Gorzów Wielkopolski

Szukasz dobrej oferty przewóz osób? Interesują Cię komfortowe busy? Jedziesz z Gorzowa Wielkopolskiego do Holandii (Królestwo Niderlandów) lub Belgii? Jeśli tak to bingo! Jesteś w najlepszym miejscu w sieci. TOMY-ZŁOTÓW prowadzi przewóz osób busem door to door. W ramach usługi od drzwi do drzwi zabierzemy Cię codziennie ze wskazanego adresu w Gorzowie Wielkopolskim pod drugi holenderski lub belgijski adres (lub w przeciwną stronę). Busy stały się bardzo popularną formą transportu. Jedziesz kiedy chcesz, gdzie chcesz i nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki transportu. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Posiadamy klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami aby Twój przewóz osób z Gorzowa Wielkopolskiego do Holandii minął szybko i przyjemnie. Posiadamy najlepszą ofertę na busy z Gorzowa Wielkopolskiego do Holandii oraz na busy do Belgii. Krótkie, trasy, najlepsi kierowcy, znakomite ceny oraz obsługa posprzedażowa stawiają naszą ofertę na czele tych dostępnych na rynku. Nie wierzysz? Zarezerwuj już dziś miejsce w naszym busie i pojedź z nami do Holandii lub Belgii. Jesteśmy przekonani, że wrócicie z nami podczas kolejnego przewozu. Zapraszamy Gorzów Wielkopolski do kontaktu.

Cennik? Nie u nas. Cena przejazdu zależy od odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami (jeden w Gorzowie Wielkopolskim, a drugi w Holandii lub Belgii). Zapewniamy, iż nasze ceny z pewnością Cię zadowolą. Oferujemy codziennie niskie ceny na busy z Gorzowa jadące w stronę Holandii ze względu na dużą liczbę podróżujących z nami Klientów. Układamy również dzięki temu krótkie trasy. Twoja podróż busem z nami minie szybko i bezpiecznie. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak męcząca bywa podróż dlatego dokładamy wszelkich starań by skracać czas podróży naszych Klientówew do minimum.

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Cennik biletów do Holandii i Belgii - sprawdź nasz cennnik i ceny

Bezpieczeństwo zapewnią Ci nasze wypasione i w pełni sprawne technicznie busy oraz kierowcy, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Nasza infolinia czynna jest do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń już teraz i ustal szczegóły wybranej przez Ciebie usługi. Busy do Holandii Gorzów Wielkopolski? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem w najlepszych cenach na rynku. Twoje bilety na busy do Holandii i Belgii w najlepszej cenie na naszej stronie!

Miasto przyciąga turystów z Holandii, Belgii i nie tylko dzięki swoim walorom krajobrazowym. Na obszarze miasta znajduje się rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy. Na terenie tegoż parku znajdują się liczne siedliska roślinności kserotermicznej, szczególnie muraw ostnicowych, kłosownicowych i szczotlichowych. Na obszarze miasta znajduje się aż dziewięć parków o łącznej powierzchni 138,3 ha. Do wspomnianych praków należą m.in.: Park Słowiański, Siemiradzkiego, Kopernika, Wiosny Ludów czy park 750-lecia. W granicach miasta występuje też jeden zwarty kompleks leśny stanowiący wschodni fragment Obszaru Chronionego Krajobrazu „Wysoczyzna Gorzowska”.

Zapraszamy wszystkich zagranicznych turystów do odwiedzin miasta - jako formę transportu wibierzcie oczywiście nasze busy! Powiat gorzowski należy do województwa lubuskieskiego. W ramach tego powiatu znajdują się min: gminy miejskie: Kostrzyn nad Odrą; gminy miejsko-wiejskie: Witnica oraz gminy wiejskie: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn czy Santok. Ze wszystkich tych miast dostaniesz się naszymi bezpiecznymi i komfortowymi busami do Holandii i Belgii. W tych państwach obsługujemy również wszystkie miasta, wsie i wioski. Wskazujesz nam dowolny adres do którego chcesz się dostać z Gorzowa Wielskopolskiego. Zamów swój bilet na przejazd w najlepszej cenie mna rynku właśnie teraz!