Busy do Holandii ze Świdwina

Szukasz busa ze Świdwina, który codziennie rano zabierze Cię pod wskazane drzwi i adres do Holandii? Skorzystaj z najlepszej oferty w sieci dostępnej na naszej stronie. Wykonamy transport ze Świdwina do Holandii jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Pozwoli to oszczędzić Państwa czas, a brak konieczności opłacenia dodatkowych środków lokomocji zatrzyma Ciężko zarobione euro w Państwa portfelach. Wiele firm przemierza pół kraju aby odebrać swoich klientów ze wskazanego miejsca. My posiadamy wielu klientów, przez co kursy odbiorcze po kraju trwają krótko. Przewozy zarezerwować codziennie można pod numerem telefonu -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Staramy się dbać o nasze środowisko naturalne, a im krótszy czas wyjazdu, tym mniej zużywamy benzyny. Mniej zużytej benzyny, to mniej gazów cieplarnianych w naszej atmosferze. Bądź eko i skorzystaj z naszych usług. Z nami przewóz osób ze Świdwina do wskazanego miejsca do Holandii się opłaca - dla Ciebie i dla środowiska! W naszej firmie nieodpłatnie zabierzesz swój bagaż. Bilet uprawnia do zabrania dwóch średnich walizek i max 5 kg bagażu podręcznego. Pamiętaj by bagaż umieszczany w luku bagażowym zaopatrzyć w plakietki imienne. W dniu wyjazdu nie zapomnij zabrać dobrego humoru!

WYJAZDY:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela (codziennie rano)


POWROTY:
od godziny 14-17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Świdwin Holandia


Przewozy do Holandii ze Świdwina


Od 20 lat wszystkie przejazdy ze Świdwina do Holandii wykonujemy w systemie dojazdów pod wskazane drzwi. Dzięki tej formie lokomocji zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w wygodne fotele, które pozwolą Ci zasnąć w czasie podróży. Ochłodę lub ciepło zapewni Ci klimatyzacja, która jest systematycznie odgrzybiana. Przed wyjazdem wnętrze każdego pojazdu jest starannie czyszczone i ozonowane. Dzięki temu usuwamy wirusy z niemal stuprocentową skutecznością. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się najczęściej na stacjach benzynowych. Można tu skorzystać z WC, kupić kawę, czy zjeść bagietkę. Jeśli potrzebujesz pomocy lub postoju, to poproś o to naszego kierowcę. Zapraszamy do skorzystania z gniazdka, wi-fi czy DVD.


Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie klientów układamy krótkie trasy, a dzięki temu oszczędzisz swój czas. Rezerwacje prosimy składać na podany nr wyżej telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Przewozimy także pracowników firm i agencji pracy!


flaga NL

Informacje o mieście


W mieście znajdują się liczne zabytki, które cieszą oko przyjeżdżających tu turystów. Najznakomitszym obiektem w mieście jest gotycki Kościół MB Nieustającej Pomocy zbudowany w 1338 r. Sto lat później w 1475 r. przebudowano boczne kaplice i zmieniono umiejscowienie zakrystii. W czasie II wojny światowej Kościół uległ poważnym zniszczeniom, a po wojnie go odbudowano. Drugim ważnym obiektem jest Zamek Joannicki – zbudowany w XIII wieku nad rzeką Regą. Nazwa zamku pochodzi od zakonu joannitów, którzy posiadali tu swoją komandorię. Obecnie w obiekcie znajduje się Biblioteka Miejska, Kino Zamek i Świdwiński Ośrodek Kultury. Chcesz do wszystko zobaczyć, jeśli tak to skorzystaj z naszej oferty przewozowej. Mamy najlepsze ceny na rynku!