Gorzów Wielkopolski

Halo! Gorzowianie na stronie www.tomy-zlotow.pl znajdziecie najlepszą ofertę na busy z Gorzowa Wielkopolskiego do Danii. Codziennie oferujemy przewozy wnajlepszej cenie na rynku. Prowadzimy przewozy w systemie „door to door”. Przewóz osób „od drzwi do drzwi” odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Do Gorzowa wlkp dojeżdżamy codziennjie, choć do Danii jeździmy w każdy poniedziałęk i piąytek. Z Polski wyruszamy rano, a powroty ze Danii do Polski odbywają się wieczorem. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do skorzystania z naszej infolii czynnej codziennie od godziny 8 rano do 22-23. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na podany poniżej nr telefonu. Busy do Danii Gorzów Wielkopolski? Skorzystaj jak inni z oferty TOMY-ZŁOTÓW!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Do Danii naszych Klientów wozimy wypasionymi busami. Poddajemy je systematycznej diagnostyce aby podróż odbyła się bez nieplanowanych postojów – a przede wszystkim bezpiecznie dla Ciebie. Nasi kierowcy są zawsze wypoczęci i co najważniejsze – zjedli zęby za kierownicą. To nie wszystko co robimy dla Twojego bezpieczeństwa. Nasze busy przed każdym kursem z Polski są ozonowane. Ozonowanie jest procesem, który pozwala na usunięcie z pomieszczeń, aut i nie tylko aż 99% wirusów i bakterii.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

gorzów wielkopolski.jpg

Co poza busami, czyli jak wygląda transport miejski


W Gorzowie kursują 44 linie, w tym 41 linii dziennych i trzy linie nocne. W Gorzowie wciąż jeźdżą tramwaje. Pozostały na chwilę obecną trzy linie stałe. Operatorem przejazdów jest Miejski Zakład Komunikacji. Stan taboru jest bardzo dobry, Wszystkie autobusy są niskopodłogowe. W 2011 roku miasto zainwestowało w 11 nowych pojazdów.