Szczecin

Busy do Belgii ze Szczecina


Szukasz dobrej oferty na busa który zabierze Cię pod wskazany adres do Belgii ze Szczecina? Nie szukaj! Już znalazłeś. Wszystkim podróżnikom chcącym znaleźć tani przewóz osób ze Szczecina do Belgii na adres polecamy naszą ofertę. Stanowi ona najlepszą korelację jakości i ceny. Wyjazdy organizujemy od poniedziałku do niedzieli pod drzwi. Posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia oferowanych usług, a trasę tą obsługują dziewięcioosobowe pojazdy. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji pod poniższym numerem telefonu, dzięki czemu zagwarantują sobie Państwo aktualną cenę. Wykonamy dla Ciebie transport z wyznaczonego miejsca w Szczecinie i zawieziemy pod adres w Belgii.

REZERWACJE TELEFONICZNE +48 600-629-301

Bus Szczecin Belgia

Ze Szczecina, a także w przeciwną stronę przejazdy wykonujemy od poniedziałku do niedzieli z pomocą doświadczonych kierowców. Dzięki ich doświadczeniu nasi klienci są w dobrych rękach. W trasę wypuszczamy nowe auta, które są w pełni sprawne. Umożliwiamy każdego dnia przejazd w dwie strony. To nasi klienci decydują gdzie i kiedy pojadą. Z miasta wyruszamy rano, a powroty do Szczecina rozpoczynają podróż popołudniem. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo zdecydowanie najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu zarobione euro wylądują w skarbonce!


Przewozy do Belgii ze Szczecina


Przejazdy ze Szczecina do Belgii wykonujemy komfortowych warunkach wykonujemy siedem dni w tygodniu. Wykonujemy je nowoczesnymi busami, z serii Traffic koncernu Renault. W naszych pojazdach zainstalowaliśmy sprzęt DVD, wygodne fotele i sprawnie działającą klimatyzację. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Ci bezpieczny kurs do celu podróży. Zakupiony bilet przewozowy uprawnia do zabrania ze sobą dwie walizki do 40kg i bagaż podręczny. Bagaż powinien być oznaczony etykietami, z jasnym wskazaniem ich właściciela.

W trakcie wyjazdu zabraniamy pić alkoholu i zażywać innych substancji pobudzających. Klient po wpływem tej lub innej substancji psychoaktywnej, może zostać wyprowadzony z pojazdu na jego koszt. W trakcie jazdy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, w których można dokupić napoje czy przekąski. Czas postoju można przeznaczyć także na skorzystanie z WC, zapalenie papierosa czy rozprostowanie kości. Bardzo prosimy, aby stawić się przy busie w czasie wyznaczonym przez kierowcę. Pozwoli to aby wszyscy pasażerowie dojechali w wybrane miejsca i to w wyznaczonym czasie. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom, nie ma konieczności przesiadania się czy marnowanie pieniędzy na dodatkowe formy lokomocji. W związku z aktualnymi obostrzeniami pandemicznymi przed wyjazdem z miasta ozonujemy nasze pojazdy, co umożliwia niemal w stu procentach wyeliminować mikrofagi. Codziennie dokładamy wszelkich starań by nasze auta były w pełni sprawne, i tym samy bezpieczne dla naszych klientów. Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

Informacje turystyczne dla podróżujących w obie stronyNasi rodacy podróżują do tego kraju w celach zarobkowych i turystycznych. Kraj ten jest jednym z krajów o najwyższym poziomie PKB. Wynosi ono w przeliczeniu na jednego mieszkańca 30 tys. Euro. Tu żyje się po prostu dostatniej, z lepszą opieką medyczną i z lepszym socjalem. W 2015 roku odwiedziło ponad osiem milionów turystów. Przyczyniło się to do przychodów na poziomie 11,736 mld dolarów. Na całym obszarze kraju znajduje się około 115 kąpielisk. Są one wyznaczone zgodnie z przepisami dyrektywy kąpieliskowej. Wśród nich 42 znajdują się na wodach przybrzeżnych i 64 na jeziorach.

W Szczecinie koniecznie musisz zobaczyć Wały Chrobrego. Jest o promenada nad rzeką Odrą, na której znajduje się wiele pomników, fontann i innych dzieł sztuki. To popularne miejsce spacerowe i rekreacyjne. Muzeum Narodowe w Szczecinie zawiera bogatą kolekcję dzieł sztuki, artefaktów historycznych i wystaw tymczasowych. Kolejnym ciekawym obiektem jest Fontanna Multimedialna. Jest to a widowiskowa fontanna na Wałach Chrobrego oferuje regularne pokazy świetlne, muzykę i efekty wodne.