Busy do Holandii Strzelce Krajeńskie

Mamy dla wszystkich mieszkańców miasta najlepszą ofertę przewóz osób oraz busy do Holandii ze Strzelec Krajeńskich oraz transport do Belgii. Państwu pozostawiamy wybór dogodnego dla Państwa terminu, gdyż jeździmy codziennie. Miasto to jest jednym z wielu miast woj. lub. jakie obsługujemy, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogą skorzystać z naszego doświadczenia. Wybierając nasze pojazdy otrzymują Państwo bilet na przewóz osób w systemie door to door, dzięki czemu unikną Państwo długiej podróży. Jadąc „od drzwi do drzwi” odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich wcześniej adresu w Polsce i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech zagraniczny adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów).
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Każdego dnia wyruszamy w trasę naszymi wypasionymi busami wykonując komfortowe przewozy. Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych pojazdów, a przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów – co w obecnych czasach jest znacznie ważniejsze niż wcześniej. W naszych busach obowiązuje limit dwóch dużych walizek na jednego podróżującego oraz jedna sztuka bagażu podręcznego, który może zostać umieszczony na Twoich kolanach. Dwie walizki oraz bagaż podręczny powinny zmieścić się w wadze 60 kg, dzięki czemu można zabrać wszystko co ważne. Przewóz Twoich walizek zawarty jest w cenie biletu, więc nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji miejsca w jednym z naszych busów!

W mieście znajduje się wiele wspaniałych budynków, które każdego dnia przyciągają uwagę mieszkańców i przyjezdnych do miasta turystów. Wśród tych obiektów znajduje się m.in. baszta więzienia, pochodząca z XIV w. Dolne partie budowli zbudowane zostały z kamienia opafrtego na planie prostokąta. Wyższe kondygnacje zostały wykonane z cegły i oparto je na planie spłaszczonego koła. Zwieńczeniem budowli jest spiczasty, wybudowany z cegły hełm, dodatkowo okolony jest platformą widokową. Innym ciekawymi obiektami są domy przy ul. Brygady Saperów. Chcesz to wszystko zobaczyć? Skorzystać z naszej oferty na busy do Holandii Strzelce Krajeńskie.

WYJAZDY DO HOLANDII I BELGII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg


flaga-holandii-zagranica24.jpgPrzewozy Belgia - Strzelce Krajeńskie


W naszej firmie najdroższy jest klient, a ceny biletów przewozowych należą do średniorynkowych, dzięki czemu nie obciążamy nadmiernie klientów kosztami.. Połączenie jakości naszych usług i ich ceny stawia nas za to wśród liderów. Każdego dnia dbamy o naszych klientów oferując im niezawodne środki transportu. W pełni sprawne busy, ich ozonowanie oraz zawsze wyspani kierowcy zapewnią w czasie podróży maksimum bezpieczeństwa. Nasze pojazdy oddajemy w ręce doświadczonym kierowcom o miłym usposobieniu, dzięki czemu każda podroż obywa się bez "przygód". Posiadają oni wszelkie niezbędne dokumenty uprawniające do prowadzenia busów dziewięcioosbowych oraz aktualne badania psychotechniczne, w związku z czym można im ufać.

Czas podczas przewozu osób z Polski do Holandii lub Belgii mogą wykorzystać Państwo na sen, co zdecydowanie ułatwią nasze wygodne fotele. Od lat stale udoskonalamy oferowane przez nas usługi wykonując przewoz, dzięki czemu nasze usługi stoją na naprawdę wysokim poziomie. Wysoka jakość naszych usług sprawia, iż klienci do nas wracają, co bezsprzecznie przyczynias się do stałego wzrostu naszej firmy. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Belgii Strzelce Krajeńskie? Nie daj nabić się w ofertę naszej konkurencji, która zbierając klientów jadących do Holandii przejeżdża całą Polskę. My mamy wielu klientów, więc układamy "szybkie" trasy. TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!


Holenderskie miasta obsługiwane przez naszą firmę


Jadąc naszymi pojazdami do NL zyskujesz wybór dowolnego adresu pod który mamy Cię przetransportować. Swoją podróż rozpoczynasz w Strzelcach Krajeńskich a kończysz pod dowolnie wskazanym adresem w Holandii (system door to door). Adres może znajdować w dowolnie wskazanej przez Ciebie miejscowości. Może to być maleńka wieś czy też stolica. W NL najczęściej jeździmy do takich miast jak Amsterdam, Rotterdam, Haga i Utrech. Wielu naszych rodaków pracuje tu na polach i w szklarniach, a te znajdują się często w mniejszych miejscowościach. Poza wspomnianymi miastami obsługujemy równie m.in takie miasta jak: Ede, Groenlo, Harderwijk, Hattem czy Huissen.

Naszymi klientami są przede wszystkim osoby prywatne które chcą szybko i bezpiecznie dotrzeć do krajów Zachodu. Z naszych usług korzystają również pośrednictwa pracy i firmy chcące by ich pracownicy terminowo dotarli we wskazane miejsce. W Polsce zawozimy grupy o charakterze zorganizowanym na wesela, na lotnisko czy pomagamy im w organizowaniu dowolnej imprezy w której jest potrzebny transport dla sporej ilości osób. Umożliwiamy również naszym klientom możliwość wynajęcia busa. Jakimi zawodami trudnia się nasi klienci? Są to osoby z różnych branż i o różnych kwalifikacjach. Jeżdżą z nami pielęgniarkim weterynarze, obieżyświeci, malarze, tynkarze, operatorzy maszyn i inni. Łączy ich jedno chęć dotarcia w bezpiecznie i ekspresowo busem i wybór naszej oferty na busy do Holandii Strzelce Krajeńskie. Zapraszamy do kontaktu!