Czarnków - Holandia

Szukałeś w wyszukiwarce oferty na przewoź osób z Czarnkowa która Cię w pełni zadowoli? Chcesz znaleźć ofertę na busy która będzie na Twoją kieszeń? Jeśli tak skorzystaj z naszej oferty na przewóz osób busem z Czarnkowa do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) lub w przeciwną stronę. Działamy na rynku przewozowym od wielu lat, a nasze grono Klientów stale się powiększa. Z Czarnkowa zabierzemy Cię pod dowolnie wskazany przez Ciebie adres w Holandii.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Twoja podróż odbędzie się jednym z naszych wypasionych busów. Z punktu A dostaniesz się do punktu B, a oba punkty to dowolnie wskazane przez Ciebie adresy. Dzięki przewozowi osób „door to door” nie musisz opłacać dodatkowych środków transportu. Oferujemy wykwalifikowaną kadrę kierowców oraz najlepsze ceny na busy z Czarnkowa. Do Holandii wyruszamy z samego rana, z Holandii kursy rozpoczynają się od godziny 17. Zainteresowany? Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj u nas przewóz osób z Czarnkowa do Holandii. Nasza infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Czarnków. Wybór jest oczywisty. Postaw na TOMY-ZLOTÓW. Czekamy na Twój telefon!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


Przewozy door to door do Holandii

W Holandii obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka. Zawieziemy Cię z Czarnkowa do dowolnej wskazanej przez Ciebie miejscowości w Holandii. Nie ważne czy jest to duże miasto czy maleńka wioska, choć głównym kierunkiem są duże miejscowości w których mieszczą się szklarnie i zakłady przemysłowe. Duże miasta zatrudniają również wielu Polaków w usługach (bary, restauracje etc). Zakupując bilet na przewóz osób busem w naszej firmie w szybko i bezpiecznie dotrzesz do wskazanego miasta w Holandii, w tym do takich miast jak: Amstergam, Rotterdam, Utrecht czy Haga. Zamów swój bilet już dziś. Zapraszamy!

Busy do innych zagranicznych destynacji

Nasze busy docierają do BEL jadąc przez terytorium DE i Holandii. W czasie każdej podróży przewidziane są postoje na papierosa i skorzystanie z toalety. Przewozy do tego kraju odbywają się w systemie door to door. Z nami dostaniesz się bezpiecznie i szybko we wskazane miejsce, Nie jest istotna wielkość miasta do którego się udajesz. Jeźdżą z nami muzycy, sportowcy, lekarze, politycy i przede wszystkim pracownicy branż szklarskich i przemysłowych. Z Czarnkowa dostaniesz się z nami m.in. do takich miast jak: Aalst, Aalter czy Aarschot. Dwa pierwsze miasta mieszczą się w regionie Flandria. Zapraszamy do zakupu biletu.

Powiat czarnkowski

Czarnków wraz z Trzcianką są miastami powiatowymi powiatu czarnkowsko-trzcianieckiego. W ramach powiatu znajdują się m.in:

  • gminy miejskie: Czarnków
  • gminy miejsko-wiejskie: Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń
  • gminy wiejskie: Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo

Wszystkie te miejscowości onbsługiwane są przez naszą firmę przewozową. Zapraszamy mieszkańcó wszystkich tych miejscowości do skorzystania z naszych usług.