Przewóz osób Myślibórz

Najlepsze przewozy i busy z Myśliborza do Niemiec dostępne na naszej stronie. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada.
Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych. Powroty uzależnione są od wielu czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24 czasem później). Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Busy do Niemiec Myślibórz? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!
Rezerwacja w naszej firmie jest bardzo prosta. Aby zamówić przewóz z Myśliborza do Niemiec należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Myśliborza do Niemiec to nie wszystko – co robi ą tu zagraniczni turyści


Gmina myśliborska przyciąga rzeszę turystów z takich krajów jak Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Docierają oni do miasta bardzo często naszymi wypasionymi busami. Miasto i okolice przyciągają swoimi niesamowitymi walorami krajobrazowymi. Miasto znajduje się na Pojezierzu Myśliborskim, które otoczone jest wszechobecnymi lasami. Znajdują się tu dwa rezerwaty przyrody oraz rzeka Myśla na której można pływać kajakami.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

myslibórz.jpg