Strzelce Krajeńskie - Holandia - Belgia

Halo, Strzelce Krajeńskie! Mamy dla Was najlepszą ofertę na przewóz osób! TOMY codziennie oferuje busy ze Strzelec Krajeńskich do Holandii i Belgii. Państwu pozostawiamy wybór dogodnego dla Państwa terminu, gdyż jeździmy codziennie. Strzelce Krajeńskie to jedno z wielu miast woj. lubuskiego jakie obsługujemy. Wybierając nasze busy otrzymują Państwo bilet na przewóz osób z lubuskiego do Holandii w systemie door to door. Jadąc „od drzwi do drzwi” odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech zagraniczny adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów). Każdego dnia ze Strzelec Krajeńskich do Holandii wyruszają nasze wypasione busy. Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych busów, a przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy nasze busy. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów – co w obecnych czasach jest znacznie ważniejsze niż wcześniej.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Bezpieczne przewozy w najlepszych cenach na runku (cennik na przewozy)


W naszej firmie najdroższy jest Klient. Ceny biletów na przewozy do Holandii i Belgii należą w naszej firmie do średniorynkowych. Połączenie jakości naszych usług i ich ceny stawia nas za to wśród liderów. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów oferująć im niezawodne śrdoki transportu. W pełni sprawne busy, ich ozonowanie oraz zawsze wyspani kierowcy zapewnią w czasie podróży maksimum bezpieczeństwa. Nasze busy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu. Czas podczas przewozu osób z Polski doi Holandii mogą wykorzystać Państwo na sen, co zdecydowanie ułatwią nasze wygodne fotele. Od lat stale udoskonalamy oferowane przez nas usługi. Wysoka jakość naszych usług sprawia, iż Klienci do nas wracają. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Strzelce Krajeńskie? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!gii

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


flaga-holandii-zagranica24.jpg


Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht i inne holenderskie miasta jakie obsługujemy


Jadąc naszymi busami ze Strzelec Krajeńskich do Holandii zyskujesz wybór dowolnego adresu pod który mamy Cię przetransportować. Swoją podróż rozpoczynasz w Strzelcach a kończysz pod dowolnie wskazanym adresem w Holandii (system door to door). Adres może znajdować w dowolnie wskazanej przez Ciebie miejscowości. Może to być maleńka wieś czy też stolica. W Holandii najczęściej jeździmy do takich miast jak Amsterdam, Rotterdam, Haga i Utrech. Wielu naszych rodaków pracuje w Holandii na polach i w szklarniach, a te znajdują się często w mniejszych miejscowościach. Poza wspomnianymi miastami obsługujemy równie m.in takie miasta jak: Ede, Groenlo, Harderwijk, Hattem czy Huissen.


Nasi Klienci


Naszymi Klientami są przede wszystkim osoby prywatne które chcą szybko i bezpiecznie dotrzeć busem ze Strzelec Krajeńskich do Holandii czy też Belgii. Z naszych usług korzystają również pośrednictwa pracy i firmy chcące by ich pracownicy terminowo dotarli we wskazane miejsce. W Polsce zawozimy grupy o charakterze zorganizowanym na wesela, na lotnisko czy pomagamy im w organizowaniu dowolnej imprezy w której jest potrzebny transport dla sporej ilości osób. Umożliwiamy również naszym Klientom możliwość wynajęcia busa. Jakimi zawodami trudnia się nasi Klienci? Są to osoby z różnych branż i o różnych kwalifikacjach. Jeżdżą z nami pielęgniarkim weterynarze, obieżyświeci, malarze, tynkarze, operatorzy maszyn i inni. Łączy ich jedno chęć dotarcia w bezpiecznie i ekspresowo busem ze Strzelec Krajeńskich do Holandii lub Belgii. Zapraszamy do kontaktu!