Inowrocław

Halo! Inowrocław! Mamy dla Was najlepszą ofertę na tani przewóz osób. Codziennie nasze busy zabiorą Cię z Inowrocławia do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) i Belgii oraz w przeciwną stronę. W ramach usługi door to door (od drzwi do drzwi) zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Jadąc z nami otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Tani przewóz osób jaki oferujemy jest w pełni wartościową usługą. Dobre ceny w naszej firmie są zasługą dużej liczby Klientów. Układamy krótkie kursy na trasie Inowrocław – Holandia - Belgia, przez co podróż z nami minie znacznie szybciej niż w konkurencyjnych firmach.

ZADZWOŃ +48 600629301

Bo grunt to Twoje bezpieczeństwo, niska cena i komfort podróży busem...

Inowrocław jest oczywiście jednym z wielu miast jakie obsługujemy. Cennik? Nie posiadamy go. Jadąc z nami płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Bezpieczeństwo i komfort podczas Twojego przewozu osób zapewnią Ci nasze wypasione busy oraz doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Jakieś pytania? Jeśli tak to prosimy o kontakt z naszą infolinią która czynna jest przez cały dzień. Busy do Holandii Inowrocław? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje oczekiwania. Czekamy na Twój telefon i Twoją rezerwację!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus3.jpg


Międzynarodowe przewozy z Inowrocławia do Holandii i Belgii to nie wszystko. Sprawdź nasze pozostałe usługi


W naszej ofercie znajdą Państwo również ekspresowy transport małych przesyłek z i do Polski. Przewozimy dokumenty dla wielu firm oraz liczne małę paczki klientów indywidualnych. Wysyłając przesyłkę z Inowrocławia do Holandii tudzież Belgii (lub w przeciwną stronę) dotrze ona w ciągu najbliższych godzin we wskazane przez Ciebie miejsce. Duże gabaryty zabieramy jeśli w danym kursie jedzie z nami odpowiednio mała liczba Klientów. Przewozimy również pracowników z Polski na Zachód lub w przeciwną stronę. Korzystając z naszej firmy wszelkie agencje pośrednictwa pracy zyskują pewną, iż ich pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce by mógł wykonywać przydzieloną mu pracę. Dla osób zainteresowamnych umożliwiamy wynajem busa z i bez kierowcy (w tym przypadku onbsługujemy również terytorium wyłącznie w Polsce). Potrzebujesz zapewnić swojej rodzinie, znajomym czy osobom postronnym przewóz na odbywającą się uroczystość (wesele, chrzciny, pogrzeby etc)? Skorzystaj z naszej oferty skierowanej dla grup zorganizowanych. Nie przejmuj się czy możesz się napić jadąc ze znajomymi na lotnisko czy koncert. Wybierając naszą firmę do obsługi grup nie musisz być kierowcą. Dzięki temu będziecie mogli bawić się wszyscy razem - w gronie przyjaciół i rodziny.


Kto korzysta z naszych usług? Zapoznaj się z dniami w których nie pracujemy oraz z naszym cennikiem


Nasze busy z Inowrocławia do Holandii oraz busy z Inowrocławia do Belgii odjeżdżają codziennie, co wskazuje poniższa rozpiska. Oczywiście od reguły istnieją odstępstwa. Nasi pracownicy posiadają rodziny z którymi chcą (jak wszyscy) spędzić świeta. Z tego powodu z naszej obsługi wyłączyliśmy takie dni jak: Bożenarodzenie, Wielkanoc oraz Sylwester. W pozostałe dnio kursujemy codziennie. Od poniedziałku do niedzielki z Polski wyjeżdżamy z samego rana. czwartki są u nas specjalnym dniem, gdyż dodatkowo wykonujemy kursy nocne. Do Polski wracamy od godziny 17. Startujemy w Belgii o ile mamy takie zlecenie lub w Holandii. Przejeżdżamy przez Niemcy - które są również obsługiwanym przez nas krajem. Wiele kierunków, a jedna firma - to musi być TOMY-ZŁOTÓW. z Naszych usług korzystają przede wszystkim osoby które poszukują lepszych warunków płącowych na Zachodzie. Są to również osoby jadące w odwiedziny do rodziny, sportowcy, muzycy czy po prostu turyści. Nie ważne jaki zawód wykonują nasi Klienci - są to murarze, dekarze, lekarze stomatolodzy i lekarze weterynarii, szaleni muzycy i zdyscyplinowani sportowcy. Obsługujemy po prostu wszystkich - oczywiście tych którzy przestrzegają regulaminu podczas jazdy. Do Holandii wybiera się wiele młodych osób szukających przygód. Cennik? Nie u nas. W naszej firmie płacisz w zależmności od długości Twojej trasy.

Wyjazd z Polski do Holandii i Belgii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Powroty do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Kilka informacji o Inowrocławiu

Inowrocław jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Dawniej przebiegał tu szlak bursztynowy. Już w XI wieku teren ten stanowił dość zwarty kompleks osadniczy. Pierwsza wzmianka historyczna o Novus Wladislaw - tak wtedy nazywano Inowrocław pochodzi z 1185 roku. W czasach piastowskich miasto przeżywało swój rozkwit. Istnieje, tu wiele zabuytków, które swoim bogactwem przyciągają turystów z Niemiec, Holandii czy Belgii. Docierają oni do Inowrocławia naszymi busami. Przewozy organizowane przez naszą firmę znalazły uznanie u klienteli zza naszej zachodniej granicy. Wsród zabytków najchętniej odwiedzanych i fotografowanych przez turystó znajdują się takie perełki budownictwa jak: hotel „Bast” z 1901 r., według projektu Tomasza Pajzderskiego; dom z końca XVIII w. przy pl. Klasztornym; kamienice z przełomu XIX i XX w. przy ul. Królowej Jadwigi, kościół św. Józefa z lat 1936–1939 czy kościół Opatrzności Bożej z lat 1930–1931 w dzielnicy Mątwy. Sprawdź koniecznie naszą ofertę na busy do Belgi!