Busy Murowana Goślina

Przewozy busem z Murowanej Gośliny do Holandii, Belgii i Niemiec

Murowana Goślina jest jednym z wielu miast obsługiwanych przez naszą firmę. Codziennie oferujemy przewozy busem z Murowanej Gośliny Holandii, Niemiec (centralnych), oraz do Belgii - rezerwacja+48 600-629-301. Codziennie wyjazdy na Zachód umożliwiają Państwu wybór dogodnego terminu. Podróżujący z nami klienci odbywają swoją podróż na wskazany adres. Ich podróż odbywa się pomiędzy dwoma punktam. Transport odbywa się naszymi wypasionymi pojazdami, za których kierownicami zasiadają doświadczeni i wyspani kierowcy. Nasze auta posiadają sprzet DVD, sprawną klimatyzację oraz wygodne fotele w których możesz się odprężyć lub zasnąć.

busy do Niemiec Murowana Goślina

Nasze busy przed każdym wyjazdem z Polski są ozonowane. Ozonowanie jest procesem, który pozwala usunąć 99,9% wirusów i bakterii. Zainteresowany? Prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany poniżej numer telefonu. Nasi konsultanci pracują kilkanaście godzin dziennie od godziny ósmej rano, dzięki czemu możesz wybrać dogodną dla Ciebie godzinę. Do naszych pojazdów możesz zabrać dwie walizki i bagaż podręczny. Nie zastsanawiaj się co zabrać do busa - weź ze sobą wszystko co potrzebne. Oferujemy przewozy w najlepszej cenie na naszej stronie. Czekamy na Twój ruch!
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy krajenka busy do Holandii Murowana GoślinaMurowana Goślina - przydatne informacje


Murowana Goślina jest miastem przyciągających wielu turystów. Murowana Goślina jest urokliwym miastem o wspaniałej tradycji. Nasz urzeka osiedle "Zielone Wzgórza"które powstało dla pracowników odległej filii Zakładów Przemysłu Metalowego H. Cegielski w Bolechowie oddalonych o dwa kilometry. Pejzaż osiedla przypomina architekturę XIX wieku. Wokół ratusza neobarokowego rozciąga się rynek z różnorodnymi domami, zaułkami, ogródkami, placykami, wieżyczkami. Do innych ważnych zabytków miasta należy zaliczyć również: Rzymskokatolicki kościół parafialny, goślińska fara pw. św. Jakuba powstały w roku 1605. Jego częścią jes okazałe Barokowe prezbiterium z roku 1717 r. Autorem tego wybitnego dzieła jest Pompeo Ferrariego. Warto również odwiedzić Kościół rzymskokatolicki pw. św. Ducha, pozostałości po pałacu Winterfeldów w parku miejskimczy Izba Regionalna Ziemi Goślińskiej. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przyjazdu do Murowanej Gośliny naszymi busami.