Przewóz osób Drawno

Tanie przewozy i wypasione busy z Drawna do Niemiec, Holandii i Belgii dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl. Drawno to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec, Holandii i belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy jeszcze kilka krajów Unii Europejskiej. Kupując bilet poza przewozem otrzymujesz możliwość bezpłatnego przewozy do 60 kg bagażu umieszczonego w walizkach (2 sztuki) oraz bagażu podręcznym (nie jest brany pod uwagę, jeśli umieścisz go na swoich kolanach). Busy z Drawna do Holandii w najlepszej ofercie na naszej stronie.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Drawna do Niemiec, Holandii i Belgii

Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do Klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy z Drawna do Niemiec, Belgii czy Holandii odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Nasze busy są systematycznie diagnozowane, a klimatyzacja jest odgrzybiana. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Drawno? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW. Nie trać swojego czasu na firmy przewozowe, które posiadają mała bazę Klientów. Mało liczba klientów wiąże się z z koniecznością dojazdu do Klientów rozstrzelonych na duzym obszarze. My posiadamy ich długo co pozwala nam na opracowywanie najkrótszych tras na rybku! Drawno, Niemcy są na wyciągnięcie Twojej ręki. Skorzystaj z naszej oferty na busy do Belgii!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH, HOLANDII I BELGII:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

DRAWNO.jpeg


Busy Drawno – miasto przyciąga wielu zagranicznych turystów oraz postałe usługi


Powiat drawski należy do woj. zachodniopomorskiego. Drawno jak i województwo przyciąga wielu turystów, w tym również z Niemiec. Turyści zza naszej zachodniej granicy docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Korzystają oni z tych samych busów z jakich korzystają nasi Klienci z Polski. Poza pięknymi lasami charakterystycznymi dla woj. zachodniopomorskiego w Drawnie znajdują się liczne zabytki, w tym m.in.: teren starego miasta, kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ruiny zamku czy spichlerz. Poza wspomnianymi usługamioferujemy również:

- przewozy na terytorium Polski dla grup zorganizowanych,
- busy z Drawna do Niemiec dla grup zorganizowanych,
- przewóz pracowników dedykowany ich pracodawcom,
- transfer z Drawna na wybrane lotnisko,
- wynajem busa z i bez kierowcy,
- przewóz osób niepełnosprawnych na terenie miasta drawno

Busy do Duisburga

Duisburg jest prawie półmilionowym miastem mieszczącym się w Niemczech. Nasza firma codziennie wysyła ze Złotowa busy z Choszczna do Duisburgu. Jadący z nami Polacy udają się tu głównie do pracy. W mieście funkcjonują liczbe przedsiębiortwa przemysłowe, które kuszą Polaków wysokimi zarobkami. Wielu z naszych rodaków udaje się z Choszczna do Niemiec (w tym do Duisburga) pracując tu w usługach (sklepy, restauracje, fryzjersto etc.) Duisburg był znany z organizacji Love Parade. W tym celu do miasta przyjeżdżało wielu Polaków. W 2010 roku zoorganizowany nmajwiększą i zarazem ostatnią imprezę Love Parade. Ten festiwal muzyki elektronicznej był organizowany cyklicznie od 1989 roku. W felernym roku 2010 na paradę przybyło 1,4 miliona turystów z Niemiec, z Choszczna i innym miast z całego świata. Na festiwalu mogło przebywać 250 tysięcy osób (było ich kilkukrotnie więcej niż powinno). W wyniku wybuchu pamniki spowodowanego interwencją policyjną zgineło 21 osób, a ponad 500 zostało rannych. Władze Duisburga uznały, iż rok 2010 jest ostartnim rokiem w którym zorganizowany festiwal. Jadąc do Duisburga wybierz naszą firmę przewozową i nbasze komfortowe busy!