Busy do Holandii z Gorzowa Wielkopolskiego

Siedem dni w tygodniu oferujemy busa z Gorzowa do Holandii jadącego na adres. Wyjazdy z Gorzowa Wlkp (Wielkopolskiego) organizujemy codziennie rano, a powroty z Holandii od godziny 17. Przewozy z Gorzowa do Holandii wykonujemy pod wskazany nam przez klientów dom, dzięki czemu przedostaniesz się w wybrane miejsce bez konieczności przesiadania się (zazwyczaj). Jedziesz kiedy chcesz, gdzie chcesz i nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki lokomocji. W ramach usługi dojazdów pod drzwi wykonujemy także transport z Gorzowa pod holenderski adres paczek ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

Posiadamy klimatyzowane auta z wygodnymi fotelami, w związki z czym przejazd mija szybko i przyjemnie. Posiadamy najlepszą ofertę na przewozową, dzięki której bez problemów dotrzesz do celu. Krótkie, trasy, najlepsi kierowcy, znakomite ceny oraz obsługa posprzedażowa stawiają naszą ofertę na czele tych dostępnych na rynku. Zachęcamy do rezerwacji miejsca pod widocznym wyżej numerem telefonu, dzięki czemu usztywnimy aktualną cenę. Koszty uzależniamy od odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez klientów adresami, dzięki czemu każdy klient płaci za realną usługę. Duża baza stałych klientów pozwala nam układać krótkie trasy oraz oferować niskie ceny, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność otrzymania najlepszej oferty. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak męcząca bywa podróż dlatego dokładamy wszelkich starań by skracać czas podróży naszych pasażerów do minimum.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


PRZEWOZY POWROTNE:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Gorzów Holandia

Przewóz osób z Gorzowa do Holandii


Przejazdy na trasie z Gorzowa Wlkp. do Holandii organizujemy dla klientów indywidualnych i pracowników podmiotów z którymi współpracujemy. Zapewniamy bezpieczeństwo oferując wypasione i w pełni sprawne technicznie busy, dzięki którym bezproblemowo trafisz do celu podróży. Z pewnością docenisz również fakt że zatrudniamy dobrych kierowców, co jeszcze bardzie podwyższa nasze standardy bezpieczeństwa. Nasi kierowcy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych, co sprzyja ich prawidłowemu prowadzeniu pojazdów. Nasza infolinia czynna jest do późnych godzin wieczornych, co umożliwia swobodny kontakt.

Każdy nasz pasażer może zabrać ze sobą 2 średniej wielkości walizki i plecak lub torbę podręczną. W bagażu nie można przewozić intensywnie pachnących produktów żywnościowych, substancji żrących i innych mogących zakłócić przejazd. W naszych pojazdach nie dopuszczamy transportu zwierząt, palenia papierosów czy picia alkoholu. W zamian oferujemy czyste pojazdy, z wygodnymi fotelami, sprawną klimatyzacją i innymi udogodnieniami. Wybierz TO MY!

Informacje turystyczne o mieścieMiasto przyciąga turystów z Holandii i nie tylko dzięki swoim walorom krajobrazowym, a na jego obszarze znajduje się rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy. Na terenie tegoż parku znajdują się liczne siedliska roślinności kserotermicznej, szczególnie muraw ostnicowych, kłosownicowych i szczotlichowych. W obrębie miasta znajduje się aż dziewięć parków o łącznej powierzchni 138,3 ha, dzięki czemu śmiało można nazwać tutejszą florę bogatą. Do wspomnianych praków należą m.in.: Park Słowiański, Siemiradzkiego, Kopernika, Wiosny Ludów czy park 750-lecia. W granicach miasta występuje też jeden zwarty kompleks leśny stanowiący wschodni fragment Obszaru Chronionego Krajobrazu „Wysoczyzna Gorzowska”. Jeśli chcesz to wszystko zobaczyć to koniecznie wybierz się do miasta razem z nami!