Przewóz osób Myślibórz

Najlepsze przewozy i busy z Myśliborza do Niemiec dostępne na naszej stronie. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych. Powroty uzależnione są od wielu czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24 czasem później). Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy.

Nie oszczędzamy na Państwa bezpieczeństwie - bez Państwa zaufanie byśmy nie przetrwali na rynku przewozowym ponad dwie dekady! Busy jadące z Myśliborza do Niemiec są jak żyleta - stale poddajemy je cyklicznym kontrolom w naszym warsztacie diagnostycznym. Wnikliwe kontrole naszych busów sprawiają, iż mogą być Państwa niemal pewni terminowego dotarcia do celu jadąc z Myśliborza do wybranej destynacji w Niemczech lub innym kraju. Aby zamówić przewóz z Myśliborza do Niemiec należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Busy do Niemiec Myślibórz - postaw na sprawdzoną firmę!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

myslibórz.jpg

Busy do Bonn

W każdy poniedziałek i piątek wyjeżdżają nasze busy z Myśliborza do Bonn. Bonn leży poza pasem centralnym Niemiec, który obsługujemy codziennie. To właśnie w Bonn w Willi Hammerschmidt znajduje się druga siedziba Prezydenta Niemiec. W tym mieście ma siedzibę również druga siedziba kanclerza Niemiec - w Pałacu Schaumburg. Bonn jest także siedzibą 16 agend podporządkowanych ONZ. Miasto jest siedzibą dwóch spółek wchodzących w skład indeksu DAX (główny indeks niemieckiej giełdy). Tymi spółkami są: Deutsche Post i Deutsche Telekom oraz siedziba Deutsche Postbank. W tych miejscach swoje zatrudnienie znajduje wielu Polaków. Pracują onian różnych szczeblach władzy. Do Bonn trafiają również najbardziej zdolni studenci z Polski, w tym z Myśliborza. Polscy studenci docierają tu zazwyczaj naszymi busami, wybierając tanie i bezpieczne busy z Myśliborza do Niemiec jakie oferuje nasza firma. Wszystkim turystom z Choszczna i z reszty Polski polecamy znajdujące się w mieście: Theater der Stadt Bonn w modernistycznym budynku nad brzegiem Renu, Kunstmuseum Bonn czy Akademisches Kunstmuseum.