Przewóz osób Drawno

Tanie przewozy i wypasione busy z Drawna do Niemiec dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl. Drawno to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię czy Luksemburg.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do Klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy z Drawna do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Nasze busy są systematycznie diagnozowane, a klimatyzacja jest odgrzybiana. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Drawno? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

DRAWNO.jpeg


Busy Drawno – miasto przyciąga wielu zagranicznych turystów


Powiat drawski należy do woj. zachodniopomorskiego. Drawno jak i województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą z takich krajów jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Turyści zza naszej zachodniej granicy docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Korzystają oni z tych samych busów z jakich korzystają nasi Klienci z Polski. Poza pięknymi lasami charakterystycznymi dla woj. zachodniopomorskiego w Drawnie znajdują się liczne zabytki, w tym m.in.: teren starego miasta, kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ruiny zamku czy spichlerz.