Grodzisk Wielkopolski

Tanie przewozy, sprawne busy z Grodziska Wielkopolskiego do Luksemburga w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Nasze busy zabiorą Państwa ze wskazanego adresu w Grodzisku wlkp pod wskazany adres w Luksemburga (przewóz osób „door to door”). Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Luksemburga w godzinach wieczornych. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” oszczędzają Państwo pieniądze (brak konieczności korzystania z innych form transport) oraz czas.

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Grodzisk Wielkopolski jest stałym punktem na trasie naszych busów. Oferujemy Państwu wypasione busy Renault Traffic z wygodnymi fotelami, sprawną klimatyzacją oraz odpowiedzialnymi kierowcami za ich sterem. Wygodne fotele pozwolą Państwu na ucięcie sobie drzemki w trakcie przewozu z Grodziska do Luksemburga i wyjść wypoczętym z busa. Rezerwacji można dokonać telefonicznie na podany nr telefonu. Busy do Luksemburga Grodzisk Wielkopolski? Skorzystaj z naszej oferty!

Do Grodziska docierają liczni turyści zagraniczni, którzy często przyjeżdżają tu naszymi busami. Istnieje tu wiele wspaniałych zabytków, w tym: Kościół farny, kościół pobemardyński czy Kościół św. Ducha.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

GRODZISK WLKP.jpg