Aarhus (Århus)

Busy do Aarhus


Szukasz busa z Polski do Aarhus (Århus) na wskazany adres? Zabierzemy Cię wraz z siedmioma innymi pasażerami z adresu pod adres. Od ponad dwudziestu lat oferujemy przewóz osób z Polski do Aarhus pod wskazany dom oraz transport w przeciwną stronę. Aarhus jest drugim największym miastem w Danii. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty z Aarhus do Polski w te same dni w okolicach północy. Przewozy odbywają się naszymi serwisowanymi, starannie czyszczonymi autami, co zapewni poczucie bezpieczeństwa. Drugim filarem bezpieczeństwa są nasi doświadczeni kierowcy, a jako legalny przewoźnik ubezpieczamy każdy przejazd. Zapraszamy codziennie do rezerwacji transportu na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Aarhus Polsk

Jeździmy w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Przejazd rozpoczyna się i kończy w miejscach wskazanych przez klienta, co pozwala mu zaoszczędzić ciężko zarobione korony duńskie. Nie odwołujemy wyjazdów, dzięki czemu możesz być pewnym daty swojej podróży. Gwarantujemy bezpieczny przejazd gdyż posiadamy sprawne pojazdy i znakomitych kierowców, dzięki czemu Twoja podróż będzie miłym wspomnieniem. Trasę do krajów Europy Zachodniej obsługuje nasz fachowy personel w postaci życzliwych pracowników infolinii oraz doświadczonych kierowców. Komfortowe wyjazdy do Aarhus w najlepszej cenie są dostępne na stronie TOMY!


Przewozy do Aarhus - komfortowe busy Aarhus Polska


Transport z Polski do Aarhus odbywa się w komfortowych warunkach! Poza obsługą klientów indywidualnych dowozimy również pracowników na zlecenie agencji pracy. Usługami komplementarnymi jest zabranie niewielkich paczek i dokumentów oraz obsługa grup zorganizowanych i dostarczenie w wybrane miejsce. Paczki nadane w naszej firmie omijają centra logistyczne , przez co w ekspresowym tempie trafiają we wskazane miejsce. Dla agencji pracy przygotowaliśmy specjalne ceny - za stałą współpracę. Skorzystaj z naszych usług i bądź pewny, że Twój pracownik na czas trafi pod wskazany adres w Aarhus.

Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie napojów czy prowiantu. W trakcie podróży można spokojnie rozsiąść się w wygodnych fotelach lub po prostu się w nich przespać. Wszystkie nasze busiki posiadają sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa czy lampki które umożliwiają czytanie. Jeśli chcesz podpiąć swój sprzęt do sieci, to poproś o to kierowcę. Pamiętaj, że jadąc z nami można zabrać ze sobą dużą ilość bagażu: dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. zapraszamy do wspólnej podróży. Wybierz tani bus do Aarhus z Polski codziennie dostępne w najlepszej cenie na naszej stronie.


Informacje turystyczne


Polacy coraz częściej odwiedzają te rejony - zarówno w celach służbowych , jak i tych rekreacyjnych. Aarhus, drugie co do wielkości miasto w Danii, to miejsce pełne atrakcji kulturalnych i historycznych. Polecamy odwiedzić Muzeum ARoS. Jest on jednym z najważniejszych muzeów sztuki w Danii. Słynne jest w całym świecie z kolekcji sztuki współczesnej. Znajduje znana na całym świecie instalacja "Your Rainbow Panorama", zapewniająca spektakularne widoki na miasto. Dzieci najchętniej odwiedzają Legoland Billund. Jest to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie. Zbudowany jest on z milionów klocków LEGO. Park jest oddalony od Aarhus o kilka godzin jazdy, ale warto tam się wybrać.

Polecamy zobaczyć także Marselisborg Slot. Jest to pałac królewski w Aarhus, który służy jako letnia rezydencja dla rodziny królewskiej. Choć sam pałac jest zamknięty dla zwiedzających, ogrody wokół pałacu są dostępne i zachęcają do spacerów. Den Gamle By Strand jest piękną plażą nad Morzem Bałtyckim. Jest to idealne miejsce na relaks i kąpiele słoneczne, szczególnie w okresie letnim. Chcesz tu przyjechać? Zapraszamy do wspólnej podróży busem!