Busy do Kopenhagi

Szukasz oferty na tanie przewozy z Polski do Kopenhagi jadąc komfortowym busem na wskazany adres? Od ponad dwudziestu lat oferujemy przewóz osób do Kopenhagi pod wskazany dom oraz transport w przeciwną stronę. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty w te same dni w okolicach północy. Przewozy odbywają się naszymi serwisowanymi, starannie czyszczonymi autami, co zapewni poczucie bezpieczeństwa. Drugim filarem bezpieczeństwa są nasi doświadczeni kierowcy, a jako legalny przewoźnik ubezpieczamy każdy przejazd. Zapraszamy codziennie do rezerwacji transportu na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

widok na miasto

Jeździmy w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Przejazd rozpoczyna się i kończy w miejscach wskazanych przez klienta, co pozwala mu zaoszczędzić ciężko zarobione korony duńskie. Nie odwołujemy wyjazdów, dzięki czemu możesz być pewnym daty swojej podróży. Gwarantujemy bezpieczny przejazd gdyż posiadamy sprawne pojazdy i znakomitych kierowców, dzięki czemu Twoja podróż będzie miłym wspomnieniem. Trasę do krajów Europy Zachodniej obsługuje nasz fachowy personel w postaci życzliwych pracowników infolinii oraz doświadczonych kierowców. Komfortowe wyjazdy w najlepszej cenie są na stronie TOMY!


Busy z Polski do Kopenhagi z adresu na adres


Nasz bus do Kopenhagi zabierze Cię w komfortowych warunkach! Podróżujemy z adresu pod adres, a więc pomiędzy dwoma miejscami wskazanymi nam przez klientów. Poza obsługą osób fizycznych dowozimy również pracowników na zlecenie agencji pracy. Usługami komplementarnymi jest zabranie niewielkich paczek i dokumentów oraz obsługa grup zorganizowanych i dostarczenie w wybrane miejsce. Paczki nadane w naszej firmie omijają centra logistyczne , przez co w ekspresowym tempie trafiają we wskazane miejsce. Dla agencji pracy przygotowaliśmy specjalne ceny - za stałą współpracę. Skorzystaj z naszych usług i bądź pewny, że Twój pracownik na czas trafi pod wskazany adres. Zapraszamy codziennie do składania rezerwacji


Busy z Kopenhagi do Polski w komfortowym wydaniu


Powroty do Polski organizujemy w każdy poniedziałek i piątek. Po wyjeździe z Kopenhagi nasze pojazdy zatrzymują się w wyznaczonych do tego miejscach. Umożliwiają one skorzystanie z WC czy zakupienie napojów czy prowiantu. W trakcie podróży można spokojnie rozsiąść się w wygodnych fotelach lub po prostu się w nich przespać. Wszystkie nasze busiki posiadają sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa czy lampki które umożliwiają czytanie. Jeśli chcesz podpiąć swój sprzęt do sieci, to poproś o to kierowcę. Pamiętaj, że jadąc z nami można zabrać ze sobą dużą ilość bagażu: dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. zapraszamy do wspólnej podróży. Wybierz tanie usługi transportowe codziennie dostępne w najlepszej cenie na naszej stronie.

Informacje turystyczne


Miasto to jest stolicą Danii. Jest to piękne miasto pełne atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia. Oto kilka miejsc i rzeczy, które Polacy powinni zobaczyć będąc na miejscu. Będąc tu musisz zobaczyć Małą Syrenkę (Den Lille Havfrue). Jest to ikoniczny pomnik, który przedstawia małą syrenkę siedzącą na kamieniu nad wodą. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w mieście. Pałac Królewski (Amalienborg) jest siedzibą duńskiej rodziny królewskiej. Można podziwiać zmianę warty przy pałacu oraz zwiedzać Muzeum Amalienborg. Odwiedzając to miejsce dowiesz się wielu interesujących rzeczy o tym kraju.

Tivoli Gardens (Tivoli) jest jednym z najstarszych na świecie i najbardziej ekstremalnych parków rozrywki w Europie. Znajduje się tu wiele atrakcji, ogrody, restauracje i spektakle, które zapewniają rozrywkę dla całej rodziny. Katedra Københavns Domkirke jest piękną gotycką katedrą, którą musi zobaczyć każdy! Jest jednym z najwspanialszych zabytków architektonicznych w Kopenhadze. Można również wspiąć się na wieżę i podziwiać widoki na miasto. Chcesz to wszystko zobaczyć? Wybierz się razem z nami komfortowym busem!