Busy do Holandii Świdwin

Szukasz oferty na busa do Holandii ze Świdwina? Ze Świdwina do Holandii jeździmy codziennie! Każdego jednego dnia oferujemy takżen kursy z Holandii do Świdwina. Bilet uprawniający do odbycia podróży można codziennie zakupić pod naszym numerem telefonu +48 600-629-301. Przyjmujemy płatności na nasz numer konta bankowego oraz płatności dokonywane u kierowców naszych pojazdów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, ale rezerwację na przejazd można również złożyć poprzez wysłanie SMS-a ze wszelkimi danymi odnośnie wyjazdu. Świdwin to jedno z wielu miast na trasie naszych pojazdów, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogą być pewni że przyjedziemy po nich we wskazanym dniu -> ZADZWOŃ +48 600-629-301


W mieście znajdują się liczne zabytki które cieszą oko przyjeżdżających tu turystów, korzystających często z naszych usług w celu dotarcia do miasta. Najznakomitszym obiektem w mieście jest gotycki Kościół MB Nieustającej Pomocy zbudowany w 1338 r. Sto lat później w 1475 r. przebudowano boczne kaplice i zmieniono umiejscowienie zachrystii. W czasie II wojny światowej Kościół uległ poważnym zniszczeniom, a po wojnie go odbudowano. Drugim ważnym obiektem jest Zamek Joannicki – zbudowany w XIII wieku nad rzeką Regą. Nazwa zamku pochodzi od zakonu joannitów, którzy posiadali tu swoją komandorię. Obecnie w obiekcie znajduje się Biblioteka Miejska, Kino Zamek i Świdwiński Ośrodek Kultury. Chcesz do wszystko zobaczyć, jeśli tak to skorzystaj z naszej oferty na najlepszy busy do Holandii ze Świdwina w najlepszej cenie na rynku!

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Holandii Świdwin


Przewozy do Holandii Świdwin


Przewozy osobowe busem ze Świdwina do Holandii wykonujemy w systemie dojazdów pod wskazane drzwi. Dzięki tej formie lokomocji zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie zabieramy naszych pasażerów z miasta z samego rana, ale także w niektóre dni wieczorem jadąc do Holandii. Od wielu lat oferuje wyjazdy do wielu krajów UE. Kupując bilet otrzymujesz możliwość bezpłatnego zabrania ze sobą walizek (2 sztuki) oraz bagażu podręcznego (nie jest brany pod uwagę, jeśli umieścisz go na swoich kolanach). Skorzystaj z naszej oferty dzięki czemu zyskasz znakomitą usługę w bardzo przystępnych cenach.

przewóz osób Holandia Świdwin

Nasze busy wyposażyliśmy w wygodne fotele, które pozwolą Ci zasnąć w czasie podróży. Klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana, a wnętrze każdego pojazdu jest starannie czyszczone. Dzięki tamu usuwamy wirusy z niemal stuprocentową skutecznością. Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie klientów układamy krótkie trasy, a dzięki temu oszczędzisz swój czas. Rezerwacje prosimy składać na podany nr wyżej telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Ofertę na busy w powalającej naszą konkurencję ofercie znajdziecie na naszej stronie i to codziennie!