Busy do Holandii Inowrocław

BUSY INOWROCŁAW - NIEMCY HOLANDIA BELGIA


Wybierasz się w zagraniczną podróż i szukasz busa z Inowrocławia? Z nami pojedziesz codziennie rano z adresu na adres. We wszystkie dni tygodnia docieramy do Holandii, do Niemiec i do Belgii. Miasto to jedno z wielu miast na trasie naszych aut, dla którego mieszkańców oferujemy najlepsze ceny na rynku. Oferujemy najwygodniejszą formą międzynarodowych przejazdów jaką jest przewóz osób w systemie dojazdów pod domostwo, dzięki której następuje oszczędność czasu i pieniądze. Siedem dni w tygodniu jeździmy do centralnych landów, a dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium. W Holandii obsługujemy wszystkie adresy. Z kolei w Belgii obsługujemy centralne i środkowe regiony kraju. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wybierz nasze komfortowe i tanie przewozy z Inowrocławia, dzięki którym punktualnie dostaniesz się we wskazane miejsce! W podróż naszymi autami mogą Państwo zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny umieszczony na kolanach) o łącznej wadze 40 kg. Z miasta wyjeżdżamy z samego rana, a sam tranzyt odbywa się sprawnymi, klimatyzowanymi oraz skrupulatnie czyszczonymi pojazdami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią (numer telefonu jest widoczny poniżej). Do Inowrocławia wracamy popołudni (z Belgii i z Holandii - początek trasy), a z Niemiec wieczorem. Wybierz transport w naszej firmie!

WYJAZDY: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela (codziennie)


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Inowrocław

Przewóz osób Inowrocław -> Niemcy Holandia BelgiaW naszej ofercie znajdą Państwo również ekspresowy transport z Inowrocławia małych przesyłek. Przewozimy dokumenty dla wielu firm oraz liczne małE paczki klientów indywidualnych. Wysyłając przesyłkę do Holandii tudzież Belgii lub Niemiec (lub w przeciwną stronę) dotrze ona w ciągu najbliższych godzin we wskazane przez Ciebie miejsce. Duże gabaryty zabieramy jeśli w danym kursie jedzie z nami odpowiednio mała liczba klientów. Przewozimy również pracowników w obie strony. Korzystając z naszej firmy wszelkie agencje pośrednictwa pracy zyskują pewną, iż ich pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce by mógł wykonywać przydzieloną mu pracę.

Dla osób zainteresowanych umożliwiamy wynajem auta i bez kierowcy (w tym przypadku obsługujemy również terytorium wyłącznie w Polsce). Z naszych usług korzystają przede wszystkim osoby które poszukują lepszych warunków płacowych na Zachodzie. Są to również osoby jadące w odwiedziny do rodziny, sportowcy, muzycy czy po prostu turyści. Nie ważne jaki zawód wykonują nasi klienci - są to murarze, dekarze, lekarze stomatolodzy i lekarze weterynarii, szaleni muzycy i zdyscyplinowani sportowcy. Obsługujemy po prostu wszystkich - oczywiście tych którzy przestrzegają regulaminu podczas jazdy. Do Niderlandów wybiera się wiele młodych osób szukających przygód. Cennik w naszej firmie nie istnieje gdyż płacisz w zależności od długości Twojej trasy.

Kilka informacji o Inowrocławiu


Inowrocław jest jednym z najstarszych miast w kraju przez który dawniej przebiegał szlak bursztynowy. Już w XI wieku teren ten stanowił dość zwarty kompleks osadniczy, a pierwsza wzmianka historyczna o Novus Wladislaw - tak wtedy nazywano Inowrocław pochodzi z 1185 roku. W czasach piastowskich miasto przeżywało swój rozkwit. Istnieje, tu wiele zabuytków, które swoim bogactwem przyciągają turystów. Docierają oni do miasta naszymi pojazdami, a organizowane przewozy przez naszą firmę znalazły uznanie u klienteli zza naszej zachodniej granicy. Wsród zabytków najchętniej odwiedzanych i fotografowanych przez turystów znajdują się takie perełki budownictwa jak: hotel „Bast” z 1901 r. (wybudowany według projektu Tomasza Pajzderskiego); dom z końca XVIII w. przy pl. Klasztornym; kamienice z przełomu XIX i XX w. przy ul. Królowej Jadwigi, kościół św. Józefa z lat 1936–1939 czy kościół Opatrzności Bożej z lat 1930–1931 w dzielnicy Mątwy.