandii z Nakła nad Notecią we wszystkie dni tygodnia


Tylko kilka dni w roku odpuszczamy przewóz osób Nakło-Holandia. Są to kwietniowe i grudniowe święta, kiedy to nasi pracownicy spędzają wraz ze swoimi rodzinami święta. Z miasta przewozy ruszają we wczesnych godzinach porannych. Czwartki są u nas specjalnym dniem - dodatkowo na Zachód wysyłamy nasze auta w godzinach wieczornych. Posiadamy komfortowe pojazdy wyposażone w sprawną klimatyzację, sprzęt DVD czy w pasy bezpieczeństwa.

Sprawne pojazdy, kierowcy którzy wiedzą co w trawie piszczy zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie wierzysz? Sprawdź nas zamawiają usługę w naszej firmie. Zawieziemy Cię tajniej, szybciej i bezpieczniej od konkurencji. Czekamy teraz na Twój ruch. Jeśli posiadasz choćby najmniejsze wątpliwości sprawdź opinie o nasze firmie, które można znaleźć w Internecie. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i cieszymy się renomą rzetelnego przewoźnika.


Co warto zwiedzić w mieście?


Turyści docierają do miasta korzystając bardzo często z naszych usług. Komfort jaki oferujemy zadowoli każdego Europejczyka. Miasto przyciąga przede wszystkim walorami krajobrazowymi. Rzeka Narwia jest bogatym ekosystemem w który zamieszkują liczne gatunki ptaków, płazów i gadów - w tym wiele gatunków rzadkich. Jadąc naszymi busami turyści mogą podziwiać dorzecze rzeki które zapiera dech w piersiach. My dostosowujemy naszą prędkość do przepisów drogowych i tym samym działamy na korzyść tego ekosystemu. Równomierna jazda to mniejsze spalanie, a co za tym idzie - dbałość o środowisko. W mieście znajdują się również liczne zabytki, które cieszą oczy turystów. Z zabytków wartych uwagi są m.in: Kościół św. Wawrzyńca. Kościół św. Stanisława czy spichlerze z XVIII-XIX wieku. Chcesz to zobaczyć? Zapraszamy do wspólnej podróży z Nakła nad Notecią do Holandii!