Przewóz osób Myślibórz

Najlepsze przewozy i busy z Myśliborza do Niemiec dostępne na naszej stronie. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych. Powroty uzależnione są od wielu czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24 czasem później). Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Nie oszczędzamy na Państwa bezpieczeństwie - bez Państwa zaufanie byśmy nie przetrwali na rynku przewozowym ponad dwie dekady! Busy jadące z Myśliborza do Niemiec są jak żyleta - stale poddajemy je cyklicznym kontrolom w naszym warsztacie diagnostycznym. Wnikliwe kontrole naszych busów sprawiają, iż mogą być Państwa niemal pewni terminowego dotarcia do celu jadąc z Myśliborza do wybranej destynacji w Niemczech lub innym kraju.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Myśliborza do Niemiec to nie wszystko – pozostał elementy usług/ turyści w mieście

Busy do Niemiec Myślibórz? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie! Wykionujemy codziennie kursy do Niemiec. W ramach zakupionego przewozu międzynasrodowego każdemu naszemu Klientowi przysługuje możliwość przewozy trzech sztuk bagażu. dwie walizki o łącznej wadze do 60 kg umieszczane są w luku bagażowym. Na swoich kolanach możesz również trzymać torbę na laptopa, torebkę, szaszetkę etc. Rezerwacja w naszej firmie jest bardzo prosta. Aby zamówić przewóz z Myśliborza do Niemiec należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Busy do Niemiec Myślibórz - postaw na sprawdzoną firmę! Gmina myśliborska przyciąga rzeszę turystów z Zachodu Europy, w tym z Niemiec. Docierają oni do miasta bardzo często naszymi wypasionymi busami. Miasto i okolice przyciągają swoimi niesamowitymi walorami krajobrazowymi. Miasto znajduje się na Pojezierzu Myśliborskim, które otoczone jest wszechobecnymi lasami. Znajdują się tu dwa rezerwaty przyrody oraz rzeka Myśla na której można pływać kajakami. Chesz popływać rowerkiem wodnym, kajakiem lub małą motorówką? Zorganizuj grupe znajomych/ rodziny i zamów przejazd w busem w naszej firmie., Prowadzimny również transfery na różne lotniska z miejscowości Myślibórz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

myslibórz.jpg


Busy do Bonn


W każdy poniedziałek i piątek wyjeżdżają nasze busy z Myśliborza do Bonn. Bonn leży poza pasem centralnym Niemiec, który obsługujemy codziennie. To właśnie w Bonn w Willi Hammerschmidt znajduje się druga siedziba Prezydenta Niemiec. W tym mieście ma siedzibę również druga siedziba kanclerza Niemiec - w Pałacu Schaumburg. Bonn jest także siedzibą 16 agend podporządkowanych ONZ. Miasto jest siedzibą dwóch spółek wchodzących w skład indeksu DAX (główny indeks niemieckiej giełdy). Tymi spółkami są: Deutsche Post i Deutsche Telekom oraz siedziba Deutsche Postbank. W tych miejscach swoje zatrudnienie znajduje wielu Polaków. Pracują onian różnych szczeblach władzy. Do Bonn trafiają również najbardziej zdolni studenci z Polski, w tym z Myśliborza. Polscy studenci docierają tu zazwyczaj naszymi busami, wybierając tanie i bezpieczne busy z Myśliborza do Niemiec jakie oferuje nasza firma. Wszystkim turystom z Choszczna i z reszty Polski polecamy znajdujące się w mieście: Theater der Stadt Bonn w modernistycznym budynku nad brzegiem Renu, Kunstmuseum Bonn czy Akademisches Kunstmuseum.