Busy do Holandii, Niemiec i Belgii - Międzyrzecz

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Oferty na busy która zwala z nóg? Super! My oferujemy codziennie busy z Międzyrzecza do Holandii, Niemiec lub Belgii. Codzienne wyjazdy jakie oferuje nasza firma umożliwiają naszym Klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu. Jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz! Międzyrzecz to jedno z wielu miast na trasie naszych niezawodnych busów. Jadąc z nami otrzymują Państwo przewóz osób w systemie door to door. System od drzwi do drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej adresu i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. Nasze wypasione busy (posiadają m.in. sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, wygodne fotele) wyjeżdżające każdego dnia z Międzyrzecza do Holandii, Niemiec i Belgii.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Twoje bezpieczeństwo w naszych rękach! Bezpieczne przewozy door to door

W systematycznych odstępach czasu kontrolujemy stan techniczny naszych busów oraz poddajemy je ozonowaniu przed każdym wyjazdem z Polski. To w połączeniu z wyspanymi kierowcami zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Ozonowanie to proces który pozwala na usunięcie większości bakterii i wirusów. Nasze busy prowadzone są przez doświadczonych i co równie ważne miłych i uśmiechniętych kierowców. Wyruszając w przewóz osób busem do Holandii z Międzyrzecza należy pamiętać, że dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania czasu transportu busem na sen. Jakość oferowanych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie co powoduje, iż Klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Międzyrzecz? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Posiadamy najlepszą ofertę na busy do Niemiec.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH, HOLANDII I BELGII:
codziennie rano
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: codziennie od godziny 20

bus2.jpg

Sprawdź ceny biletów na wyjazdy Międzyrzecza


Nasz cennik uwzględnia następujące rabaty: rabat na przejazd w obydwie strony, rabat dla agencji pracy wysyłających w dużej ilości swoich pracowników do Holandii lub Belgii. Nie posiadamy stałego cennika. W dobie Covida zmieniały się reguklacje odnośnie ilości dopuszczalnych pasażerów w busach przez co ceny się zmieniały. Z całą pewnością gwarantujemy, iż posiadamy najlepsze ceny na rynku w stosunku do jakości usługi. Posiadamy widełki cenowe, a ostateczna cena za Twój przejazd uzależniona jest od od odległości pomiędzy dwoma punktami jakie nam wskażesz. Z nami pojediesz pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz. Jeden w Międzyrzeczu, a drugi w Holandii lub w Belgii.

Międzyrecz jako miasto turystyczne


Międzyrecz jest miastem do którego docierają liczni turyści z Europy (m.in Belgia i Holandia) oraz z całęgo świata. Na obszarach okołomiejskich znajdują się lioczne rezerwaty i obszary ochrony środowiska. Na południe od miasta rozciągają się dwa obszary Natura 2000:

  • Obszar Natura 2000 Nietoperek wraz z rezerwatem Nietoperek
  • Zespół przyrodniczo-krajobrazowym Uroczyska Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.
  • Obszar Natura 2000 Dolina Leniwej Obry.

Poza wspomnianymi i cennymi obszarami chronionymi znajduje się tu również: Dolina Obry i Rynna Paklicy i Ołoboku. Zastanawiacie się z pewnością jak Ci turyści tu docierają. jedni samolotem, inny pociągiem, ale zdecydowania większość naszymi busami! Pozdrawiamy.