Busy do Holandii Międzyrzecz

Szukasz dobrej oferty na tanie busy z Międzyrzecza do Holandii codziennie ruszające w trasę? Wyjazdy każdego dnia jakie oferuje nasza firma umożliwiają naszym klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu, a więc jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz! Miasto to jedno z wielu miast na trasie naszych niezawodnych busów. Jadąc z nami otrzymują Państwo przewóz osób pomiędzy dwoma domostwami. System wyjazdów pod drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej adresu i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. Nasze wypasione pojazdy posiadają m.in. sprawną klimatyzację, sprzęt DVD i wygodne fotele. -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

W systematycznych odstępach czasu kontrolujemy stan techniczny naszych busów oraz poddajemy je ozonowaniu przed każdym wyjazdem z miasta. To w połączeniu z wyspanymi kierowcami zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Ozonowanie to proces który pozwala na usunięcie większości bakterii i wirusów. Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych i co równie ważne miłych i uśmiechniętych kierowców. Wyruszając w podróż busem należy pamiętać, że dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania czasu przejazdu na sen. Jakość oferowanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie co powoduje, iż klienci do nas wracają.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


POWROTY: codziennie od godziny 20

busy Międzyrzecz Holandia


Przewozy do Holandii z Międzyrzecza


Nasz cennik uwzględnia następujące rabaty: rabat na przejazd w obydwie strony, rabat dla agencji pracy wysyłających w dużej ilości swoich pracowników do pracy w kraajch jakie obsługujemy.. Nie posiadamy stałego cennika, gdyż we dobie Covida zmieniały się reguklacje odnośnie ilości dopuszczalnych pasażerów w busach przez co ceny się zmieniały. Z całą pewnością gwarantujemy, iż posiadamy najlepsze ceny na rynku w stosunku do jakości usługi. Posiadamy widełki cenowe, a ostateczna cena za Twój przejazd uzależniona jest od od odległości pomiędzy dwoma punktami jakie nam wskażesz. Z nami pojediesz naszymi pojazdami pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz.

Turyści europejscy docierają do miasta naszymi autami wykupując przewóz osób z Międzyrzecza do Holandii w naszej firmie. Na obszarach okołomiejskich znajdują się liczne rezerwaty i obszary ochrony środowiska. Na południe od miasta rozciągają się dwa obszary Natura 2000:

  • Obszar Natura 2000 Nietoperek wraz z rezerwatem Nietoperek
  • Zespół przyrodniczo-krajobrazowym Uroczyska Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.
  • Obszar Natura 2000 Dolina Leniwej Obry.

Poza wspomnianymi i cennymi obszarami chronionymi znajduje się tu również: Dolina Obry i Rynna Paklicy i Ołoboku. Zastanawiacie się z pewnością jak Ci turyści tu docierają. Jedni samolotem, inny pociągiem, ale zdecydowania większość naszymi busami! Pozdrawiamy.