Bus Drawno


Busy Drawno - Niemcy Holandia Belgia


Oferujemy busa z Drawna, którym codziennie rano pojedziesz na wskazany adres do Holandii, do Niemiec i do Belgii? Znakomicie, gdyż Drawno jest miastem, do którego docieramy siedem dni w tygodniu. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu Twoje ciężko zarobione pieniądze pozostaną w Twoim posiadaniu. Jadąc z nami wybierasz usługę z dojazdem pod drzwi. Jest to najwygodniejsza forma podróżowania po Europie, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie wykonujemy przewóz osób z Drawna do centralnych Niemiec, do Holandii i do Belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie landu landy.

Kupując bilet otrzymujesz możliwość bezpłatnego zabrania bagażu umieszczonego w walizkach (2 sztuki) oraz bagażu podręcznego (nie jest brany pod uwagę, jeśli umieścisz go na swoich kolanach). Powroty busami do Drawna odbywają z Belgii (od około 12), z Holandii (od około 14-17), z Niemiec (potem, różnie w zależności od adresu). Im bliżej Polski tym godzina odbioru pasażerów jest późniejsza. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyjazdy i powroty: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek sobota i niedziela.


Przewozy Drawno - Niemcy Holandia Belgia
flaga be


Transport z Drawna każdego dnia odbywają się naszymi komfortowymi pojazdami do takich krajów jak: Holandia, Niemcy Belgia . Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Zapewnienie go Państwu jest naszym podstawowym celem, do którego dążymy każdego dnia. Przewozy odbywają się naszymi sprawnymi autami. Przed każdym wyjazdem z miasta ozonujemy je, aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Są one systematycznie diagnozowane, a klimatyzacja jest odgrzybiana. Posiadamy własny warsztat samochodowy.


Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przejazd z Drawna. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Nie trać swojego czasu na firmy przewozowe, które posiadają mała bazę klientów. Mało liczba klientów wiąże się z z koniecznością dojazdu do klientów rozstrzelonych na dużym obszarze. My posiadamy ich dużo co pozwala nam na opracowywanie najkrótszych tras na rynku!