Busy z Luksemburga do Polski wieczorem

rejon obsługi.png

Szukasz wieczornych wyjazdów z Luksemburga do Polski komfortowymi busami? Z nami pojedziesz w każdy poniedziałek i piątek na tej trasie. W naszej firmie przewozy z Luksemburga do Polski odbywają się zawsze pomiędzy wskazanymi przez naszych klientów adresami. Wsiadasz do busa w miejscowości A, a nasz kierowca obudzi Cię po dotarciu do wskazanej przez Ciebie destynacji. W naszej firmie obsługujemy teren pięciu województw, z których odbieramy naszych pasażerów. Rezerwacje codziennie przyjmujemy pod naszym niezmiennym numerem -> telefon:+48 600-629-301

Podczas podróży można się zdrzemnąć lub usnąć, gdyż zamontowaliśmy w naszych pojazdach wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem. Przy każdym z foteli znajduje się pas bezpieczeństwa, a nad głowami znajdują się lampki które ułatwią czytanie. Komfort podróży zapewni także sprawna klimatyzacja, która zbije lub podwyższy temperaturę w pojeździe. Na rynku działamy od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu śmiało można nas nazwać doświadczoną firmą. Zaufaj naszemu doświadczeniu i udaj się razem z nami.

Jadąc z nami, w ramach zakupionego biletu możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny. W związku z jego transportem nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Prosimy o imienne opisanie walizek, gdyż umieszczane są one w bagażniku naszych pojazdów. Bagaż podręczny może mieć maksymalny wymiar normalnego miejskiego plecaka. Umieszczany jest on na kolanach podróżującego lub pod fotelem.