Busy Krajenka

BUSY KRAJENKA HOLANDIA NIEMCY BELGIA


Codziennie oferujemy Państwu busy z Krajenki do kilku krajów europejskich. Każdego dnia docieramy do: Holandii, Niemiec i Belgii. Przewozy z Krajenki rozpoczynają się codziennie rano. Organizujemy wyjazdy pomiędzy wskazanymi adresami, dzięki czemu pojedziesz pod wskazane drzwi i dom. Przejazdy od poniedziałku do niedzieli umożliwiają Państwu wybór dowolnego i dogodnego dla Państwa terminu. We wszystkie dni tygodnia obsługujemy całe terytorium Holandii oraz Belgii, w tym centralne regiony Niemiec. Do wszystkich landów docieramy busami w każdy poniedziałek i piątek. Przejazdy w naszej firmie odbywają się w systemie "door to door", który umożliwia Państwu podróż bezpośrednią pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez Państwa.

Zapraszamy do składania rezerwacji na przewóz osób i transport z Krajenki bądź w drugą stronę paczek i listów. ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga z numerem telefonu

Posiadamy znakomite pojazdy i najlepsze ceny na rynku. Skontaktuj się z naszą infolinią na podany poniżej numer telefonu i zapoznaj się z całością oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy infolinii pracują codziennie kilkanaście godzin - wszystko po to być mógł w dogodnej dla siebie godzinie skontaktować się z naszą firmą. Krajenka obsługiwana jest przez w pełni sprawne pojazdy oraz kierowców o nienagannej kulturze jazdy. W cenę biletu wliczona jest opłata za wzięcie trzech sztuk bagażu. Dwie walizki umieszczane w luku bagażowym oraz jedną sztukę bagażu podręcznego. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku.


Informacje o mieście


Krajenka jest miastem które przyciąga wielu turystów, w tym tych z Holandii, Niemiec i Belgii. Docierają oni często do miasta naszymi pojazdami. Miasto przyciąga przede wszystkim amatorów natury. Wokół miasta znajdują się liczne agroturystyki, w których uwielbiają wypoczywać seniorzy z Niemiec. Są tu rzeki, jeziora oraz lasy które w sezonie grzybiarskim są pełne prawdziwków i podgrzybków. Poza walorami krajobrazowymi miasto posiada również bogatą architekturę. Do zabytków wpisanych na listę zabytków chronionych wpisane zostały m.in.: kościół parafialny św. Anny i św. Mikołaja – pochodzący z końca XVIII wieku, zespół pałacowo-parkowy i folwarczny – pałac i mur z przełomu XVIII/XIX wieku, neoromański kościół po ewangelicki św. Józefa z 1846 r. czy historyczny układ urbanistyczny, XIII-1 poł. XX. Zachęcamy wszystkie osoby do zwiedzenia tej urokliwej miejscowości. Jeśli tworzycie grupę osób zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na tanie przewozy z Krajenki.