Krajenka - busy do Holandii, Niemiec i Belgii

Codziennie oferujemy Państwu busy z Krajenki do Holandii, Niemiec i Belgii. Z Krajenki do krajów Europy zachodniej ruszamy skoro świt. Nasza firma ma swoją siedzibę w powiecie złotowskim, więc jesteśmy sąsiadami. Codzienne wyjazdy umożliwiają Państwu wybór dowolnego i dogodnego dla Państwa terminu. Codziennie obsługujemy całe terytorium Holandii oraz Belgii, w tym centralne regiony Niemiec. Do całych Niemiec z Krajenki nasze busy wyruszają w każdy poniedziałek i piątek. Przewozy w naszej firmie odbywają się w systemie "coor to door", który umożliwia Państwu podróż bezpośrednią pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez Państwa.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Posiadamy najlepsze busy i najlepsze ceny na rynku na busy do Niemiec czy busy do Belgii. Skontaktuj się z naszą infolinią na podany poniżej numer telefonu i zapoznaj się z całością oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie kilkanaście godzin - wszystko po to być mógł w dogodnej dla siebie godzinie skontaktować się z naszą firmą. Krajenka obsługiwana jest przez w pełni spraswne busy oraz kierowców o nienagannej kulturze jazdy. W cenę biletu wliczona jest opłata za przewóz trzech sztuk bagażu. Dwie walizki umieszczane w luku bagażowym oraz jedną sztukę bagażu podręcznego. Skorzystaj z naszej oferty na busy do Holandii Krajenka i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH, HOLANDII I BELGII:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: codziennie od godziny 20

holandia 1.jpg


Krajenka - przydatne informacje

Krajenka jest miastem które przyciąga wielu turystów, w tym tych z Holandii, MNiemiec i Belgii. Docierają oni często do Krajenki naszymi busami. Miasto przyciąga przede wszsytkim amatorów natury. Wokół miasta znajdują się liczne agroturystyki, w których uwielbiają wypoczywać seniorzy z Niemiec. Są tu rzeki, jeziora oraz lasy które w sezonie grzybiarskim są pełne prawdziwków i podgrzybków. Poza walorami krajobrazowymi miasto posiada również bogatą architekturę. Do zabytków wpisanych na listę zabytków cghronionych wpisane zostały m.in.: kościół parafialny św. Anny i św. Mikołaja – pochodzący z końca XVIII wieku, zespół pałacowo-parkowy i folwarczny – pałac i mur z przełomu XVIII/XIX wieku, neoromański kościół poewangelicki św. Józefa z 1846 r. czy historyczny układ urbanistyczny, XIII-1 poł. XX. Zachęcamy wszystie osoby do zwiedzenia tej urokliwej miejscowości. Jeśli tworzycie grupę osób zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy dla grup zorganizowanych.