Nowy Tomyśl

Szukasz oferty na przewóz osób do Niemiec? Oferty na Busy z Nowego Tomyśla do Niemiec? Jeśli odpowiedziałeś tak, to oferta TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Nowy Tomyśl jest stałym punktem na trasie naszych busów. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacja na przewozy do Niemiec - poznaj szczegółyh naszej oferty

Przewóz osób z Nowego Tomyśla do Niemiec to zadanie które warto powierzyć profesjonalnej i doświadczonej firmy. My przewozimy naszych Klientów niezawodnymi i sprawnymi busami już od ponad dwudziestu lat. Codziennie odbieramy Państwa telefony i tym samym zamówienia na przejazdy do Niemiec od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Wyjazdy z Nowego Tomyśla do Niemiec odbywają się we wczesnych godzinach porannych. Jadąc z nami wybierają Państwo usługę „od drzwi do drzwi”. W ramach usługi „door to door” jadą Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Przed wyjazdem z Nowego Tomyśla ,nasze busy są ozonowane co pozwala nam usunąć 99% bakterii i wirusów. Mila obsługa telefoniczna, sprawne busy i zawsze wypoczęci kierowcy to tylko niektóre z naszych atutów. Sprawdź co mamy jeszcze dla Ciebie do zaoferowania. Tanie Busy do Niemiec Nowy Tomyśl? TOMY-ZŁOTÓW Ci pomoże!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

regionwielkopolska-logo-rect.png

Ciekawostki o Nowym Tomyślu

Pierwsze ślady osadnictwa ludzkiego w tych rejonach pochodzą sprzed jedenastu stuleci! O działalności ludzkiej na tych terenach świadczą pozostałości grobów skrzyniowych. Ich odkrycia dokonano kilka lat temu w okolicach Wytomyśla. Miejscowość Nowy Tomyśl powstała w XVIII wieku. Co dziwne jest to tym samym jedno z z najmłodszych miast Wielkopolski. W XVIII w. okolice Tomyśla zaczęli zagospodarowywać osadnicy olęderscy. Ich sprowadzenie w te rejony związane było z rodziną posiadaczy ziemskicj - rodzini Szołdyrskich. W mieście znajduje się kilka leciwych zabytków. Wśró nich cenne pod kątem turystycznym są: młyn z 1885 r. przy ul. Zbąszyńskie, kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy z 1895 r. oraz kamienice z drugiej połowy XIX w. i początków XX w. (m.in. pl. Chopina 17, ul. Poznańska 8).