Busy do Niemiec Nowy Tomyśl

Z Nowego Tomyśla do Niemiec jeździmy każdego dnhai. Kursy w przeciwną stronę oraz możliwość nadania paczki z i do miasta również odbywa się każdego dnia. W naszej bogatej ofercie w Znajduje się również przejazdy dla pracowników każdy znajdziej w niej coś dla siebie. Nasza firma stanowi gwarancję komfortu i bezpieczeństwa, gdyż przewozy wykonujemy z pełną sumiennością i dbaniem o szczegóły. Posiadamy pokaźne grono stałych klientów, co ułatwia nam ukladanie krótkich tras, dzięki czemu klienci nie spędzają wielu godzin w pojazdach. Zachęcamy do skorzystania ze sprawdzonego rozwiązania jakim jest nasza firma ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy busem do Niemiec z Nowego Tomyśla wykonujemy w ramach usługi dojazdu pod drzwi, dzięki czemu szybko i bezpiecznie docieramy do celu podróży. Z miasta wyruszamy rano, a powroty do miasta odbywają się późnym popołudniem lub wieczorem. Udajemy się każdego dnia z naszymi klientami w podroż pod drzwi, dzięki czemu niezwykle szybko przedostają się pod ściśle określony adres. Przewozimy pasażerów bezpośrednio pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez nich adresami, dzięki czemu można spokojnie usnąć w trasie. Zachęcamy do skorzystania już teraz z naszej oferty!

busy do Niemiec Nowy Tomyśl

Kopia Dodaj nagłówek.png

Przewozy do Niemiec Nowy Tomyśl


Usługi przewozowe na trasie Niemcy - Nowy - Tomyśl wykonujemu z pełną sumiennością. Trasę obsługują nasze niezastąpione pojazdy marki Renault Traffic. Posiadamy ich kilkadziesiąt, dzięki czemu w razie awarii posiadamy pojazdy zastępcze. To zdarza się nam bardzo rzadko gdyż posiadamy włany warsztat samochodowy w którym dokonujemy cyklicznych przeglądów i napraw. Stała diagnostyka naszych pojazdów pozwala nam na ich systematyczną kontrolę, dzięki czemu są bezpieczne dla naszych pasażerów. W ramach zakupionego biletu umożliwiamy wzięcie ze sobą dwóch dużych walizek i bagażu podręcznego dzięki czemu w podróż można zabrac wszystko co potrzebne. Na rynku działamy od ponad 20 lat dzięki czemu poziom naszych usług stoi na bardzo wysokim poziomie.

Miasto już dwa razy zajmował topową lokatę wśród miast powiatowych pod względem dochodu budżetowego samorządu terytorialnego na osobę. Mimo to mieszkańcy miasta wciąż wyjeżdżają na Zachód Europy w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. W 2019 było to 4245,12 zł na mieszkańca, w a w roku 2020: 4242,20 zł. Pieniądze te jednak wciąż nie zachęcają młodych osób do pozostania w mieście dlatego korzystają z naszej oferty przewozowej.